Jump to content
Dogomania

Gucio i Maniuś : mają już domki, POZOSTAŁ DŁUG za operacje!


mshume

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sleepingbyday']tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forums/521-Transport[/url]
na stro9nie głównej forum jest dział Psy w Potrzebie (PwP), poddział Akcje podzielony min na bazarki, domy tymczasowe i transport właśnie[/QUOTE]

:-) znalazlam wczoraj wieczorem i zrobiłam wpis, zagadałam też oferujących transport.
Na razie mam jedną propozycję, ale kurczę, byłaby to wycieczka celowa, wyjazd specjalnie dla Gutka - i jej koszty są raczej trudne do udźwignięcia. Chętnie dołożę się do paliwa jeśli ktoś wybiera się z Wawy do Kalisza (lub w okolice) albo ze względu na Gucia nieco zmodyfikuje swoją trasę i nadłoży parę kilometrów.
Szukam dalej. Mam co prawda wstępną deklarację kolegi, który chętnie ze mną pojedzie do Wawy po Gutka (plus taki, że Dorota naocznie się przekona cóż za stwory biorą Gucia) - ale to tez nic pewnego na 100%.
Trzymajcie kciuki za akcję "transport" proszę :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']Ajus jest po lewej a Maja po prawej, leży na jego "tyle" :-)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-36P4sppdgfc/TywQyaxQgcI/AAAAAAAAJOw/N7qaEb97cjA/s500/DSCF1181_zmie%25C5%2584%2520nazw%25C4%2599.JPG[/IMG]

to jest Ajuś:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ilXD57SmQQo/TttGXkPIZoI/AAAAAAAAHng/RBdxuq_LUpM/s500/DSCF0734_zmie%25C5%2584%2520nazw%25C4%2599.JPG[/IMG]

a to Maja:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Kw8cLAm26TE/Tx1KRf3EudI/AAAAAAAAI3Y/yamVNOxpN6E/s500/DSC01355_zmie%25C5%2584%2520nazw%25C4%2599.JPG[/IMG]

jedno czarne, drugie siwe (stalowe hihi), nie sposób pomylić:-)
a co do zaborczości, to ona jest zaborcza i to bardzo, ale jest też strasznie mądra i szybciutko łapie zasady panujące w domu, wystarczy być tylko stanowczym, a że ja jestem nieugięta, to szybciutko przestała być zaborcza względem Ajusia. Zrozumiała, że albo jest u mnie na kolanach razem z Ajusiem, albo nie jest wcale...długo się nie zastanawiała co wybrać:-)



edit: upss no to wlazłam nie na swoj wątek i sie chwale....[/QUOTE]

jak Maja wypiękniała:)

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, a pytałaś BONSAI? ona, jak Ci jakiś czas temu mówiłam,podała rozsądną kwotę. Napisz do niej pw.[quote name='m.aleksandrzak']:-) znalazlam wczoraj wieczorem i zrobiłam wpis, zagadałam też oferujących transport.
Na razie mam jedną propozycję, ale kurczę, byłaby to wycieczka celowa, wyjazd specjalnie dla Gutka - i jej koszty są raczej trudne do udźwignięcia. Chętnie dołożę się do paliwa jeśli ktoś wybiera się z Wawy do Kalisza (lub w okolice) albo ze względu na Gucia nieco zmodyfikuje swoją trasę i nadłoży parę kilometrów.
Szukam dalej. Mam co prawda wstępną deklarację kolegi, który chętnie ze mną pojedzie do Wawy po Gutka (plus taki, że Dorota naocznie się przekona cóż za stwory biorą Gucia) - ale to tez nic pewnego na 100%.
Trzymajcie kciuki za akcję "transport" proszę :-)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Gosiu, a pytałaś BONSAI? ona, jak Ci jakiś czas temu mówiłam,podała rozsądną kwotę. Napisz do niej pw.[/QUOTE]


Napisałam dziś bladym świtem - mam nadzieję, że do niej właśnie, i nic nie pokręciłam ;)
poruszam niebo i ziemię. nawet lokalnych posłów i senatorów za rękawy szarpałam :-D ale oni pociągami jeżdżą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']jak Maja wypiękniała:)[/QUOTE]
wszyscy mowią, że jest teraz ładniejsza od Ajusia!!!!:mad: a to nieprawda, oni tak samo ładni, tylko każdo na swój indywidualny sposób:evil_lol:
[quote name='m.aleksandrzak']
poruszam niebo i ziemię. nawet lokalnych posłów i senatorów za rękawy szarpałam :-D ale oni pociągami jeżdżą...[/QUOTE]
trzymam kciuki, żeby się coś znalazło, sama też popytam, tylko najpierw musze spojrzec gdzie to ten kalisz jest:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Ja mogę mieć transport dla małego do Łodzi w najbliższy wtorek, z tym że trzebaby było odebrać go przed 9.00 rano, bo jest to wyjazd służbowy.[/QUOTE]

:-) dziś Abra też zaproponowała, że może go dowieźć do Łodzi - ale skoro ktoś jedzie przy okazji, to nie ma sensu jej specjalnej wycieczki fundować, prawda?
Jeśli jutro nie będę miała konkretnej deklaracji czy Natalia (moja koleżanka) jedzie w weekend do Wawy - chętnie wybiorę się po Gucia do Łodzi. Nawet jeśli nikt mnie nie podrzuci - mam pociąg, który jest o 8:23 na dworcu w Łodzi Kaliskiej. Pasowałoby, Mshume?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...