Jump to content
Dogomania

Bardzo staruszkowy Papuś dziś wyprowadził się ze schroniska do domu, pobiegł za TM<*>


Aga_Mazury

Recommended Posts

[quote name='-Martyna-']Mateusz , dziekujemy Ci bardzo za zdjecia, sprawiles nam nie lada niespodzianke...

napisalbys jeszcze co nieco , czy Papus byl chetny do spacerku, bo Aga bardzo sie bala go forsowac...i jakie sa Twoje obserwacje na temat Papusia...

ale powiem Wam , ze on ma sliczne futerko...[/quote]

Papus na poczatku nie chciał wyjsc z budy, wyciągnal go z budy Pan Henio, i wziąłem go na spacer, na poczatku troche nie chciał isc, siadał na śniegu i tak siedzial:shake: ale potem razem z Padusiem(jego kolega z budy) szedl w miare dobrze,a nawet nie raz podbiegał trochę- dzisiaj był jego pierwszy spacer, wiec nie ma co sie dziwic... jak na spacer bo tak dlugim czasie to i tak dobrze. ma apetyt-zjadł pare ciastek ode mnie i szynkę i kiełbaske od cioteczki Agi :evil_lol::evil_lol: To fakt ma bardzo ładną siersc, MUSIMY MU JAK NAJSZYBCIEJ POMÓC
[B]
P.S Aga i co z domkiem w Gliwicach ??[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga_Mazury']sabina ja mam kontakt z panią olą o takim nazwisku z gliwic a Ty z inną...ale o tym samym nazwisku...jestem w stałym kontakcie z tą panią....ale chyba mail-a napiszę albo dziś wieczorem albo dopiero jutro jak się wyrobię....[/quote]

Ja mam kontakt z Pania Dagmara...Tak jak pisalas, to moga byc siostry, bo w e-mailu Pani Dagmara wspomniala ze chce zaadoptowac Papusia z siostra...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Jacie.........a do Skarba naszego nikt nie zajrzał......:placz:

Papuś jutro postaram się choć wcisnąć w Ciebie trochę rosołu z kurczakiem...[/quote]

Ja zglądam, dzisiaj tez zajrzałem, siedział bidulek w budzie i patrzył się na mnie... tym wzrokiem biednym !! :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matusz5']Byłem, pomiziałem go, dałem ciasteczko, chwilę porozmawiałem :) Powiedziałem mu, że juz jutro przyjdzie cioteczka Aga :) i wezmie Cie na spacer ! :)[/quote]


nie rozszarpał siatki? ;)

Tak sobie piszemy bo to kolega Papusia z klatki...tak zresztą poznałam Papusia...idąc do mojego Padusia przeniesionego z innej klatki...

no niestety p. Ola nie odzywa się w sparwie Papusia...nie wiem czy zrezygnowała czy może coś tam wstrzymało na chwilę adopcję...

nie pozostaje nam nic innego jak czekać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']nie rozszarpał siatki? ;)

Tak sobie piszemy bo to kolega Papusia z klatki...tak zresztą poznałam Papusia...idąc do mojego Padusia przeniesionego z innej klatki...

no niestety p. Ola nie odzywa się w sparwie Papusia...nie wiem czy zrezygnowała czy może coś tam wstrzymało na chwilę adopcję...

nie pozostaje nam nic innego jak czekać...[/quote]

szarpał ale mu sie nie udało :D za mało siły chłopak ma !! :evil_lol::evil_lol: ale jutro pewnie da ci popalić, coraz lepszą kondycje bedziesz miała dzieki niemu :D

CZekamy, czekamy ! :)

Porób ładne zdjęcia i film nakreć z przekazania Foxi :) Chociaż bede mógl sobie popatrzec i pooglądac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matusz5']szarpał ale mu sie nie udało :D za mało siły chłopak ma !! :evil_lol::evil_lol: ale jutro pewnie da ci popalić, coraz lepszą kondycje bedziesz miała dzieki niemu :D

CZekamy, czekamy ! :)

Porób ładne zdjęcia i film nakreć z przekazania Foxi :) Chociaż bede mógl sobie popatrzec i pooglądac :)[/quote]


Dziś mam zakwasy od noszenia wczorajszego...Malusiego...to jak jeszcze mi jutro Paduś dołoży to .....będzie po Adze_Mazury ;)

nie wiem czy będę przy przekazaniu foksi...jak się załapię...to będę...ale jak będę akurat na spacerze z psami to trudno...
never może swoim aparatem nakręcić film? bo ja to mam malutko pamięci...ale może kto wie...co jutro będzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Dziś mam zakwasy od noszenia wczorajszego...Malusiego...to jak jeszcze mi jutro Paduś dołoży to .....będzie po Adze_Mazury ;)

nie wiem czy będę przy przekazaniu foksi...jak się załapię...to będę...ale jak będę akurat na spacerze z psami to trudno...
never może swoim aparatem nakręcić film? bo ja to mam malutko pamięci...ale może kto wie...co jutro będzie :)[/quote]

na watku Foxi, dsd9 napisał, że bedą między 10 a 11

Link to comment
Share on other sites

papusiu , papusiu ciocia AGA gotuje rosołek a ty nie jesz:crazyeye:

Aga czy sa jakiekolwiek szanse aby dziadusia przebadać ?
Czy masz może informacje jak długo własciwie jest on w schronie ?
Ten brak apetytu niepokoi - czy jest chory albo nie daj Boże poddał sie juz !
Jak można mu jeszcze pomóc - jego wiek i częsciowa ślepota nie może być wyrokiem !

Ps czy kasa dotarła ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...