Jump to content
Dogomania

Stefcia mała suczka z Podlasia chce kochać ludzi i być kochana....


doris66

Recommended Posts

[quote name='monia3a']Nie wcześniej niż pół roku, a poza tym rzeczy, które są przygotowane dla Kerusia są w garażu.
Bobik nie miał parwo jest wszystko opisane na FB. Poza tym nie rozumiem skąd u Ciebie tyle nienawiści w stosunku do mojej osoby ??[/QUOTE]
Zaraz posypią się na mnie gromy, ale ja tylko z pytaniem. To ty masz garaż? :crazyeye: gdzie?
Każde słowo napisane tu przez Natalkę to prawda. Tych prawd jest coraz więcej.

Łatka ma pozdrowienia od swojego dt, w którym czekała na dom czyli od Ani. O jej zdrowie zapytuje również osoba, która ją utrzymywała i zabierała do weta czyli Bożenka. I to im Moli@ powinnyście być wdzięczne za psa, bo osoba, której dziękujecie nic dla Łatki nie zrobiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kerad']chyba Miodek i Bralczyk mieliby problem z tym wyrazem :D
...najładniejsze to 3 od góry (od dołu też zresztą trzecie) ;)[/QUOTE]

dzień dobry Kerad :) :) :)
miło Cię widzieć na wątku Stefci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Łatka ma pozdrowienia od swojego dt, w którym czekała na dom czyli od Ani. O jej zdrowie zapytuje również osoba, która ją utrzymywała i zabierała do weta czyli Bożenka. I to im Moli@ powinnyście być wdzięczne za psa, bo osoba, której dziękujecie nic dla Łatki nie zrobiła.[/QUOTE]

dzień dobry Joanno
ja bardzo proszę to jest wątek Stefci.
Ania i Bożenka mogą nas zapytać o Łatkę na wątku Łatki [url]http://www.dogomania.pl/threads/105417-Buba-%C5%81atka-ju%C5%BC-w-wymarzonym-domku[/url]!, czy na privie czy też na emaila. My bardzo chętnie odpowiemy i pięknie im podziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Watek zyje swoim zyciem i nic by sie nie stalo gdyby, skoro jumanjiana zadala moni3a kilka pytan, odpowiedziala na nie. smutne jest, że forumowicze dają przyzwolenie na to co wyrabia p. Monika, a napisanie prawdy przez Natalie, bez słodzenia, bez miziania za uszkiem jest już be.
monia3a jest cos winna dogomanii. Uwazam, ze jesli watek spadnie, to wlasnie dlatego, ze tak zaciekle chcecie uniknac tematu i to jest przykre. Ale coż?

[SIZE="1"][COLOR="seagreen"]Kerad, [B]sercoszczypacielny[/B], to po rosyjsku[/COLOR][/SIZE]

Edited by Pipi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Kłóćcie się na innych wątkach ( jest ich pełno ). Dlaczego chcecie robic to u Stefci? Może chcecie pomóc Stefci to bardzo prosze, jesli nie to nie nie szkodzcie jej.[/QUOTE]

Bardzo proszę udostępniam wątek Łatki gdzie wypowiadała się Monika i chyba bardzo aktualny, bo podobno były jakieś zarzuty
[url]http://www.dogomania.pl/threads/105417-Buba-%C5%81atka-ju%C5%BC-w-wymarzonym-domku!/page19[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Stefcia została już zgłoszona do ogłoszeń, które ukażą się za kilka dni. Czekamy na cudowne domki dla Stefanki.[/QUOTE]

Witam

Mam nadzieję, że znajdzie się cudowny domek, tak jak Kawa i Liza który pokocha, doceni walory dziewczynki.

Link to comment
Share on other sites

Tak juz wszystko gotowe od wczoraj ale na bazarku umieścilam. Zaraz przekopiuje tutaj, do Stefci.

Edit: Skopiowałam. Chyba dobry. Sugerowałm sie informacjami na temat Stefci pochodzacymi z watku, które napisała Halinka. I tak to wyszło. Ale jesli cos trzeba dodac lub zmienic to jeszcze moge. Poradzcie czy trzeba.
"[B]Temat: Stefcia, urocza czarnulka, sunia prawie idealna czeka i liczy na miłość człowieka. [/B]
Stefcia to malutka,około roczna sunia,wielkości do łydki.Sunia została porzucona pod sklepem,błąkała się szukając swojego człowieka.Na szczęście dzięki ludziom dobrej woli sunia obecnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach Białegostoku.

Stefcia nalezy do psów, które jeśli juz pokochają człowieka to na zawsze i pójdą za nim choćby w ogień. To odwazna, zrównoważona, pogodna, przyjacielska suczka. Nastawiona przyjaźnie do ludzi i innych zwierząt, psów i kotów. to taka mała przylepa, za człowiekiem chodzi krok w krok. Stefcia jest czystą suczka, prosi o wyjście. Umie przepraszac za psikusy, ktore czasami w zabawie zdarza jej sie zrobić. Przeprasza patrząc z miościa na człowieka swoimi bursztynowymi oczami i nieśmiało merda ogonkiem. Jest skora do zabawy, zawsze wesoła, lubi głaskanie i szczotkowanie. Uwielbia dotyk ludzkiej reki. Głaskana zamyka oczy i cudownie mruczy.
Stefcia jest odważną suczką, bardzo inteligentną , szybko reagującą na różne sytuacje. To suczka raczej z temperamentem, potrzebuje pana-przewodnika, któremu sie bezgranicznie podporzadkuje. Ale nie jest groźna, uwielbia dzieci i zabawy z nimi. Nie przejawia agresji.
Stefcia jest wysterylizowana, odrobaczona, zdrowa. Poszukuje odpowiedzialnego domu i troskliwego opiekuna. Przed adopcją konieczne bedzie podpisanie umowy adopcyjnej regulującej prawa i obowiązki wzgledem suczki."

Edited by doris66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']No to fajnie. Cenzura przeszła. A co dzisiaj sie działo u Stefanki?[/QUOTE]

[FONT=&quot][/FONT] Stefcia w świetnym nastroju, urwisuje. To fajna sunia, nie można jej nie lubić. Znalazła nową zabawę, w nocy wskakuje na łóżko, ściąga mi kołdrę z nóg i podgryza za palce u stóp, jak zabieram to kładzie się na nogi i stara się przytrzymać…
A jak ładnie wita, morducha uśmiechnięta, podskakuje, ogon mało dupci nie oderwie nie odpuszcza trzeba ja przytulić pogłaskać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']No sama słodycz ta Stefania:loveu: Widać podobają się jej Twoje stopy:evil_lol::lol:.[/QUOTE]


no tak...;)
dziś rano, po przebudzeniu znalazłam Stefcję w łóżku, spała rozciągnięta, przytulona :evil_lol:...czego ja ją uczę ;)...

Witamy, życzymy miłego, spokojnego dnia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moli@']no tak...;)
dziś rano, po przebudzeniu znalazłam Stefcję w łóżku, spała rozciągnięta, przytulona :evil_lol:...czego ja ją uczę ;)...

Witamy, życzymy miłego, spokojnego dnia...[/QUOTE]

ale to taka słodka rozpusta:) Pozdrawiam Stefcię zycząc milego dnia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...