Jump to content
Dogomania

ONka MONA - dostała swoją szansę, ale los okazał się okrutny - ODESZŁA ZA TM [*] !!!


DONnka

Recommended Posts

Dzięki kochane dziewczyny!!:lol::lol: z takim wsparciem nie ma innej opcji - jeszcze Mona będzie wylegiwać się na swojej kanapie;)

Udało się odczytać tatuaż, druga opcja okazała się właściwa - Mona pochodzi z hodowli z Rzeszowa, ma 9 lat (urodziła się jak dobrze pamiętam 23.12.2002); jej ojcem był jakiś utytułowany reproduktor z Niemiec;
Hodowca niestety nie ma umowy i nie pamięta oczywiście gdzie i do kogo Mona trafiła...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 469
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I bardzo serdecznie zapraszam do kolejnych ONeczek z tej samej mordowni co Mona

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1271/2236503f3b1c19abmed.jpg[/IMG][/URL]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/221371-Dwie-owczarki-ofiary-pseudo-chore-porzucone-wyciagni%C4%99te-z-mordowni-POMOCY-[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beta&Czata']Ja tu cały czas zaglądam, choć się nie odzywam. Kciuki i łapy zaciśnięte.[/QUOTE]

Dziękujemy ciociu :loveu:
Tobie i wszystkim, którzy pamiętają i wspierają Monę :loveu:
Przed sunią trudny moment :shake:
Razem z Wami będzie raźniej :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Z mojego owczarkowego bazarku powinno być 72 zł na sunię, mam nadzieję, ze i taka skromna cegiełka się przyda.[/QUOTE]

Jasne cioteczko, bardzo dziękujemy za każdą złotówkę :loveu:
Musimy być przygotowani na różne scenariusze

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[B]Melduję, że dosłownie za chwilę skończy się pierwszy bazarek, z którego połowa dochodu zasili skarbonkę Mony[/B] :multi:
Prawie wszystkie wpłaty już spłynęły :multi:
[B]Anett,[/B] jeśli są potrzebne na JUŻ jakieś pieniążki, to jestem gotowa do przelewu :)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beta&Czata']Ja tu cały czas zaglądam, choć się nie odzywam. Kciuki i łapy zaciśnięte.[/QUOTE]

Dziękujemy!:lol::lol: Elżbietko mam nadzieję, że Czatusia czuje się dobrze?? Dużo zdrowia i uścisków dla dziewczynki!!:loveu:

[quote name='egradska']Z mojego owczarkowego bazarku powinno być 72 zł na sunię, mam nadzieję, ze i taka skromna cegiełka się przyda.[/QUOTE]

Skromna??? egradska to ogromna pomoc!! Bardzo dziękuję!!:loveu::loveu:

[quote name='DONnka'][B]Melduję, że dosłownie za chwilę skończy się pierwszy bazarek, z którego połowa dochodu zasili skarbonkę Mony[/B] :multi:
Prawie wszystkie wpłaty już spłynęły :multi:
[B]Anett,[/B] jeśli są potrzebne na JUŻ jakieś pieniążki, to jestem gotowa do przelewu :)[/QUOTE]

DONnka dzięki DZIĘKI!!!:loveu::loveu: na już nie ale w po operacji zostanie wystawiona faktura za leczenie; w środę - czwartek będziemy znać koszty;

[quote name='Jessii']Przylazłam, choć mnie nie proszono.
...[/QUOTE]

Co za niedopatrzenie!:mad:
Jessii już się poprawię!!:lol: Dzięki za obecność i buziaki dla Amira!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']W piątek wymacałam guza u mojego Maxiora, 2 cm. Cała przerażona jestem, jak mogłam nie zauważyć wcześniej, ale fakt, w porze bezkleszczowej nie kontroluję go tak dokładnie. Już jesteśmy po operacji. Teraz czekamy na wyniki badan i trzymamy kciuki za Mone[/QUOTE]

Ciociu kochana, będzie dobrze :modla:
Utul Maxiora na dobranoc i wycałuj ode mnie :loveu:
Razem trzymajcie kciuki za Monę :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']No i wymyśliła :PROXY5: Mam kilka kartek zrobionych, tyle że na śluby, to może nie być chętnych... Jak z pluszową wrócę ze spacerku, to zaraz bazar założę.[/QUOTE]

Jesteś szybka jak błyskawica :):):)
Czemu ma nie być chętnych ?
Przecież ludzie zimą też się pobierają :)
Najważniejszy jest dobry marketing i reklama ;)
Dziękujemy pięknie :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']W piątek wymacałam guza u mojego Maxiora, 2 cm. Cała przerażona jestem, jak mogłam nie zauważyć wcześniej, ale fakt, w porze bezkleszczowej nie kontroluję go tak dokładnie. Już jesteśmy po operacji. Teraz czekamy na wyniki badan i trzymamy kciuki za Mone[/QUOTE]

Mój Pono, 12letni ONek, jest po trzeciej operacji usunięcia guzów - śledziony, pod ogonem i na szyi - w ciągu roku; i nie zauważyłam ich wcześniej dopóki nie pękły...
Egradska w ramach profilaktyki antynowotworowej polecam spirulinę (algi - rewelacja!) i amigdalinę (naturalnym źródłem są pestki moreli gorzkiej);
A Maxiorkowi życzę dużo zdrówka!!:loveu: będzie dobrze!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...