Jump to content
Dogomania

Gucio i Maniuś : mają już domki, POZOSTAŁ DŁUG za operacje!


mshume

Recommended Posts

oczywiście kong dla małych psów :)[quote name='G&Ł']Tak, jak myśleliśmy ciężko nam było się rozstać z Mańkiem i ubolewamy, że nie mogliśmy wziąć go już dzisiaj.
Jak pisała Mama poczyniliśmy niezbędne zakupy ( w postaci wygodnego legowiska, 3 przyrządów do czesania, szelek, smyczy, miseczek, karmy suchej i mokrej, witamin ) myśleliśmy też o jakiś zabawkach, ale niestety nie wiedzieliśmy, jakie będą odpowiednie ( może jakieś podpowiedzi :) )[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Abrakadabra']Właśnie małam zamiar obwieścić tę radosną nowinę!
Gutek zamieszka u Małgosi w Kaliszu, musimy tylko dograć sprawę transportu.
Bardzo się cieszę :) [/QUOTE]

też się ogromnie cieszymy :-)))
i trzymam kciuki za jutrzejsze medyczne przygody obu chłopaków.

Mshume, jutro będę wiedziała, czy dziewczyna z kaliskiego schroniska będzie mogła odebrać Gucia w weekend prosto z Wawy. Jeśli nie - będziemy szukać innych sposobów (moja koleżanka będzie w stolicy, ale nie wie jeszcze którego dnia - ...a ja chciałabym przytulić Gutka jak najszybciej).

Link to comment
Share on other sites

Napisz mi na pw co to za dziewczyna z kaliskiego schroniska, ja rozmawiałam z jedną dogomaniczką, wybacz,ale Gucia oddam na transport tylko w pewne ręce.Dodatkowo, eź pod uwagę,że Gucio ma tylko awaryjny DT i ni może tam czekać długo.[quote name='m.aleksandrzak']też się ogromnie cieszymy :-)))
i trzymam kciuki za jutrzejsze medyczne przygody obu chłopaków.

Mshume, jutro będę wiedziała, czy dziewczyna z kaliskiego schroniska będzie mogła odebrać Gucia w weekend prosto z Wawy. Jeśli nie - będziemy szukać innych sposobów (moja koleżanka będzie w stolicy, ale nie wie jeszcze którego dnia - ...a ja chciałabym przytulić Gutka jak najszybciej).[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='G&Ł']Tak, jak myśleliśmy ciężko nam było się rozstać z Mańkiem i ubolewamy, że nie mogliśmy wziąć go już dzisiaj.
Jak pisała Mama poczyniliśmy niezbędne zakupy ( w postaci wygodnego legowiska, 3 przyrządów do czesania, szelek, smyczy, miseczek, karmy suchej i mokrej, witamin ) myśleliśmy też o jakiś zabawkach, ale niestety nie wiedzieliśmy, jakie będą odpowiednie ( może jakieś podpowiedzi :) )[/QUOTE]

Cioteczko maltańczyki bardzo ładnie wyglądają obcięte oczywiście nie do samej skóry i wtedy nie kołtunią się.Natomiast ubranko bardzo wskazane jest w zimę takie nieprzemakalne (wierzch ortalion pod spodem flausz,polar.Wg.podanych wymiarów wcześniej to rozmiar 30.Wszelkie inne z wełny,materiału nie nadają się szkoda kasy.No a zabaweczki to wszelkiego rodzaju pluszaki,piłeczki.

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Jako właścicielka maltanczyka pozwolę sobie nie zgodzić się, co do podszewek z flauszu czy polaru, to filcuje włos. A fryzury, jakie kto lubi. :)[/QUOTE]
Tak jeżeli maltanek ma długi włos to się z Tobą zgadzam w 100% natomiast jak ma krótki to polar nie filcuje włosa-sprawdzone,przetestowane!
Oczywiście też jestem za podszewką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Każdy polar filcuje włos, bo go elektryzuje i zbija, może twój piesek ma jakiś inny włos. W hodowli mojego drugiego kudłacza, to pieski mają na posłaniach pokrowce z jedwabiu, no ale nie dajmy się zwariować ;)[/QUOTE]

hmmmmmm moja hawanka śpi na polarowym posłaniu od dawna a wlos ma bezproblemowy . Kocyki tez polarowe kladę na łóżeczka . Moze to kwestia wlosa albo też stosowanych kosmetykow

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...