Jump to content
Dogomania

Problem z 23 miesięcznym Cezarem.


CARO19

Recommended Posts

A czy ten pies bywa w domu, czy od szczeniaka się nim zajmujesz naprawdę, czy się z nim bawisz, pozwalasz bawić się z innymi psami, kontaktować z innymi ludźmi, socjalizujesz go?
Czy tylko dajesz jeść i trzymasz na dworze i poza tym nie interesujesz się nim? Przez blisko dwa lata pies jest pewnie sam, nie zna tak naprawdę świata i życia. Dla mnie pies to przyjaciel, towarzysz życia, domownik. Ja swoje psy kocham, pieszczę, szkolę i one za serce potrafią zrobic dla mnie wszystko. Wn razie zagrożenia bronią, na codzień są przyjazne do całego ludzkiego i zwierzęcego świata.
Ale ja psów nie traktuję jak darmozjady i rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CARO19']Pies zostaje wypuszczany po południu zaraz jak tylko wrócę do domu. Biega i bawi się ze mną poświęcam mu najmniej 2 godz dziennie resztę biega sam po działce. Dalej nie wiem jak to zrobić by szczekał.[/QUOTE]

daj mu troche czasu, dziewczyny dawały ci przeciez rady, pies nie zmieni sie w ciągu kilku dni.

Link to comment
Share on other sites

[B]panbazyl - [/B]Agree :evil_lol:

Żebyś Ty wiedział jak mój labrador potrafi szczekać! Ma nawet coś za bardzo basowy głosik jak na suczkę :lol: Więc proszę tu bez takich porównań do labków. :roll:
Jakie to przykre, kiedy ktoś oczekuje od psa, zamiast oczekiwać od siebie... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dobra darujcie sobie te wasze rady bo napisać wam konkretny temat to wy nic nie wiecie i hu... sie znacie wiem co mam robic zalatwilem sobie juz szkolenie i tyle a te asz rady t osie nadaja pare osob jeszcze madrze pisalo ale reszta i czytajac po forach to wszystkim tak pomagacie z episzecie ale nie na temat
Nara piątka .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...