Jump to content
Dogomania

5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='maja602']Allegro usunęło mi aukcję.[/QUOTE]

Allegro
[COLOR="blue"]W naszym Serwisie umieszczać można tylko i wyłącznie Oferty sprzedaży psów i kotów. Nie jest dozwolone wykorzystywanie Ofert Allegro w celu ogłoszeniowym. Zakaz dotyczy także wykorzystania opisu przedmiotu w Allegro do przedstawienia całej swojej oferty wraz z cennikiem.
Niedozwolone jest również zamieszczanie w opisie oferty sformułowań zabraniających licytowania lub sugerujących, że zakup jest bezcelowy, gdyż sprzedaż nie odbędzie się w ramach Allegro. Oferta nie może też być wykorzystywana jako sposób kontaktowania się z innymi Użytkownikami.
Jeśli chcą Państwo oddać psa lub kota w dobre ręce można tego dokonać poprzez Serwis Tablica.pl na warunkach ujętych na stronie:[/color] [url]http://tablica.pl/pomoc/oferty/zmiany-dotyczace-zamieszczania-ogloszen-w-kategorii-zwierzeta/[/url] [color=#0000FF]Opłaty za usunięte aukcje zwracamy proporcjonalnie do czasu, przez który aukcja była widoczna w Serwisie.[/COLOR]

Na Allegro nie można już dodawać ogł dotyczących adopcji zwierząt :(


Czy to prawda że Tosia ma dt ??

Edit: [url]http://www.facebook.com/events/279002442155122/[/url] tutaj Alicja zrobiła fb

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='CatAngel']Allegro
[COLOR=blue]W naszym Serwisie umieszczać można tylko i wyłącznie Oferty sprzedaży psów i kotów. Nie jest dozwolone wykorzystywanie Ofert Allegro w celu ogłoszeniowym. Zakaz dotyczy także wykorzystania opisu przedmiotu w Allegro do przedstawienia całej swojej oferty wraz z cennikiem.[/COLOR]
[COLOR=blue] Niedozwolone jest również zamieszczanie w opisie oferty sformułowań zabraniających licytowania lub sugerujących, że zakup jest bezcelowy, gdyż sprzedaż nie odbędzie się w ramach Allegro. Oferta nie może też być wykorzystywana jako sposób kontaktowania się z innymi Użytkownikami.[/COLOR]
[COLOR=blue] Jeśli chcą Państwo oddać psa lub kota w dobre ręce można tego dokonać poprzez Serwis Tablica.pl na warunkach ujętych na stronie:[/COLOR] [URL]http://tablica.pl/pomoc/oferty/zmiany-dotyczace-zamieszczania-ogloszen-w-kategorii-zwierzeta/[/URL] [COLOR=#0000ff]Opłaty za usunięte aukcje zwracamy proporcjonalnie do czasu, przez który aukcja była widoczna w Serwisie.[/COLOR]

Na Allegro nie można już dodawać ogł dotyczących adopcji zwierząt :(


Czy to prawda że Tosia ma dt ??

Edit: [URL]http://www.facebook.com/events/279002442155122/[/URL] tutaj Alicja zrobiła fb[/QUOTE]

Tak przysłali mi takie wyjasnienia. Ja oczywiscie napisałam co o tym myślę. Przede wszystkim powinna być podgrupa ogłoszeń o adopcjach. I do tego tańszych o 50%. Po drugie niech zwrócą większą na pseudohodowle bo to będę tropić i zgłaszać. Zobaczymy co mi odpowiedzą.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie:) bylabym zainteresowana sunia,ale jest jedno ale,bylam bardzo blisko adopcji Florianka znalezionego na tym forum niestety piesek musi byc w domku bez innych zwierzaczkow stad adopcja nie doszla do skutku.Posiadam w domku sunie 9 latke bokserke i w zwiazku z tym pytanie jak Tosia sie ma do innych suczek w swoim otoczeniu.Pozdrawiam serdecznie Agnes

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CatAngel']Allegro
[COLOR="blue"]W naszym Serwisie umieszczać można tylko i wyłącznie Oferty sprzedaży psów i kotów. Nie jest dozwolone wykorzystywanie Ofert Allegro w celu ogłoszeniowym. Zakaz dotyczy także wykorzystania opisu przedmiotu w Allegro do przedstawienia całej swojej oferty wraz z cennikiem.
Niedozwolone jest również zamieszczanie w opisie oferty sformułowań zabraniających licytowania lub sugerujących, że zakup jest bezcelowy, gdyż sprzedaż nie odbędzie się w ramach Allegro. Oferta nie może też być wykorzystywana jako sposób kontaktowania się z innymi Użytkownikami.
Jeśli chcą Państwo oddać psa lub kota w dobre ręce można tego dokonać poprzez Serwis Tablica.pl na warunkach ujętych na stronie:[/color] [url]http://tablica.pl/pomoc/oferty/zmiany-dotyczace-zamieszczania-ogloszen-w-kategorii-zwierzeta/[/url] [color=#0000FF]Opłaty za usunięte aukcje zwracamy proporcjonalnie do czasu, przez który aukcja była widoczna w Serwisie.[/COLOR]

[B]Na Allegro nie można już dodawać ogł dotyczących adopcji zwierząt :([/B]


Czy to prawda że Tosia ma dt ??

Edit: [url]http://www.facebook.com/events/279002442155122/[/url] tutaj Alicja zrobiła fb[/QUOTE]

Zostaje tylko tablica.pl :(

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że Tosi nie grozi schron. Mam nadzieję, że trafi do dobrego domu. Gdyby została w rodzinie, to pewnie czasami by sie spotykała z dotychczasowymi właścicielami.
Dla tych, dla których Tosi nie starczy, proponuję wątek szetlandy w potrzebie. Trzeba cierpliwie czekać na decyzję i oby była trafna.

Link to comment
Share on other sites

Klauduś - ja tak z innej beczki - czy państwo mają świadomość, że alergeny w domu utrzymują się bardzo długo? Może teraz są jakieś sposoby pozbycia się ich z mieszkania, ale kilkanaście lat temu gdy okazało się, że jestem uczulona na królika dusiło mnie jeszcze pół roku po oddaniu królika w dobre ręce.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko wskazuje na to,że Tosia znajdzie dobry domek.
Zwrócę się do Klaudus,podobna sytuacja była z Maxem przebywającym
przez 5 lat w kojcu,który niestety musiał opuścić rodzinny dom.Klaudus
napisz proszę na jego wątku,który założyłaś,co się z nim dzieje,czy jest
w schronie,czy może już w Mysłowicach.
Przepraszam za dygresję,ale nie możemy doprosić się Klaudus,aby nam
zechciała udzielić odpowiedzi,martwimy się o Maxa.

Edited by azalia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...