Jump to content
Dogomania

Pies w typie Husky - Misio - we wspaniałym domku w Koszalinie :)


pola53

Recommended Posts

Od początku grudnia w Chociwlu, w okolicach stadionu miejskiego plącze się pies mieszaniec Husky o brązowych oczach. Wygląda jak prawdziwy Husky tylko te oczy. Ponoć został wyrzucony z samochodu w okolicach Kamiennego Mostu, a zakotwiczył w Chociwlu, bo tu jest dokarmiany. Śpi w trawie pod gołym niebem. Jest przyjazny choć nieufny. Dał mi się pogłaskać, kiedy zaniosłam mu jedzenie. Próbowałam kontaktować się z ludźmi, którzy ewentualnie mogliby psa przygarnąć, jednak nic z tego nie wyszło. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł? Ja mam swoje dwie duże suki i całą gromadę kotów. Na więcej mnie po prostu nie stać. Czekam na sugestie:placz:


Deklaracje stałe na karmę:

Enigma79 - 10 zł - wpłacone 20 zł za I, II
Some - 20 zł ? - 50 - wpłacone
Pola - 10 zł - wpłacone I,
Mama Lusi91 - 10zł - wpłacone

Wpłaty jednorazowe:
Ciocie Baloniarki - 100 - wpłacone
Cisowianka - 50 zł - wpłacone

Razem: 240 zł - 40 zł Fiprex i tableta na odrobaczenie
- 100 zł - karma
- 100 zł - a konto na kastrację, przekazane nowemu domkowi

Saldo: 0 zł

Edited by pola53
Link to comment
Share on other sites

Na szczęście głód mu nie doskwiera. Codziennie jest albo Pan Robert albo jego żona. Pewnie gdyby mogli to by go wzięli. Dowiedziałam się od dzieci, że został wypchnięty z samochodu przez młodą kobietę. Muszę poprosić dzieciaki, żeby zapamiętywały marki samochodów i numery rejestracyjne.
ńajgorsze jest to, że zapowiadają zimę, a zwierzak śpi pod gołym niebem :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']husky mają tez brązowe oczy

przydałoby się zdjęcia, sprawdzić, czy nie ma chipa, tatuażu..[/QUOTE]

Jak AniaGucio przyjedzie porobimy mu zdjęcia i sprawdzimy, czy nie ma chipa. Jak napisałam, moja miejscowość to dziura i w większości psy są traktowane przedmiotowo. Na mojej ulicy jest dużo psów, ale tylko moje biegają luzem i są regularnie karmione i w razie potrzeby leczone.

Spróbuję się jutro skontaktować z tym leśnikiem, poproszę, żeby sprawdził czy piesek nie ma tatuażu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Jak AniaGucio przyjedzie porobimy mu zdjęcia i sprawdzimy, czy nie ma chipa. Jak napisałam, moja miejscowość to dziura i w większości psy są traktowane przedmiotowo. Na mojej ulicy jest dużo psów, ale tylko moje biegają luzem i są regularnie karmione i w razie potrzeby leczone.

Spróbuję się jutro skontaktować z tym leśnikiem, poproszę, żeby sprawdził czy piesek nie ma tatuażu.[/QUOTE]

Mamuś, chipa nie sprawdzimy, bo nie mamy czytnika...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Mamuś, chipa nie sprawdzimy, bo nie mamy czytnika...[/QUOTE]

No słusznie, potrzebny jest czytnik.
Udało mi się zrobić mu dwa zdjęcia, jest piękny! Na szczęście nie pada i temperatura u nas powyżej zera. On bardzo chce do człowieka!!!! Ja nic nie wymyślę. Myślę już od połowy grudnia, ale nic z tego nie wynika. Tyle chociaż, że głodny nie chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']napiszcie moze do dziewczyn od Husky?
nie moge przestac myslec o tym biedaku
nie wiem moze jakis hotelik? jakies deklaracje?
nie ma zadnego awaryjnego DT dla Huskiego?[/QUOTE]

Mnie nie stać na utrzymywanie pieska w hoteliku. Mam mnóstwo swoich zwierząt i z trudem je utrzymuję. Płacę także kilka deklaracji. Gdyby udało się zebrać deklaracje hotelik z pewnością by się znalazł.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mogę wstawić zdjęć, bo nie mam odpowiedniego kabla, Zrobi to dziś wieczorem AniaGucio. Jeśli chodzi o kontakt z dziewczynami od Husky to wysłałam maila do jednej z nich jednak nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Dzwoniłam przed chwilą do Pana Roberta, który obiecał wejść na wątek i pomyśleć coś z nami. Chcę przyciągnąć więcej ludzi na ten wątek, wtedy może uda nam się pomóc psiaczkowi :(.

Link to comment
Share on other sites

jestem bo nie latwo przejsc mi obok tego obojetnie, nie rozumiem jak "ludzie" moga zachowywac sie w taki sposob. a ten psiak czeka w tym miejscu z nadzieja ze wroca po niego... ehhh serce sie kraja. mam nadzieje ze jeszcze ktos z forumowiczow nas wspomoze jakos.
edit: jak będą zdjęcia to moze ktos pomoze zrobic mu wydarzenie na facebooku. bo ja nie umiem niestety. moglabym tez zapytac mariamc o miejsce w hoteliku w Szczecinku, ale to koszt 200 zl. ja na pewno cos wtedy dorzuce od siebie. tylko tam z miejscami moze byc ciezko, bo hotelik wspanialy a koszta niskie...

Link to comment
Share on other sites

są przynajmniej 3 organizacje, czy fora, portale, które zajmują się huskich. Haszczaków zresztą jest coraz więcej potrzebujących pomocy :(
nie zrażaj się, że ktoś nie odpisał, bo może po prostu czasowo nie mieć dostępu do neta. trzeba próbować, no i potrzeba jak najwięcej info o psiaku i zdjęcia byłoby super - ja jedynie mogę mu wątek założyć na forum shusky

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']są przynajmniej 3 organizacje, czy fora, portale, które zajmują się huskich. Haszczaków zresztą jest coraz więcej potrzebujących pomocy :(
nie zrażaj się, że ktoś nie odpisał, bo może po prostu czasowo nie mieć dostępu do neta. trzeba próbować, no i potrzeba jak najwięcej info o psiaku i zdjęcia byłoby super - ja jedynie mogę mu wątek założyć na forum shusky[/QUOTE]

Ależ ja się nie zrażam. Przyczyn może być wiele, na przykład uszkodzony komputer.
Będę bardzo wdzięczna za założenie psiakowi wątku na forum Huskich :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...