Jump to content
Dogomania

Nasza Pani została zamordowana na naszych oczach. Barbiusza sparaliżowana!!


asiuniap

Recommended Posts

[quote name='asiuniap']Dziwna sprawa. Ewidentnie wychodzi na to, że wyborcza nie chce drukować ogłoszeń z suczkami Ludki. Tydzień temu wydrukowali 2 ogłoszenia obcięte o połowę, bez tekstu "Naszej Pani ktoś odebrał życie" i "Naszej pani nikt nam nie wróci".
W dzisiejszym wydaniu powinny być wydrukowane 3 ogłoszenia, a jest jedno ze zmodyfikowanym tekstem i też obcięte :mad:
Napisałam do nich maila z reklamacją i żądaniem wyjaśnienia.
Teraz się nie dziwie, że ta dziennikarka, której wysłałam parę dni temu maila z opisem działalności Ludki nie odzywa się.
Tel. też nie odbierają, ani w sprawie reklamacji ani ta redaktorka.[/quote]



:shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake:

wyborcza czy wybiorcza?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam maila od pani Ani, która bardzo kibicuje suniom i stara się 'polepszyć' ich życie w schronie:

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=blue][FONT=Arial]Jeśli znalazłaby się osoba (strasza i chetna ale uczciwie podchodzaca do sprawy -do wzięcia obu lub jednej suni) ale wahalaby się ze wzgledow finansowych to ZOBOWIAZUJE się do pomocy finansowej (np wplata za caly rok z gory aby ta osoba była pewna tej pomocy-okreslimy jakas kwote).[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=blue][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Może macie jakichś sąsiadów, którzy mogliby przyjąć psy na odpłatny tymczas???[/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się od wyborczej, że moje ogłoszenia są sentymentalne, działają na emocje czytającego i nie mogą być drukowane. Nawet pomimo tego, że dostaję smsa potwierdzającego przekazanie ogłoszenia do druku. Zgadzam się, że ogłoszenia suń p. Ludki były emocjonalne, natomiast sentymentalne nie były na pewno.
A czy ogłoszenia poniżej też są sentymentalne i działają na emocje? Bo też nie zostały wydrukowane. Proszę o Wasze opinie.
[COLOR=navy]Agata, 3 lata, mała, czarna, jedwabiste futerko, nie toleruje suk, bardzo czysta, nawet do malutkich dzieci, szczepienia.[/COLOR]
albo
[COLOR=blue]Trusia, poł roku, przyjazna, do pół łydki, miękka sierść z ciekawym deseniem, śmieszny przecinek na pyszczku, niekonfliktowa.[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Asiuniap co za bzdury wyborcza wymysla, przeciez to chyba o to chodzi, żeby znalazł się domek, czy się może mylę...straszna historia, a najgorsza jest świadomość, że takich historii dzieje się wiele tylko my się o nuch nie dowiadujemy:-(

Link to comment
Share on other sites

Sunieczki są na stronie Palucha (dzięki kochanej pani Ani, która nie ujawnia się na dogo)
[URL]http://www.paluch.org.pl/pokazzwierze.php?numerek=210[/URL]
[URL]http://www.paluch.org.pl/pokazzwierze.php?numerek=211[/URL]

Będzie organizowana akcja wkładania ulotek za wycieraczki samochodów w pobliżu teatrów.
[SIZE=6][COLOR=purple]Czy mogłybyście pomóc??????[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...