Jump to content
Dogomania

Stary słaby Miecio umarł :(.POMÓŻ spłacić DŁUG ponad 500zł !!!


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skopiowałam post sylwiaso z wątki Ineczki:
"Bardzo bym chciała zrobić im fajne fotki,ale Figuni synek zachorował i nie mam sumienia jej prosić,ale zrobię z willmą może uda się jutro!Ineczka poczuła się bardzo dobrze,broni mi posesji z czego zadowolony jest mój mąż i nie dopuszcza żadnego psiaka do siebie !!i to mnie najbardziej martwi,bo nie mogę jej puścić razem z nimi.Natomiast Miecio to facet,który świetnie radzi sobie z damami biegał dziś z nimi po podwórku,obwąchiwał nawet ustąpił Fionce miseczkę z wodą poczekał,aż się napije i potem powoli sam podszedł.Psiaki każde z innym temperamentem,ale wdzięczne i kochające ludzi."

Widać, że Miecio to taki psi dżentelmen :).

Link to comment
Share on other sites

I mamy foteczki :).

[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ca8481ad4ee705a5233105678c9d4aa5,12,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6b024fb25d1ffa58644d382e225b8b53,12,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c130a3fd84c2fd7aab3801988e432b3e,12,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Z nowych wieści:
Miecio był dzisiaj u lekarza, został oceniony na 12-13 lat,niestety ma poważne problemy z serduszkiem dlatego został na noc w klinice.Jutro będzie wiadomo coś więcej.Na tą chwilę został poddany obserwacji i zapewne dostanie leki na kołatanie serca.Lekarze byli zdumieni,że przy tak poważnym stanie zdrowia chłopak się jeszcze trzyma...
Proszę Was trzymajcie za niego kciuki !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula85'][B]Z nowych wieści:
Miecio był dzisiaj u lekarza, został oceniony na 12-13 lat,niestety ma poważne problemy z serduszkiem dlatego został na noc w klinice.Jutro będzie wiadomo coś więcej.Na tą chwilę został poddany obserwacji i zapewne dostanie leki na kołatanie serca.Lekarze byli zdumieni,że przy tak poważnym stanie zdrowia chłopak się jeszcze trzyma...
Proszę Was trzymajcie za niego kciuki !!![/B][/QUOTE]


O kurcze, ale smutna wiadomość!! nie takich słów się spodziewałam...:(
jak dobrze, że go stamtąd zabrałyście!
mam ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze i warunki, w których Miecio teraz przebywa pozytywnie wpłyną na jego stan zdrowia!
ale martwi mnie, że weci go od razu zatrzymali w klinice.......:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']O kurcze, ale smutna wiadomość!! nie takich słów się spodziewałam...:(
jak dobrze, że go stamtąd zabrałyście!
mam ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze i warunki, w których Miecio teraz przebywa pozytywnie wpłyną na jego stan zdrowia!
ale martwi mnie, że weci go od razu zatrzymali w klinice.......:([/QUOTE]
Mieciulek jak go zabierałam był bardzo słabiutki :( Nóżki mu się rozjeżdżały,pewnie był też odwodniony...Mam nadzieję,że pobyt w klinice go wzmocni i wróci do nas w pełni sił :)

Link to comment
Share on other sites

To faktycznie ma już tych latek sporo, jeśli chodzi o serce to czasami starsze pieski mają takie problemy ale biorą leki i wszystko jest dobrze.
Trzymamy kciuki za Miecia!
Gdyby tam został to nie wiadomo jak długo by jeszcze wytrzymał :(.
Nie wiemy też jak długo tam mieszkał
Dobrze że teraz może zaznać dobrej opieki i troski człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']To faktycznie ma już tych latek sporo, jeśli chodzi o serce to czasami starsze pieski mają takie problemy ale biorą leki i wszystko jest dobrze.
Trzymamy kciuki za Miecia!
Gdyby tam został to nie wiadomo jak długo by jeszcze wytrzymał :(.
Nie wiemy też jak długo tam mieszkał
Dobrze że teraz może zaznać dobrej opieki i troski człowieka.[/QUOTE]

został mi Vetmedin po staruszkach, moge wysłać
przelałam 20 zł dla Miecia - jednorazowo narazie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']został mi Vetmedin po staruszkach, moge wysłać
przelałam 20 zł dla Miecia - jednorazowo narazie :([/QUOTE]
Dziękuję w imieniu Miecia :) Misio dzisiaj popołudniu wraca z kliniki.Poproszę ciocię Sylwię żeby zajrzała na wątek i przekazała wszystkie informacje...

Link to comment
Share on other sites

Skopiowałam z wątku Ineczki post sylwiaso na temat Miecia, jeszcze jak jechał do lekarza:

"Kochane cioteczki nasz Mieciunio był wczoraj bardzo dzielny jechał do P.doktor spokojnie siedział przy mnie w aucie,które ledwo ruszyło!!wszedł bez problemu do budynku,popatrzył na P.doktor tak jak by chciał powiedzieć.. badaj mnie,ja już ledwo żyję..aż mnie za gardło ściska jak o tym piszę!!P.doktor go osłuchała i powiedziała,że serduszko mu bije nie równo i musiał zostać,wczoraj miał badania czyli pełną biochemię i morfologię ja zaraz po 8.00 będę dzwoniła do lecznicy i zobaczymy jakie będą wyniki i poproszę o USG jamy brzusznej.Mieciu trzymaj się biedulko,jesteśmy z Tobą!!!!"

[COLOR=green]Prosimy o dobre myśli dla psiaczka![/COLOR]

I bardzo dziękuję że jesteście z Mieciem :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...