Jump to content
Dogomania

Foks i zwierzyna - czyli Jupi, Milka i Łatek :)


dog193

Recommended Posts

[quote name='Unbelievable']jak widać coś zrobiłam :diabloti: szczerze mówiąc po prostu szkoda mi przebiegu na jakieś ogólne fotki z których nie będę zadowolona ;) a mój aparacik umiera, tak samo jego karta (ostatnio połowa sesji poszła się no... do kosza, bo wyskoczył błąd zapisu)[/QUOTe]

Nie dziwie się - w sumie dlatego wolałam wziąć kloca niż 5d - bo on też już stary i umiera (a przebieg oba mają już wspaniały :evil_lol:) i po prostu czasami - zwłaszcza z sigmą af już nie nadąża albo nawet ucieka gdzieś indziej - ale liczę, że jeszcze pożyje z rok lub dwa bo nas nie stać na nową 'pełną klatkę'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Nie dziwie się - w sumie dlatego wolałam wziąć kloca niż 5d - bo on też już stary i umiera (a przebieg oba mają już wspaniały :evil_lol:) i po prostu czasami - zwłaszcza z sigmą af już nie nadąża albo nawet ucieka gdzieś indziej - ale liczę, że jeszcze pożyje z rok lub dwa bo nas nie stać na nową 'pełną klatkę'[/QUOTE]
u mnie nie działa silniczek :diabloti: wyobraź sobie szybkość i celność :loveu::evil_lol: dlatego robię właściwie tylko portreciki i jakieś ustawiane zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']u mnie nie działa silniczek :diabloti: wyobraź sobie szybkość i celność :loveu::evil_lol: dlatego robię właściwie tylko portreciki i jakieś ustawiane zdjęcia[/QUOTE]

u mnie on działa - jak dziadek na wózku inwalidzkim potrzebuje czasu :evil_lol: Dlatego jak wiem że będę focić coś w ruchu to już wole klocka - w końcu do tego go stworzono :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Pardon :evil_lol:
Ale ładny ten Jupik, ładny![/QUOTE]

A dziękujemy, mnie też się podoba :D

[quote name='Culineo']ja jestem spoza zlotu! Jupiczek nic się nie zmienił :D szkoda, że nie ogarnęłam hajsów, bo widzę, że fajnie mieliście ;)
także... Jupi sliczny niuniucniać więcej nie bede, bo co mam powiedziec :lol:[/QUOTE]
Oj trochę się zmienił ;)
No szkoda, byłoby wesoło z Szarkim i innymi pieseczkami :diabloti:


[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1176261_548372831882786_710046668_n.jpg[/img]


A my... zaczęliśmy sobie flyballować :cool3: Ok, nie mogę tego jeszcze tak nazwać, ale zmierzamy w tym kierunku :evil_lol: Co prawda znowu muszę sporo zainwestować, ale co tam, liczy się fun :D
Nie wiem, jak ja to pogodzę z frisbee, które teraz z racji wiatru sobie podarowałam, bo każdy dysk jaki rzuciłam bardzo szybko spadał na ziemię :diabloti: A dla Jupika wtedy jest o wiele mniej atrakcyjnie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byliśmy na trzecim treningu, dzisiaj zaczęliśmy pracę z boksem - czy muszę mówić, że nie było żadnych problemów i od pierwszego skoku Jupik ślicznie się odbija tylnymi łapami? :diabloti: Przebieg w jedną stronę przez 4 hopki bez siatek, oraz przez 3 hopki w obie strony z jedną siatką :D

Link to comment
Share on other sites

załóż kłódki :diabloti: moja też raz wypuściła psa z pokoju jak piszczał i jeszcze próbowała mnie oszukiwać, że tego nie zrobiła :cool3: ja byłam na podwórku, patrzę pies w okienku drzwi wejściowych sterczy, wróciłam do domu pies zamknięty. i mi chwilę wkręcała, że na pewno mi się wydawało :evil_lol: ale więcej tego nie zrobiła, a mały teraz idzie spać jak zostaje sam ;)

Link to comment
Share on other sites

Cóż, ja byłam akurat na imprezie, pies ZAWSZE idzie spać jak wychodzę, tym bardziej późnym wieczorem. Dziwnym trafem został sam z mamą i zaczął piszczeć o północy, kiedy normalnie przewracałby się na drugi bok :p Na co moja mamusia go wypuściła i... wzięła sobie do łózka :multi:
Wzięłam go potem w obroty i miał przymusowe, nadprogramowe siedzenie w klatce po kilka godzin - oczywiście przy mnie ani nie stęknął :p Ech, następny pies jak już będę na swoim, koniecznie ;)

Tak poza tym mieliśmy mieć dzisiaj trening, ale chyba uj, bo leje :(

Link to comment
Share on other sites

akurat moi rodzice są spoko i potrafią zrozumieć, że czegoś robić z psem nie należy, ale rodzice TŻ... lepiej nie gadać :eviltong: za to moja siostra codziennie mi mówi, że głodzę psa, bo dostaje jeść tylko dwa razy dziennie, no i że jest taki biedny jak zostaje sam albo siedzi w klatce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']U mnie też, u mnie też!

A jak jupsowa łapka? Odzywa się coś czy cisza?[/QUOTE]

Hehe, cieszę się, że nie jestem sama :diabloti: Nie żebym życzyła wam źle :evil_lol:

Łapka tfu tfu ok, nie przeszkadza mu póki co, ja go cały czas suplementuję ;)

[quote name='motyleqq']akurat moi rodzice są spoko i potrafią zrozumieć, że czegoś robić z psem nie należy, ale rodzice TŻ... lepiej nie gadać :eviltong: za to moja siostra codziennie mi mówi, że głodzę psa, bo dostaje jeść tylko dwa razy dziennie, no i że jest taki biedny jak zostaje sam albo siedzi w klatce :evil_lol:[/QUOTE]
No moja mama stwierdziła, że nie będzie się o 12 w nocy bawić w szkolenie, bo ona chce spać :roll: Bo generalnie to wie, że nie wolno wypuszczać psa jak piszczy, już to przerabialiśmy milion razy...
W gadce pt "głodzisz biednego psa" mistrzem jest mój tata :diabloti: Co przychodzi do domu i wie, że go słyszę, jest "wszystkie kości ci widać, biednyś ty, ta matrona ci jeśc nie daje, cały czas głodny chodzisz" :D Albo jak żebra: "no wiem, wiem że jesteś głodny, ale co ja ci mogę poradzić" :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Ech, następny pies jak już będę na swoim, koniecznie ;)[/QUOTE]

Wychodzę z takiego samego założenia :diabloti: U mnie nauka zostawania Prośki w klatce leży i kwiczy właśnie przez rodzinkę :loveu: No bo jak to? Biedna Nelunia płacze to trzeba ją wypuścić :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Wychodzę z takiego samego założenia :diabloti: U mnie nauka zostawania Prośki w klatce leży i kwiczy właśnie przez rodzinkę :loveu: No bo jak to? Biedna Nelunia płacze to trzeba ją wypuścić :shake:[/QUOTE]
przy dźwiękach które ona z siebie wydaje nie jest mi ciężko w to uwierzyć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...