Jump to content
Dogomania

Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już wszystko wyjaśniam... Najpierw szukałam transportu bodajże do Wrocławia, bo Karmelcia mówiła, że moglaby ja z tamtad odebrać, ale stwierdziliśmy, że nie będziemy jej bardziej stresować "przesiadkami", dlatego pojechała bezpośrednio do SUCHEGO BORU. Błąd odnośnie Brzegu wynika z tego, że ja na początku pomyliłam miejscowości, w których mieszka Karmelcia, źle ją wtedy zrozumiałam. I piszę jeszcze raz-Igę zawoziła pani, która na pewno dostarczła ją tam, gdzie miała się znaleźć, czyli u Karmelci. Nie wiem też skąd pojawily się informacje,że przekazano ją na podwórku... :(

na zdjęciu...to nie Iga. Moge sobie dac reke uciac, że to nie ona. Ona nie podeszłaby tak blisko. Nie stałaby "tak pewnie". To nie jej pyszczek...zbyt dobrze ją znalam... :(

PS. wyczyściłam skrzynkę, bo widziałam, że ktoś próbował wyslać mi PW.

Edited by Paula95
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Ja też pamiętam post, ktoś pisał, że Iga została przekazana na zewnątrz nie w mieszkaniu, pamiętam, chociaż bywam tu nie często a zaginięcie Igi mnie bardzo poruszyło i to że nikt jej nie szukał, mam na myśli osobę, u której była.[/QUOTE]
Ja też pamiętam taki post tylko nie wiem kto go napisał.Iga została przekazana na podwórku przed domem,że nawet ta osoba co zawoziła Igusię nie była w mieszkaniu i nie sprawdziła warunków w jakich Iga miała by zamieszkać.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem, kto to powiedział. Ale to na pewno nie jest prawda... W życiu pani, która ją wiozła nie przekazałaby jej na podwórku, nie wchodząc do środka, aby sprawdzić warunki, w jakich Igunia miałaby mieszkać. Zresztą tak, jak mnie ktoś zacytowal. Pisałam, jak to wyglądało...

Link to comment
Share on other sites

AlkaM, to jest na pewno Iga i Ty masz rację, wejdź na wątek Daszy, suni z łańcuchem u szyi str. 94 gdzie Miłosz_85 pisze, że nie wie co z dwoma psami Łatkiem i Igą, pamiętaj, że Karmelcia ściśle współpracowała z niejaką " Wiolą " i danawas oraz z organizacjami niemieckimi, które zajmowały się handlem psami

[B][COLOR="#006400"]Moderacja: waż słowa i zapoznaj się z Regulaminem forum Dogomania.
Szamanka[/COLOR][/B]

Edited by Szamanka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Paula95']Alka, masz jakiś pomysł jak sprawdzić tę wywózkę do Niemiec? Ja nie wiem jak...nie mam pojęcia. :([/QUOTE]
Jak Iga trafiła do Fundacji Niemieckiej to i tak nikt nie dowie się co się stało i gdzie jest Iga.Tam po psach ginie ślad.Już nie jedna osoba próbowała dowiedzieć się o losie psa wywiezionego przez Fundację i nici były z tego,nic nie wskórała.A Danawas i Karmelcia, nie pomogą,wręcz odwrotnie będą mataczyć,kęcić,zresztą nie przyznają się teraz,że było inaczej jak jest pisane na wątku tj. stwierdzenie,że Iga zaginęła.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Choć b.rzadko jestem obecnie na dogo,to sprawa zaginionej/utraconej przez karmelcię oraz pewnie także Altę/Caraya -czyli Viola&Milosz nadal leży mi także na sercu- zwrócilam się do moderatora o przywrócenie zmoderowanych postów tego wątku -dla dobra innych psów ,by nie trafialy w nieodpowiednie i niebezpieczne ręce ludzi takich jak psychopatka/oszustka Viola&Milosz ,Karmelcia a także innych niewlaściwych-niepewnych ludzi ,jak np.danavas.
Bylam chyba niejedyną osobą ,ktora prosila o moderację chamskich ,bezczelnych postów Violki i jej popleczników /np.danavas/ ,ale moderacja objęła zbyt wiele postów co znacznie zmienilo wymowę tego wątku a co za tym idzie ,uniemożliwilo dalsze szukanie zaginionej suni Igi a także próbowanie ustalenia ,jak mogło dojść do utracenia Igi i kto ponosi winę za ewent.skazanie Igi na cierpienia oraz zapewne śmierć ,jesli trafila ona w łapy niem.handlarzy psami ,czy jako pies doświadczalny do laboratorium niem. Jesli wyszla żywa z rąk karmelci albo Violki, gdyż wspolpraca tych obu byla chyba także możliwa
Ile kolejnych psów zaginie np.u karmelci albo trafi nie wiadomo dokąd a wg nich -znajdzie swoje "nowe domy" a rzeczywistość może być zupelnie inna ? Bo w slowa kogoś takiego jak taka Wiolka ,że Iga jest gdzieś w Borach Tucholskich ,wierzyć nie można.Zawsze przecież można twierdzić,tlumaczyć się ,że pies "uciekł".
Na wielu wątkach widać bylo jak wzajemnie adorowały się Wiolka ,danavas itp.ciotki ,gdzie ich wzajemnym zachwytom i poklaskom nie bylo końca.Szkoda tylko,że prawdy tam nie bylo niemal wcale a cierpialy na tym najbardziej psy.

