Jump to content
Dogomania

ONka MONA - dostała swoją szansę, ale los okazał się okrutny - ODESZŁA ZA TM [*] !!!


DONnka

Recommended Posts

  • Replies 469
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']A ja juz zapraszam na bazarek dla MONY z ciuszkami dla niemowląt.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221048-S%C5%82odkie-niemowl%C4%99ce-ciuszki-bazarek-na-leczenie-ONki-Mony-do-20.02.2012-r.?p=18391010#post18391010[/url][/QUOTE]

Odwiedzam piękną Monusię i już biegnę zameldować się na bazaku ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A ja juz zapraszam na bazarek dla MONY z ciuszkami dla niemowląt.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221048-S%C5%82odkie-niemowl%C4%99ce-ciuszki-bazarek-na-leczenie-ONki-Mony-do-20.02.2012-r.?p=18391010#post18391010[/url][/QUOTE]

[B]Belu[/B], wielkie dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny to cudo,na razie mam troche wydatków ale jeszcze co nieco puszcze w przyszłym tyg.,mam słabość do ON-ków,a Wy naprawde jesteście Wielkie i mój Wielki Szacun za to co robicie...a tak dla mojej info ...jaki jest koszt takiej operacji????

Edited by zibisz
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zibisz']Dziewczyny to cudo,na razie mam troche wydatków ale jeszcze co nieco puszcze w przyszłym tyg.,mam słabość do ON-ków,a Wy naprawde jesteście Wielkie i mój Wielki Szacun za to co robicie...a tak dla mojej info ...jaki jest koszt takiej operacji????[/QUOTE]

Witaj zibisz :):):)
Cieszę się, że zaczynasz się zadomawiać na dogo ;)
Tu jak się raz trafi, to nie sposób tak po prostu odejść :shake:
Kosztów operacji jeszcze nie znamy
Sunia na razie jest diagnozowana i odkarmiana
Anett z pewnością poda, jak wet określi

[B]A ja gorąco zapraszam na kolejny bazarek w połowie przeznaczony dla Mony[/B]
[url]www.dogomania.pl/threads/220676[/url]

Link to comment
Share on other sites

No as you tell! rozmawiałem z Panią Anetą to chyba wet.w sprawie Dicka wrażenie...ciepła życzliwości,ja?mam psiaki miałem ,będę miał
wiem czym ,kim ,są....wszystkich uratowac sie nie da ale nawet !1""""" to Świat ,a powiedzcie mi co jest z forum Owczarek za cholere nie moge się zarejestrować?to forum dla "Wybrańców"????????????

Link to comment
Share on other sites

[B]Zibisz[/B], tu chodzi o inną anett :)
To taka Mateczka ONkowa :)
To własnie Ona wyciągnęła Monę z Olkusza i zawiozła do hoteliku :multi:

A na owczarku jestem od blisko roku i bynajmniej nie uważam się za wybrańca ;) :)

[B]Cioteczki, zamówiłam u fochu bannerek dla Mony[/B] :)
I oto jest, piękny, podlinkowany i gotowy do spożycia :multi:
Częstujcie się :)

[URL="www.dogomania.pl/threads/220672"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8311/onka.jpg[/IMG][/URL]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

nasza niezastąpiona DONnka na pełnych obrotach:loveu:
witaj zibisz na wątku biedotki :lol: piękna sunieczka, ufam, że jak jest pod opieką Anety i innych ciotek onkowych szybko dojdzie do zdrowia, obyśmy zdążyli :modla:.
też 2 razy logowałam sie na owczarku ale nie doszedł do mnie mail aktywacyjny :razz:

Link to comment
Share on other sites

Belu, DONnka ogromne dzięki za bazarki!!!:Rose::Rose::Rose:
I piękny bannerek!!! już wywaliłam Reksa;)

[quote name='zibisz']Dziewczyny to cudo,na razie mam troche wydatków ale jeszcze co nieco puszcze w przyszłym tyg.,mam słabość do ON-ków,a Wy naprawde jesteście Wielkie i mój Wielki Szacun za to co robicie...a tak dla mojej info ...jaki jest koszt takiej operacji????[/QUOTE]

Witam Zibisz:lol: i dziękuję za wszelką pomoc!!:lol::lol:
Kosztów operacji jeszcze nie znam, na razie Mona będzie miała badania diagnostyczne, których kosztów zresztą też jeszcze nie znam;) ale u tego weta bezdomniaki mają duże rabaty; na razie trzeba zapłacić 74zł za odrobaczenie i szczepienia oraz do 31.01. 300zł za hotel (25dni x 12zł/dobę)
Wszelkie koszty i rozliczenia będą na bieżąco uzupełniane na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Prześliczna !
Dobrze że guz jest odzielony, miejmy nadzieję że to od wielokrotnego macierzyństwa.

Dzięki za dane do wpłat Dziewczyny, przekazę dla niej cosik i ja.
Mam trochę fancików na bazarek dla niej, moze coś wpadnie.
Kartonik wysyłam do Cioci Beli :)
I czekamy na wieści o jej zadrówku.

