Jump to content
Dogomania

Pies w typie Husky - Misio - we wspaniałym domku w Koszalinie :)


pola53

Recommended Posts

Misio najchętniej je mięcho, na jogurty nawet nie spojrzał, ser z oliwką łaskawie zjadł. Na razie dziękujemy za pomoc. Niedawno wpłacałyście pieniądze. Jeszcze mamy trochę. Zastanawiam się nad kastracją Misia. I może warto by go zarejestrować, skoro już ma chip?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Zastanawiam się nad kastracją Misia. I może warto by go zarejestrować, skoro już ma chip?[/QUOTE]

warto wykastrowac i warto zarejestrowac :)
ja sama wklepuje do bazy SafeAnimal, jak mam psa pod opieks. mozna potem przerejestrowac..a zawsze bezpieczniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']warto wykastrowac i warto zarejestrowac :)
ja sama wklepuje do bazy SafeAnimal, jak mam psa pod opieks. mozna potem przerejestrowac..a zawsze bezpieczniej[/QUOTE]

Właśnie mamie mówiłam, że warto byłoby go wykastrować - niby nie wolno rozmnażać i handlować... problem tylko z czasem, bo mama dużo pracuje i nie miałby kto Misia pilnować zaraz po kastracji. Coś wymyślimy :)

Link to comment
Share on other sites

Ferie się skończyły i mój wolny czas też. Chcialam wam jednak napisać, że jak Misio chce wyjść na dwór to przynosi swojemu opiekunowi czapkę :). Super, nie? A mnie się pod nogami wywalił do drapania jak go odwiedziłam. Wpadnę jutro po pracy i przed następną. Dobrej nocy!

Link to comment
Share on other sites

i Ty Polu tez nam takich numerow nie wykrecaj ;)
p.s. w niedziele jade zawieźć zebrane przez darczyncow rzeczy do schronu naszego. koce, posciele, reczniki, ryz. moze ktos chce cos dorzucic? moze cos zalega u Was na strychu? piszcie na pw jak cos, postaram sie nawet dojechac we wskazane miejsce w miare mozliwosci

Link to comment
Share on other sites

Będę się starać

Miałam dziś pierwszy telefon w sprawie Misia. Dzwoniła pani z Wrocławia, która ma owczarka ze schroniska, przekochanego w domu, grzecznego, który na spacerze rzuca się do wszystkich psów. Ona nie może go utrzymać. Nie chce go oddać do schroniska bo go uśpią. Szuka więc dla niego domu z dużą działką. Myślę, że już się nie odezwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Będę się starać

Miałam dziś pierwszy telefon w sprawie Misia. Dzwoniła pani z Wrocławia, która ma owczarka ze schroniska, przekochanego w domu, grzecznego, który na spacerze rzuca się do wszystkich psów. Ona nie może go utrzymać. Nie chce go oddać do schroniska bo go uśpią. Szuka więc dla niego domu z dużą działką. Myślę, że już się nie odezwie.[/QUOTE]

Chyba nie rozumiem - dzwoniła w sprawie Misia i chce oddać własnego psa?

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny. Mam dwóch Panów chętnych na haskiego. Obaj brzmią bardzo rozsądnie, zgadzają się na sterylizację jak również na wizyty przedadopcyjne i podpisanie umów. Jeden Pan jest z Koszalina, a więc rzut beretem ode mnie, mogłabym psa nawet zawieźć, drugi z Nowej Rudy. Panowie pojawią się na wątku i poczytają co nieco o psie. Pomyślałam, że jeśli obie wizyty przebiegłyby pomyślnie to może Pan z Nowej Rudy wziąłby Gabora a Pan z Koszalina Misia.

Najważniejsze, że jest zainteresowanie chłopakiem. Wysłałam maile i czekam na zwrotne, będę informować. Jutro i pojutrze niestety pracuję niemal na okrągło, dlatego mniej mnie będzie na wątku :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...