Jump to content
Dogomania

Dramat- kilkadziesiąt zagłodzonych psów po śmierci opiekuna- pilnie dt!


esperanza

Recommended Posts

[quote name='Morska']Wysłałam Owieczce - transport jest na już na 3 psy, może i więcej wejdzie, p. Dariusz zobaczyłby na miejscu. Ma przystosowany samochód z klatkami, ale płatnie - 1zł/km. Jeśli jest to do przyjęcia, to jest gotów pomóc teraz.[/QUOTE]


Od razu tez dzwoń do Justyny z tą info, trzeba brać transport, który jest na już!
[SIZE=4][COLOR=red][B][SIZE=3]Justyna Długoborska-Ciołko tel. 607-077-350

[COLOR=black]Zbiórka idzie, więc na opłatę tego transportu na pewno jest. Nie ma co czekac. Trzymac kontakt z G. Bielawskim z pogotowia, bo na pewno będą potrzebne jeszcze różne transporty i inna pomoc bardziej prawna.[/COLOR]
[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='inga.mm']rozmawiałam z łOwieczką.
Kłopot jest z kenelami.
Luzem psów nie przewieziemy, bez keneli nie da rady.
łOwieczka ustali z Justyna kto jedzie.
Od 17-tej nie mam neta.[/QUOTE]

To trzeba dzwonic po fudacjach, może mają pożyczyć. Klatki kennelowe do przewozu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajga6']Od razu tez dzwoń do Justyny z tą info, trzeba brać transport, który jest na już!
[SIZE=4][COLOR=red][B][SIZE=3]Justyna Długoborska-Ciołko tel. 607-077-350
Justyna próbuje załatwic coś mi też ciężko się do niej dodzwonic bo cały czas jest na telefonie biedna...

[COLOR=black]Zbiórka idzie, więc na opłatę tego transportu na pewno jest. Nie ma co czekac. Trzymac kontakt z G. Bielawskim z pogotowia, bo na pewno będą potrzebne jeszcze różne transporty i inna pomoc bardziej prawna.[/COLOR]
[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Justyna podobno z nim rozmawiała...

[quote name='tajga6']i jak sytuacja w tym "hotelu" bo zdjęcia są porażające, czy w ogóle tam choć słome im dali do tych budek/[/QUOTE]
Podobno wszystke psy mają budy i słomę oraz pjemniki z karmą i wodę.

[quote name='Morska']Wysłałam jej sms. Trudno się do niej dodzwonić.[/QUOTE]
Nie dziene, cały dzien prawie jest na telefonie bo próbuje cos załatwić dla tych psiaków jak nie miejsce i leczenie to transport.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny i chłopaki, siedzimy przy biurkach w pracy i oczekujemy że na każde pytanie ( a są ich dziesiątki) od razu będzie odpowiedź? przeca dziewczyny załatwiają milion rzeczy, są w terenie, są na telefonach. nie ma bałaganu, jest dużo informacji, ktore tu schodzą,ale wszystko dotrze do głównodowodzących i one już sobie to systematyzują, nie bójcie się.
nie dzwońcie ze wszystkim do justyny bo obłędu kobieta dostanie. poza tym będzie miała duble, a wtedy nie wiadomo, czy ma np dwa transporty czy jeden.


nawał pytań i info tutaj jest normalny,a le nie świadczy o tym, ze nikt nic nie wie. ten, kto ma wiedziec, najwazniejsze wie. wszystko w swoim czasie. nie popadajcie w panike i nie walcie tysiąca wykrzykników.
szukając informacji, numeru telefonu nie piszcie nerwoowych postów, najpierw przejrzyjcie pierwsze posty.

potrzebujemy zachowac spokój, bo sie wszystko tak nerwowe zrobi, ze baden baden nie pomoże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dziewczyny i chłopaki, siedzimy przy biurkach w pracy i oczekujemy że na każde pytanie ( a są ich dziesiątki) od razu będzie odpowiedź? przeca dziewczyny załatwiają milion rzeczy, są w terenie, są na telefonach. nie ma bałaganu, jest dużo informacji, ktore tu schodzą,ale wszystko dotrze do głównodowodzących i ona już sobie to systematyzuje, nie bójcie się.
nie dzwońcie ze wszystkim do justyny bo obłędu kobieta dostanie.


nawał pytań i info tutaj jest normalny,a le nie świadczy o tym, ze nikt nic nie wie. ten, kto ma wiedziec, najwazniejsze wie. wszystko w swoim czasie. nie popadajcie w panike i nie walcie tysiąca wykrzykników.
szukając informacji, numeru telefonu nie piszcie nerwoowych postów, najpierw przejrzyjcie pierwsze posty.

potrzebujemy zachowac spokój, bo sie wszystko tak nerwowe zrobi, ze baden baden nie pomoże.[/QUOTE]
Dziękuję.... Juz myślałam że jestem z tym sama :( A zaraz wychodze z pracy i nie będe miała dostepu do netu...