Link to comment
Share on other sites

Ewa bardzo dziękuję!!:Rose::Rose:

Mam świetnie wieści!!! Mona miała dzisiaj badania krwi - wszystkie parametry w normie:multi: jedynie jeden z parametrów wątroby w górnej granicy normy (ale nie przekroczony) a reszta bardzo dobrze:lol::lol:
Jest to pojedynczy guz o zwartej strukturze, dobrze oddzielony, nie ma żadnych innych rozsianych guzków.
Żadnych przeciwwskazań do zabiegu; operacja za ok. tydzień jak Mona jeszcze trochę się wzmocni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Ewa bardzo dziękuję!!:Rose::Rose:

Mam świetnie wieści!!! Mona miała dzisiaj badania krwi - wszystkie parametry w normie:multi: jedynie jeden z parametrów wątroby w górnej granicy normy (ale nie przekroczony) a reszta bardzo dobrze:lol::lol:
Jest to pojedynczy guz o zwartej strukturze, dobrze oddzielony, nie ma żadnych innych rozsianych guzków.
[B]Żadnych przeciwwskazań do zabiegu; operacja za ok. tydzień jak Mona jeszcze trochę się wzmocni.[/B][/QUOTE]

Tak się cieszę :multi: :multi: :multi:
To naprawdę dobre wieści :):):)
Niunia wreszcie pozbędzie się tego paskudztwa :)
A my zdążymy uzbierać trochę więcej kaski na zabieg:)

Link to comment
Share on other sites

Hulan witam serdecznie u Mony:lol:
Ja mam generalnie hopla na punkcie każdego owczarka ale Mona jest szczególna:loveu: nie wiem na czym to polega ale faktycznie strasznie zapada w serce!! jest cudowna, ujmująca, mądra, wpatrzona w człowieka mimo krzywd i poniewierki...
I jej historia, bliźniaczo podobna do Ody:-( ... tyle że jej 'pan' miał na tyle miłosierdzia, że ją 'tylko' wywiózł i porzucił...

Udało się chyba odczytać tatuaż Mony, jest nieco zamazany ale ostatecznie zostały dwa warianty; jeden już sprawdzony odpadł, drugi jest w trakcie sprawdzania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']super wieści:multi:
[B]DONneczko a co ze spadkiem po Dicku? myslisz, że mogę już na Monę część spadku przesłać? [/B]Ostatnie wpłaty na Dicka były od zibisz i cioteczki owczarkowej co już zgodę wyraziła:lol:[/QUOTE]

Możesz kochana, możesz :):):)
Właśnie wracam z owczarka a tam pełne poparcie dla tego pomysłu :multi:
Pieniążki bardzo się Monie przydadzą :)

[B]Anett[/B], prześlij mi ten numer konta do hoteliku :)

Link to comment
Share on other sites

tu pełny alert czuwających i zawsze gotowych do pomocy cioteczek owczarkowych :)
przesyłam na konto Mony 70 zł ze spadku po Dicku, który już poszedł do DS
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219457-DONek-z-ropnym-zapaleniem-sk%C3%B3ry-bity-ju%C5%BC-w-DS%21/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/219457-DONek-z-ropnym-zapaleniem-sk%C3%B3ry-bity-ju%C5%BC-w-DS!/page9[/URL]

bardzo dziękujemy zibisz i cioteczkom z owczarka.pl za wpłaty i za zgodę na wspomożenie kochanej Mony:loveu::Rose:
proszę o potwierdzenie jak już OTOZ zaksięguje wpłatę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beta&Czata']Pomyślałam, policzyłam i wyszło mi, że moge Monę nieco wspomóc. Poszła drobna wpłata jednorazowa.
Pozdrawiam
Elżbieta[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję Elżbietko :loveu:
Jak zwykle jesteś niezawodna :)
Miziaj Czatę od nas wszystkich :loveu:

[quote name='joteska']tu pełny alert czuwających i zawsze gotowych do pomocy cioteczek owczarkowych :)
przesyłam na konto Mony 70 zł ze spadku po Dicku, który już poszedł do DS
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219457-DONek-z-ropnym-zapaleniem-sk%C3%B3ry-bity-ju%C5%BC-w-DS%21/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/219457-DONek-z-ropnym-zapaleniem-sk%C3%B3ry-bity-ju%C5%BC-w-DS!/page9[/URL]

bardzo dziękujemy zibisz i cioteczkom z owczarka.pl za wpłaty i za zgodę na wspomożenie kochanej Mony:loveu::Rose:
proszę o potwierdzenie jak już OTOZ zaksięguje wpłatę :)[/QUOTE]

Joteska :loveu: :loveu: :loveu:
Anett na pewno sprawdzi i potwierdzi, ale wyciągi w OTOZie są bodajże co 10 dni, więc trzeba troszkę poczekać :)

[quote name='yolanovi']ode mnie dla Mony poleciało 30 zł dzisiaj. na razie na tylko tyle mnie stać. może coś jeszcze uzbieram w lutym to dorzucę[/QUOTE]

Wielkie dzięki ciociu :modla:
Na Ciebie zawsze można liczyć :)
Każda złotówka się przyda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hulan']no to i ja sie dolacze z watku Dickusia!
Ta dziewczynka za serce lapie a jak tylko wyzdrowieje, domki sie o nia bic beda
Psinke wysciskac prosze[/QUOTE]

[B]Hulan,[/B] widzę, że zaczynasz buszować także po dogo :)
Fajnie, bo do tej pory "widywałam" Cie tylko na owczarku :)
Tutaj też jest mnóstwo ciotek ONkolubnych :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...