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

A ja tak sobie myślę-że nie zależnie od tego co się tak naprawdę stało, to haniebne jest to,że DT nie miał na tyle honoru,żeby wejść i napisać prawdy.
Nie wierzę,że Iga była szukana przez DT.
Konta Wiolki są zbanowane-ale jaką możemy mieć pewność,że nie założy nowego? Że już nie założyła? Przecież wszyscy pamiętamy co się działo tu na wątku-była wielka awantura, obrzucanie się błotem...
Dziękuję [B]Olga7 [/B]za prośbę o przywrócenie postów-może jak się przejrzy jeszcze raz, na spokojnie całość, to pojawi się coś, na co przedtem nie zwróciliśmy uwagi...
I tak na marginesie dodam,że jakiś czas temu próbowałam wziąć na BDT innego psa od tego twoarzystwa wzajemnej adoracji-nic z tego nie wyszło, pies pojechał za granicę...tam szuka domu w jakimś DT...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Nic z tego nie rozumiem... Moge jakiej wyjasnienia? Czyli ktos wie, gdzie jest Igunia!? Jesli ktos nie chcial o tym pisac tu, mogl napisac na PW, albo do mnie zadzwonic...numer ciagle tu jest. To, że sie tu nie pojawiam jz nie oznacza, ze zapomnialam o Iguni. Po prostu sie wypalilam. Nie mam juz sil na dogo.

Jesli chodzi o $$$ decyzje podejmiecie Wy, gdzie wyslac pieniądze, bo w końcu są one wasze... Jesli sie zdecydjecie, prosze o numer na pw, wysle pod wskazane miejsce.[/QUOTE]
Czy pieniazki poszly na jakas bide?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']A ja tak sobie myślę-że nie zależnie od tego co się tak naprawdę stało, to haniebne jest to,że DT nie miał na tyle honoru,żeby wejść i napisać prawdy.
Nie wierzę,że Iga była szukana przez DT.
Konta Wiolki są zbanowane-ale jaką możemy mieć pewność,że nie założy nowego? Że już nie założyła? Przecież wszyscy pamiętamy co się działo tu na wątku-była wielka awantura, obrzucanie się błotem...
Dziękuję [B]Olga7 [/B]za prośbę o przywrócenie postów-może jak się przejrzy jeszcze raz, na spokojnie całość, to pojawi się coś, na co przedtem nie zwróciliśmy uwagi...
I tak na marginesie dodam,że jakiś czas temu próbowałam wziąć na BDT innego psa od tego twoarzystwa wzajemnej adoracji-nic z tego nie wyszło, pies pojechał za granicę...tam szuka domu w jakimś DT...[/QUOTE]

czyżby jamnik Boczek?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...