Jump to content
Dogomania

Nasza Pani została zamordowana na naszych oczach. Barbiusza sparaliżowana!!


asiuniap

Recommended Posts

  • Replies 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bardzo przepraszam asiuniep że nie odpowiedizałam na smsa, wybaczcie ciotki ja zajęta byłam, jestem psiakami w Chrcynnem, jakby co ja mogę pomóc coś rozwiesić ale ja to głownie czas w samochodzi epomiedzy pracą domem a stajnia spędzam..:oops: :oops: a jeszczewiadomo że swój zwierzyniec mam (na chwile obecną 5 sztuk....) ale ulotki na maila proszę

Link to comment
Share on other sites

Powiesiłam dziś plakaty w okolicy BUW, Ateneum, Teatru Polskiego, Kwadrat, Narodowego (scena na Wierzbowej) i Wielkiego - ale tam ciężko znaleźć dobre miejsce do powieszenia. Za kilka dni postaram się powtórzyć akcję, bo mogą zrywać.

[quote name='wanda szostek'][SIZE=3][B] Mam pomysł na szukanie domu dla suniek, ale potrzebna pomoc. Jeżeli ktoś chętny do pomocy i ma skypa , to proszę o kontakt (wilga2006)[/B][/SIZE][/quote]
Wanda, ja nie mam skypa, czy mogę Ci podać adres e-mailowy?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam, jutro wysyłam kolejne plakaty i ulotki, miałam małe problemy :oops:
Aggie zaraz wyślę Ci ulotki mailem (nie wiem, jaki jest Twój mail, wysyłam na pw)
Kochane, bardzo dziękuję za rozwieszanie plakatów :Rose:
Czytacie w moich myślach, też myślałam o plakatowaniu w miejscowościach podw-wskich :razz:
Niestety, pomimo potwierdzenia moje ogłoszenie w wyborczej znów nie zostało wydrukowane :-x
Teraz inicjatywę przejmuje pani Ania. Może jej się uda. Ma większą siłę perswazji.
Wandziu ja nie mam skypea. Nie możesz napisać na forum, jak nie to może na pw?

Link to comment
Share on other sites

kurcze, co im zalezy w tej wyborczej? glupoty pisza codziennie, a jak jest cos waznego to nie.

tak sie zastanawiam nad wywieszeniem ulotek w sklepach zoologicznych, ale to mozna zrobic chyba tylko w takich, ktore sa zaprzyjaznione.

a moze tez w szkolach?

Link to comment
Share on other sites

Ja z odrobiną optymizmy ;) Wczoraj do adopcji poszły dwie sunie po zmarłym właścicielu, czekały na Paluchu od jesieni. I teraz poszły razem! Fakt, że to były małe psiaki, posżły do bloku. Ale jednak trafiają się tacy ludzie. Teraz kolej na większą parę ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja przekazalam plakaty pewnej Pani z Gliwic:loveu: razem z synem maja skserowac i porozwieszac, sama nie dalam rady poroziweszac w Katowicach (czasu braklo-moja sunie do DT wiozlam:loveu:), ale Ci Panstwo pewnie pomoga;) powiesza gdzie beda mogli

powiesilam w Kortowie w polklinice-tam wiele ludzi przychodzi i dwuch innych lecznicach w Olsztynie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...