Jump to content
Dogomania

Pies w typie Husky - Misio - we wspaniałym domku w Koszalinie :)


pola53

Recommended Posts

Kochani, puszczamy kciuki! P. Kinga napisała, że piesek może spokojnie jechać do nowego domu, bo zarówno Przemek jak i jego mama, to psiarze cała gębą, i trudno o lepszy dom dla psiaka.
Wiedziała, czułam, że to TEN człowiek. Ta pasja w głosie i niecierpliwość 'kiedy wreszcie' same mówią o tym, że pan się w Misiu zakochał. Miś wart jest miłości! Na początku trochę będzie tęsknił za Tadeuszem ( i myślę, że Tadeusz za nim też, bo chce być przy przekazaniu, powiedzieć parę słów o psiaku. To on mi powiedział, że Miś bardzo lubi jak się z nim 'rozmawia')
Kiedy pojechałam z pieskiem na pierwszą wizytę rekonesansową, tylko spojrzałam na kobietę i już wiedziałam, że to nie to.
Cieszę się też tym, że piesio będzie w Koszalinie. Córka ma tam teściów i ja czasami u nich bywam, przy okazji odwiedzę Misia (albo vice-versa)

Dziękuję Wam za wsparcie: i finansowe i psychiczne. Cieszę się, że udało mi się uratować to psie życie.

Link to comment
Share on other sites

wszyscy z zach-pom :) Nasze dziewczyny (kocia koalicja) mają szanse otrzymania w lutym karmy z Krakvetu (koalicja trzech karmicielek - Szczecin, Stepnica, Darłowo). Pomóżmy im z tym - zapraszam do agitacji i głosowania, tych co mają konto na miau i potem w KV - link do Fb [URL]http://www.facebook.com/events/348912095127726/#!/events/131516446970084/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_w']wszyscy z zach-pom :) Nasze dziewczyny (kocia koalicja) mają szanse otrzymania w lutym karmy z Krakvetu (koalicja trzech karmicielek - Szczecin, Stepnica, Darłowo). Pomóżmy im z tym - zapraszam do agitacji i głosowania, tych co mają konto na miau i potem w KV - link do Fb [URL]http://www.facebook.com/events/348912095127726/#!/events/131516446970084/[/URL][/QUOTE]

Możecie liczyć na 6 głosów z mojej rodziny :). Musimy sobie pomagać :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Możecie liczyć na 6 głosów z mojej rodziny :). Musimy sobie pomagać :).[/QUOTE]
Dziewczyny bardzo dziekują, niestety trzeba wygrać najpierw ankietę na miau...
Najgorsze jest to że są osoby z naszego regionu na miau, które z głupoty, zawiści czy niedowartościowania agitują przeciwko naszym karmicielkom - to tak jakby s...ć na własne gniazdo. Nasz region zawsze był pomijany w KV a więc teraz jest super okazja żeby w końcu jakieś pieniążki do Szczecina i okolic trafiły!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Wciąż nadrabiam zaległości - fajne wieści :) Bardzo się cieszę, że tak szybko znalazł się TEN domek :)[/QUOTE]

I ja się cieszę, pan Tadzio mówi, że będą mieć z niego pociechę. A dziś podobna tak szalał na spacerze, ze tylko się za nim kurzyło, bawił się z przygodnym psiakiem. Nie ma w nim agresji.

Umowę adopcyjną już przygotowałam, teraz tylko musimy się zgrać czasowo z p. Przemkiem. Na pewno będziemy mieć wieści od niego na temat pieska co jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przed chwilą została,m ostatni raz wycałowana przez Misia. Miś pojechał do swojego domku :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

A cieszę się nie dlatego, że pojechał, tylko dlatego, że lepszego domu nie mogliśmy mu znaleźć. Pan Przemek przyjechał z mamą, najpierw długo rozmawialiśmy, a w trakcie rozmowy moja kociarnia obsiadła pana Przemka :). Potem pojechaliśmy do Misia, który po chwili ucałował nowego pana i przytulił się do jego kolan. Potem poszliśmy do samochodu, a Misio 'olał' moje auto, stanął przy tylnych drzwiach samochodu p. Przemka i czekał aż drzwi się otworzą. Wsiadł, rozsiadł się wygodnie i pojechał. Dostał nową obrożę i smycz, ale docelowo obroża będzie czerwona, bo jak p. Przemek stwierdził, w czerwonym będzie mu najładniej.

Pojechał bez sterylki, ale jak już się przyzwyczai do nowych warunków i pokocha swoich 'ludziów' zostanie wysterylizowany. Ponieważ miałam to zrobić ja, i miałam na to te 100 zł, przekazałam je p. Przemkowi na poczet zabiegu.

Pan Przemek to człowiek bardzo dobry, o pogodnym usposobieniu, nie ukrywa emocji, co mi się bardzo spodobało. Jestem szczęśliwa, że Miś (na razie Miś) tak wspaniale trafił. Po tym wszystkim co przeszedł, otworzyło się przed nim niebo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...