Link to comment
Share on other sites

Nie bylo moim zamiarem wprowadzanie dezinformacji w sprawie transportu, bo też staram się jak mogę, aby pomóc.
Po prostu nie zauważyłam informacji danej przez inga.mm o załatwianym transporcie danej nieco wcześniej.
Pan Grzegorz Bielawski nie był umówiony na transport, ale oferował pomoc w jego szybkim załatwieniu.
To człowiek kompetentny, który ma na swoim koncie poważne interwencje np. w Korabiewicach, więc nie wierzę w to, że wprowadził mnie w błąd.
Może jednak na spokojnie spróbuje pogadać z nim osoba, która koordynuje i poprosić o poradę. Nie wierzę, żeby nie pomógł.To już chyba jakiś absurd, żeby człowiek ,któremu leży na sercu dobro zwierzaków stał się niewiarygodny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga31081980']cioteczki taki wpis na fb:
[SIZE=4][B]wiem ze samochod z klatkami mial i mogl przewiezc 20 psow pan zajmujacy sie psami husky mieszkajcy w markach kolow-wy-pomogl przy krzyczkach i biedrzyckiej,na dogo beda wiedzieli kto[/B][/SIZE][/QUOTE]

Słuchajcie kochane/i, rozmawiałam z Panem Krystianem, to jest Pan z Marek, który często pomaga w przewożeniu zwierząt i jest właśnie z Marek, nie wiem czy Daga31081980 miała własnie tego Pana na myśli w poście który zacytowałam, w każdym razie ostatnio ten Pan pomógł mi w przewiezieniu psiaka do hoteliku fundacji Pies na Zakręcie. On przewozi zwierzęta dla różnych osób, po kilka razy w tygodniu. Powiedział, że dzisiaj nie może, ale jakby dzisiaj nie udało się załatwić transportu to mo może jutro służyć pomocą, robi to za darmo. Jedeny problem tpo klatki.Powiedział że ma gdzieś jedną, a jakby było gdzieś po drodze to mógłby podjechać (jeśli w miarę blisko) i od kogoś pożyczyć pozostałe. Jeżeli ta pomoc się przyda to piszcie

Link to comment
Share on other sites

Piesiak, Nie o to chodzi. On ma dzis wiele interwencji. Prawdopodobnie nie dogadaliście sie. Pomoc przy organizacji - tak, ale nie na dziś. Na jutro bardziej prawdopodobne by było.
Maja dzis samochód, który jeździc bedzie na te interwencje, więc czasowo jest obłozony.
Trzeba poradzic sobie inaczej.
Nikt Ci niczego nie zarzuca. Nie jesteś niewiarygodna, tylko zrobił się bałagan koszmarny.

W podsumowaniu mojej rozmowy z Justyną wygląda to tak:
Jeśli Pan Darek będzie mógł wziąć 5 psów - to rewelacja.
Jeśli nie, to jutro, jeśli będą klatki pojedzie Piotr, Justyna i jeszcze ktoś.

Być może informacja dagi przeklejona z fb zmieni w ogóle koncepcję.
Ja czekam dziś do północy na informacje od Justyny kto jedzie.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam duży kennel, taki:

[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/n/n_10303.jpg[/IMG]


Rozmiar największy, czyli:
długość - 124,4cm
szerokość - 77,4cm
wysokość - 82,0cm

Mogę pożyczyć, tylko niestety będę potrzebowała go z powrotem w poniedziałek, bo potrzebuję go dla psa po operacji :(
Klata jest w Milanówku.

Link to comment
Share on other sites

W chwili obecnej musimy skupić się na pomocy psom i to jest priorytet. Na resztę będzie czas później.

Ponieważ esperanza zajmuje się psami, nie może jednocześnie aktywnie uczestniczyć w dyskusji na dogo i fb, dlatego wszystkich chętnych do pomocy lub oferujących użyteczny pomysł zapraszam do kontaktu ze mną.

Kika - prośba o wysłanie do owieczki, która próbowała nawiązać kontakt z osobami oferującymi DT aktualnej listy namiarów - o ile są.

Mój mail: [email][email protected][/email]
telefon 601 293 337

Edited by beam6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...