Jump to content
Dogomania

ONka MONA - dostała swoją szansę, ale los okazał się okrutny - ODESZŁA ZA TM [*] !!!


DONnka

Recommended Posts

  • Replies 469
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Zapisuję się u sunieczki :( też pomyślę jak Was wesprzeć finansowo....sunia jest śliczna :([/QUOTE]

[quote name='bela51']Cudna Mona ! Dopiero dzisiaj tu trafiłam.
Nie jestem w stanie inaczej pomoc, ale moge zrobic maly bazarek dla biedactwa.[/QUOTE]

Dziękuję, że przyszłyście cioteczki :modla:
Każda osoba na wątku to skarb :)
A pomoc suniaczkowi pilnie potrzebna :)

Link to comment
Share on other sites

DONnka mnie tu zawolala i choc ledwo juz wyrabiam z watkami i ta cala pomoca -to jednak w takiej sytuacji jak trzeba usunac paskudnego guza doloze sie skromnym groszem do operacji .Moge wysuplac jeszcze jednorazowo 40zl .Prosze o nr.konta .Mona to piekny pies i musi dostac szanse ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']jestem na wezwanie DONki, bardzo biedna sunia, Mona smutna :-(:-(:-(
wiadomo już czy ten guz duży? czy jest szansa by wiedzieć jak zaawansowana sprawa?[/QUOTE]

[quote name='unixena']DONnka mnie tu zawolala i choc ledwo juz wyrabiam z watkami i ta cala pomoca -to jednak w takiej sytuacji jak trzeba usunac paskudnego guza doloze sie skromnym groszem do operacji .Moge wysuplac jeszcze jednorazowo 40zl .Prosze o nr.konta .Mona to piekny pies i musi dostac szanse ....[/QUOTE]

[quote name='yolanovi']i ja postaram się coś dorzucić do skarbonki ale dopiero na koniec stycznia. jak sie sunia czuje? kiedy operacja guza i jakie rokowania?[/QUOTE]

[quote name='Beta&Czata']DONka mnie tu ściągnęła... Jakie cudo biedne! Będę myśleć nad możliwością, choć jednorazowego, wsparcia. Nr konta poproszę.[/QUOTE]

[B]Joteska, unixena, yolanovi, Beta&Czata[/B] - :modla: :modla: :modla:
Kurcze, cioteczki nie wiem już jak mam Wam dziękować ...
Zawsze jesteście na moje wezwanie i zawsze staracie się pomóc :):):)
Dzięki :loveu: Dzięki :loveu: Dzięki :loveu:

Na temat aktualnego stanu suni musi wypowiedzieć się anett, bo to Ona ma kontakt z hotelikiem.
Na razie wiem tyle, że 11 stycznia Mona była u weterynarza, na pierwszym ogólnym przeglądzie, została z grubsza obcięta z dredów i podgolona z najgorszego filcu. Anett dowie się, czy i jakie miała robione badania laboratoryjne
Niedługo mają być fotki z hoteliku.
Sunia ma wielki apetyt, z załatwianiem się żadnych problemów, dostaje teraz zwiększone porcje.


[B]Wpłaty można kierować na konto:[/B]

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS"
Inspektorat w Lublińcu
ul. Cebulskiego 6/26
42-700 Lubliniec
nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001
z dopiskiem "dla Mony"

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny bardzo bardzo Wam dziękuję !!!!:Rose::Rose::loveu:

Mona została na razie odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i powoli z grubsza pozbawiana skorupy filcu.
Jak na stan zaniedbania jest w bardzo dobrej formie!!:multi: zarówno kondycji fizycznej jak i psychicznej :lol::lol:
W przyszłym tygodniu będzie miała badania krwi i ewentualnie RTG klatki piersiowej z tym, że operacja jest i tak konieczna - guz jest bardzo duży, ciężki, wiszący, istnieje ryzyko uszkodzenia lub pęknięcia guza.
Jeżeli wyniki będą dobre operacja odbędzie się za jakiś tydzień - dwa jak Mona trochę się wzmocni. Sunia ma wilczy apetyt, żadnych problemów z załatwianiem.
Rokowania - na razie tak na oko - są o tyle dobre, że guz jest oddzielony.

A oto Mona:loveu::loveu:

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ACdN68yVErc/TxCzfvnCeUI/AAAAAAAAA60/p7IEwORCRKY/s700/DSC_3060.JPG[/IMG]



[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-og_GV6OcbQU/TxCzgAdoCMI/AAAAAAAAA64/ab4W6WhfCPA/s700/DSC_3063.JPG[/IMG]

[LEFT][CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qnd8ymxnxK8/TxCzf8Gw4eI/AAAAAAAAA68/bB7qk_mffeg/s576/DSC_3067.JPG[/IMG]

[LEFT][CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3Tufs_xH_Rw/TxCzgkUdnmI/AAAAAAAAA7E/QnnkX1NFe0g/s576/DSC_3069.JPG[/IMG]
[/CENTER]
[/LEFT]

[/CENTER]
[/LEFT]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Na drugim zdjęciu widać jaki guz jest wielki...:shake:[/QUOTE]

Faktycznie wielki :shake:
Ja bym powiedziała, że wygląda nawet na większy od grapefruita :(
Dobrze, że pomijając guza Mona jest w niezłej kondycji :multi:
Jest taka piękna :loveu:
Widać, że rasowa :)
Nawet ustawia się w pozycji wystawowej :)
[B]Anett[/B], wiadomo już coś odnośnie tego tatoo ???

I skoro są już fotki to zaraz napiszę do fochu z prośbą o bannerek :)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']...
a guz faktycznie duuuzy:shake: anett a będzie usg by ostatecznie ocenić narządy brzuszka i mięśnie?[/QUOTE]

Tak, mówiłam wetowi, że chcę usg ale on nie widzi specjalnie takiej potrzeby... chociaż usg ma na miejscu i nie ma problemu żeby zrobić;
Zobaczymy jakie wyjdą wyniki krwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']...
Anett, wiadomo już coś odnośnie tego tatoo ???[/QUOTE]

Nie, jeszcze p. Kamila nie odcyfrowała go; musi podgolić trochę uszko;

Mona może mieć ok. 6 - 8 lat ale nie zachowuje się jak pies kojcowy; lubi i bezproblemowo jeździ samochodem, wystarczy otworzyć drzwi i sama wskakuje; w lecznicy p. Kamila mówiła, że zachowywała się jak pies przyzwyczajony do przebywania w pomieszczeniach;
A charakter ma w ogóle cuuudnyyy:loveu: nastawiona absolutnie na człowieka, mądra, zrównoważona, spokojna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...