Jump to content
Dogomania

*** Milusia już w DS - trzymajmy kciuki! --> dziękujemy wszystkim za pomoc!


Figanna

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Było zapytanie na e zwierzak o Miusie .

To ogłoszenie moze być,ale wydaje mi sie ,że nie trzeba tak sie rozpisywać o domu w którym była. Ktos kto bedzie chciał pieska może sie dowiedzieć wszystkiego póżniej. Z reguły, to ludzie wcale nie czytają za duzo. No, a jak sie wspomni ,ze ktos juz ją oddał ,to róznie sobie kojarzą.

Link to comment
Share on other sites

dziekuje, zmienilam tekst:)[quote name='Javena']Było zapytanie na e zwierzak o Miusie .

To ogłoszenie moze być,ale wydaje mi sie ,że nie trzeba tak sie rozpisywać o domu w którym była. Ktos kto bedzie chciał pieska może sie dowiedzieć wszystkiego póżniej. Z reguły, to ludzie wcale nie czytają za duzo. No, a jak sie wspomni ,ze ktos juz ją oddał ,to róznie sobie kojarzą.[/QUOTE]

Edited by Figanna
Link to comment
Share on other sites

Milusia ,juz wcale nie sika (w domu). Nawet spały w nogach razem z pania do 7.30 .Bardzo sie cieszy jak mają wyjsc . To będzie super piesek,jak tylko bedzie czuła miłosc człowieka. Do każdego przychodzi się przytulac. Ciagle chce być głaskana.

Miałam sms -a od kogos ,ale ja uwazam ,że jak ktoś bardzo chce pieska, to powinien zadzwonić. Odpowiedziałam w kilku słowach.Na tym koniec. Ale to już światełko w tunelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figanna'][COLOR="red"]tekst do ogloszen prosze zmodyfikowac w razie potrzeby[/COLOR]


Milusia to młoda ok 2 letnia suczka (mieszaniec jamnika)

Jest wysterylizowana, ma krótki ogonek.

Nadane jej jeszcze w schronisku imię doskonale odzwierciedla jej charakter. Jest bardzo przymilna, łaknie głaskania i tulenia. Nie jest agresywna, na inne pieski reaguje pozytywnie, podobnie jak na dzieci!

Bardzo źle znosiła schroniskowe życie. Od maja 2011 gdy do niego trafiła nie mogła się przystosować. Zaczęła wkładać głowę między graty tak intensywnie że na głowie pojawiły się otarcia i wyłysienia. Teraz sierść ładnie odrasta:)

Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Jaworznie. Sunia jest bardzo łagodna i mądra. Szybko się uczy nowych reguł życia poza schroniskiem.
w domu tymczasowym zaprzyjaźniła się z suczką Perełką – bardzo ładnie się razem bawią. Nadaje się do domku gdzie jest już pies.

Milusia potrzebuje odpowiedzialnych opiekunów, którzy nie przysporzą jej już takiego stresu jak ostatnio przeżyła. Ten mądry i miły psiak potrzebuje kochającego opiekuna i trochę czasu by się przystosować.[/QUOTE]

Wydaje mi sie ,że w zupełnosci wystarczy. Dzieki.

Link to comment
Share on other sites

Milusia juz pania na włościach . Szczeka na wszystko co usłyszy ,a Perełka wtóruje swoim piskliwym głosikiem. Miałam okazje je słyszeć przez telefon. Nie sika w domu ,uwielbia spacerki. Spia z Pania w łózku dopóki Pani nie wstanie:) Bardzo grzecznie siedza w domu .Nic nie pogryzione,nie zniszczone. Super piesek.

Boi się niektórych facetów. Do kobiet i dzieci lgnie. Narazie odzewu nie ma ,poza jednym sms-em i wiadomoscia na poczcie. .... Cisza.

Link to comment
Share on other sites

jak saneczkuje to gruczoły zapchane ! trzeba będzie się wybrać do weterynarza żeby wyczyścił (koszt ok 15 zł) oraz odrobaczyć też ją trzeba po tym schronisku

a przy następnej wizycie jej wyczyszczę też te gruczoły.

Ona dalej chyba te koopki robi za mało twarde i wtedy się szybko zapychają gruczoły. Ale to sprawa do opanowania, najlepiej się nauczyć to robić samemu i wtedy nie ma problemu:) nie jest to przyjemne, ale da się przeżyć;P

Link to comment
Share on other sites

Jestem .Narazie musze sie rozpakowac,porozkładac prezenty od wnuków. :):) Pani jest zdecydoowana na Milusię. Narazie chce sie z nią zaprzyjaznic ,zeby psina nie doznała szoku ,jak znajdzie sie z nowym, miejscu. JAK BEDĘ COŚ WIĘCEJ WIEDZIEĆ, napiszę. Pani ma pieski ,ale niunia bardzo jej się spodobała. Zrobimy wizytę po adopcyjną. Jeśli Figanna bedzie chciała jechać ,to będzie mi miło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...