Jump to content
Dogomania

Foks i zwierzyna - czyli Jupi, Milka i Łatek :)


dog193

Recommended Posts

Cholera, Jupik mi coś niedomaga... Byliśmy wczoraj wieczorem na dłuższym spacerze, dzisiaj rano idę z psem nad jezioro, a ten zamiast jak zwykle wypruć do przodu, snuje się 3 metry za mną, łapa za łapą... Dotarliśmy nad jezioro, po kąpieli się jakoś ożywił (pływał normalnie), ale to dalej nie było TO. Z powrotem jak wracaliśmy to znowu się snuł, a spacer wcale nie był jakiś bardzo aktywny. Teraz właśnie się zaszył pod kołdrą i śpi, wcześniej leżał na nagrzanych kafelkach na balkonie... Może ma gorączkę czy coś? I mam wrażenie, że mu znowu ta łapa zaczęła przeszkadzać... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Będę go obserwować, na razie niech śpi. Jak jutro znowu będzie to samo, to go zabiorę do weterynarza. Dla mnie to jest po prostu taki szok, widzieć mojego psa snującego się za mną, chyba czasami zapominam, że terier czy nie terier to zawsze żywy organizm, a nie robocik ;)

Link to comment
Share on other sites

Tylko właśnie to do niego nie jest podobne, bo on zawsze upał nie upał to lata jak dziki, a już na pewno nie było sytuacji, że ledwo łapami przebiera gdzieś tam za mną. Może źle się czuł po prostu, teraz niczego niepokojącego nie zauważyłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

słuchaj a moglabys cos wiecej napisac o foksach i stopniu trudnosci ich wychowania? :) moja znajoma się zastanawia bo bardzo ją przekonuje cena rodowodowych szczeniaków (ktora czesto 800 zł sięga w ZK z tego co się orientowała). Znajoma ma za sobą wychowanie głównie psów w stylu owczarka, więc psychika pewnie zupelnie inna, ale czy terier to rzeczywiscie diabel ale kochany i do wychowania czy raczej dziala to na zasadzie "5 dni w tygodniu masz ochote ryczec z rozpaczy, a przez 2 dni ubić psa"? :)

jak ze zwiewaniem na spacerach? trzeba uważać bardziej niz u innych ras? czy też na zasadzie oczy dookola glowy i obserwowanie psa kątem oka zeby w razie czego zareagować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maartaa_89']słuchaj a moglabys cos wiecej napisac o foksach i stopniu trudnosci ich wychowania? :) moja znajoma się zastanawia bo bardzo ją przekonuje cena rodowodowych szczeniaków (ktora czesto 800 zł sięga w ZK z tego co się orientowała). Znajoma ma za sobą wychowanie głównie psów w stylu owczarka, więc psychika pewnie zupelnie inna, ale czy terier to rzeczywiscie diabel ale kochany i do wychowania czy raczej dziala to na zasadzie "5 dni w tygodniu masz ochote ryczec z rozpaczy, a przez 2 dni ubić psa"? :)

jak ze zwiewaniem na spacerach? trzeba uważać bardziej niz u innych ras? czy też na zasadzie oczy dookola glowy i obserwowanie psa kątem oka zeby w razie czego zareagować?[/QUOTE]

Właśnie wóciłam ze zlotu io jestem wykończona, więc pozwól, że odpowiem troszkę później. Teraz tylko napiszę, że ja z Jupim ze zwiewaniem nie mam praktycznie żadnych problemów, generalnie to jest grzeczny piesek :) I zajebisty, trzeba dodać :diabloti:

[quote name='Amber']Tak to wszystko OK z foksami, tylko z łapaniem frisbee gorzej... :roll:

:evil_lol:[/QUOTE]

MILCZ! Ślicznie łapał, bo mieliśmy seminarium z Martyńcią :diabloti: i nawet Oluś powiedział, że wycofuje to co mówił :evil_lol: Niuniuniu, w przyszłym roku DCDC :loveu: :D




Taaa, to wróciliśmy sobie ze zlociku, jak zwykle było super, zdjęcia kiedyś tam, jak inni powrzucają :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Jupi jest fajny :loveu:[/QUOTE]

Fajnie wpada w dzieci :loveu: :D

[quote name='Unbelievable']No, Jupi JUŻ łapie :diabloti:
piesek jest zajebisty, tylko pańcia lamerska :evil_lol: ale się wyrobi :diabloti:

btw, jestem już w domu! :grins:[/QUOTE]

Dziękuję za sprostowanie :evil_lol:

Dziękuj mi, że byłam łaskawa wstać o tak nieludzkiej porze, żebyś mogła być wcześniej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...