Jump to content
Dogomania

Warszawa-Paluch: GRYZONIE, schronisko nie przyjmuje już króliczków i fretek!


APSA

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bidulki:shake: ...Dlaczego tak daleko???...Nie rozumiem.człowiek kupuje,a zaraz potem oddaje do schroniska:angryy: ..A królisie cudowne..Najbardziej podobaję mi się te "paszteciki":lol: ..noi oczywiscie Strzałek,Ruda i Beżyk:loveu: ..Wszyyystkieee:loveu: ...A jakiej są płci te "paszteciki"??..Bo chyba ni doczytałam:razz: Moze znalazłabym dla nich miejsce..bo takie wielkie nie mają raczej szansy na adopcje..nie??

Link to comment
Share on other sites

Noi dobrze!!!...Mieszkam na wsi,więc w lecie będą miały gdzie biegać:cool3: ... noi co skubać:lol:(pod moim okiem oczywiście) ...Im większy króliś tym więcej do głaskania:loveu: ... A wiem,ze takie baranki są bardzo łagodne..przynajmniej niektóre:evil_lol: ...
Teraz są ferie to akurat dobrze się składa...pojadę do Wa-wy do siostry na parę dni i wpadnę po królisie...jeśli oczywiscie nic sie dla nich wczesniej nie znajdzie..;) ...
Niech w żadnym wypadku nie dają królisi na stół!!..Ale przecież nigdy nic nie wiadomo,ktoś moze być milutki dla zwierzaków na pokaz..a potem obiad do reklamówki i do domu na stół:angryy: :angryy: ..
Mnie też pewnie przebadają pod tym względem,ale mi to nie przeszkadza... przecież wiadomo ze u mnie nic im się nie stanie:loveu: :loveu: :loveu:
Dowiedzcie się po ile mają i jaka jest ich płeć...Jeśli to parka to trzeba wykastrowac...na samym początku:roll: ...

Link to comment
Share on other sites

Chyba przedewszystkim po wielkości;) A tak, to nie wiem. Nie powinny byc stare, nikt nie trzymałby królika 5 lat i oddał do schronu. Myślę, że [U]góra[/U] rok, dwa.

Marlena ja miałam kiedyś takiego dużego króliczka na tymczasie, był super, tak sobie kicał po ogródku:) Kochany:) Jeśli możesz wziąć, to napewno nie będziesz żałować!:)

Link to comment
Share on other sites

"pasztety" to on i ona, ale nie pamiętam, które jest które. Dlatego na razie siedzą w oddzielnych klatkach. Opiekunki chcą, by je wykastrować, to by mogły siedzieć razem. Ale pewnie nie mogą się doprosić, bo zawsze są ważniejsze sprawy :roll: Na pewno przepytają chętnego. Jak co Marlena, to zadzwoń do mnie, "przepytam Cię" ;) i wtedy będziesz mogła u opiekunke powołać się na mnie. Poza tym od niedzieli będę w wawie i mozemy umówić sie w schronisku. Inaczej rozmawia się z kimś z forum. "Pasztetów: nie ogłaszam na allegro :roll:

Apsa - jak to ruda agresorka poszła? a wiesz kto wziął tę cholerę? ktoś ją chciał? a ta druga ruda musiała też trafić niedawno (tyle, że jest już po kwarantannie), bo jak ja tam byłam, to jej jeszcze nie było.

Co do świniaka - poszedł z ogłoszenia na allegro, sympatyczny, konkretny gość z wawy, ponoć wszystko ok :)

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT="Arial Black"][SIZE="5"]"Wilczyca Dianusia szuka dobrych ludzi . Właściciel po 5 latach opuścił psa i pozostawił samotną w ogrodzie .Czasami dowozi jej jedzenie i to wszystko .Do mieszkania jej nie wezmie bo twierdzi , że w blokach nie ma dla niej miejsca.Widziałam u niej psie łzy .Ona jest bardzo samotna i opuszczona . Chetnie wziełabym ją do siebie ale mam już 4 psiaki.Dianusia mieszka w Żywcu .[[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='PALATINA']Też byłabym wdzięczna za więcej info o szczurku.
Płeć, wiek, fotka?
Ja sama mam aż nadmiar szczurasów w domu, ale puszczę dalej ogłoszenie, a znam wielu 'szczuromaniaków' ;)
Chyba że BeataSabra go bierze :D[/quote]

:mad::mad:byłam pierwsza z pytaniem o szczurusia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...