Jump to content
Dogomania

Pies w typie Husky - Misio - we wspaniałym domku w Koszalinie :)


pola53

Recommended Posts

[quote name='pola53']Witajcie dziewczyny. Mam dwóch Panów chętnych na haskiego. Obaj brzmią bardzo rozsądnie, zgadzają się na sterylizację jak również na wizyty przedadopcyjne i podpisanie umów. Jeden Pan jest z Koszalina, a więc rzut beretem ode mnie, mogłabym psa nawet zawieźć, drugi z Nowej Rudy. Panowie pojawią się na wątku i poczytają co nieco o psie. Pomyślałam, że jeśli obie wizyty przebiegłyby pomyślnie to może Pan z Nowej Rudy wziąłby Gabora a Pan z Koszalina Misia.

Najważniejsze, że jest zainteresowanie chłopakiem. Wysłałam maile i czekam na zwrotne, będę informować. Jutro i pojutrze niestety pracuję niemal na okrągło, dlatego mniej mnie będzie na wątku :).[/QUOTE]

Obiecujące wieści...

Link to comment
Share on other sites

Pan z Nowej Rudy jest zdecydowany. Szukamy kogoś z Nowej Rudy, kto przeprowadzi wizytę P/A. Na kastrację mogę pojechać za półtora tygodnia, bo mój ulubiony zestaw lekarzy nie pracuje w przyszłym tygodniu.

Oglądaliśmy Misia razem z Panem na stronie Dogomanii. Panu piesek bardzo się spodobał, bo natychmiast przysłał mi wszystkie swoje dane, nawet takie o jakie nie śmiałabym prosić.

Pomóżcie w zorganizowaniu P/A

Edited by pola53
Link to comment
Share on other sites

Ponawiam prośbę o namiary na cioteczkę z Nowej Rudy lub okolic. Potrzebna pilnie wizyta P/A :multi::multi::multi::multi:

A ja już kontaktuję się z Kingą z Koszalina.

Sylwija, to mój Miś pojechałby do Koszalina, pan po niego przyjedzie sam, jak wizyta przebiegnie pomyślnie, czego jestem absolutnie pewna. Pan też sam wysterylizuje Misia, a ja przekażę mu pozostałe pieniądze na poczet zabiegu, jeśli oczywiście się zgodzicie.

Twój Gabor mógłby wtedy pojechać do Nowej Rudy, to mimo wszystko bliżej z Warki niż ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Pan zrobi to sam zaraz po odebraniu pieska ode mnie. Jest to osoba ze wszech miar rozsądna. Nie obawiam się o to. Długo z panem rozmawiałam i jest to naprawdę bratnia dusza :). Pan wychowany ze zwierzętami, aktywny, biegający. Wg mnie pies nie mógłby lepiej trafić.

Link to comment
Share on other sites

powodzenia dla Miśka :)

[quote name='pola53']

Twój Gabor mógłby wtedy pojechać do Nowej Rudy, to mimo wszystko bliżej z Warki niż ode mnie.[/QUOTE]

jeśli Pan jest zainteresowany niekoniecznie Miśkiem, to pewnie :) - adopcję Gabora prowadzi HuskyAdopcje - może Pan się skontaktuje- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][B][I] Tel :[/I][/B] 500 144 944
albo ze mną po prostu :)

Link to comment
Share on other sites

A ja zapraszam na [B][COLOR="red"]bazarek [/COLOR][/B]- ewentualny dochód przeznaczę na Misia i Sonię :)

[B][COLOR="red"][url]http://www.dogomania.pl/threads/222400-!!-Perfumy-pr%C3%B3bki-buty-etc-na-Soni%C4%99-i-Misia-do-17.02-godz.-23.00-!!?p=18558170#post18558170[/url][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']wspaniale wiesci! kiedy mialaby sie odbyc wizyta PA?
Misio mozna by rzec bylby na oku...[/QUOTE]

Już się dogadałam z panią Kingą z Koszalina, pan chciałby wizytę już jutro. Nie wiem tylko, czy p. Kinga będzie miała czas. Ale to już im zostawiam :). Pan przyjechałby po Misia jeszcze w tym tygodniu albo na początku następnego. Sam go wysterylizuje i wie, że tak trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...