Jump to content
Dogomania

Foks i zwierzyna - czyli Jupi, Milka i Łatek :)


dog193

Recommended Posts

[quote name='asiak_kasia']Do sądu Cię Okamia poda :diabloti:

Ja za to będę robić kalendarz z fociszkami moich piesków na przyszły rok :cool3:[/QUOTE]
Zapytałam o pozwolenie :diabloti:

Eee tam kalendarz - na kalendarz to ja nawet nie patrzę, jedyne co to ten w telefonie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Zapytałam o pozwolenie :diabloti:

Eee tam kalendarz - na kalendarz to ja nawet nie patrzę, jedyne co to ten w telefonie :D[/QUOTE]

Ja sobie do pracy robię, kelandarzo/terminarz, i stawiam na biurku, przed którym płaszcze dupę codziennie. I jestem taka fajna i sie wszyscy pytają co to za piękne pieski i wtedy mam kisiel w gaciach :diabloti:

a tak btw jestes master kultury :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nooo, mnie sie pytać nie będa, ale i tak będe mieć kisiel w gaciach, bo każdy, kto będzie za mną jechać będzie widział mojego zajebistego pieska nie dość, że w bagażniku, gdzie zawsze jeździ, to jeszcze na klapie od bagażnika :diabloti:

Oczywiście. Bo wiesz, u nas na Śląsku uczą kultury :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Najpierw dostanie pismo od prawnika :loveu:
A kalendarz powiadasz - kupujesz foty hurtowo czy pojedynczo :evil_lol:[/QUOTE]

jeszcze nie fiem :( bo nie mam tyle ładnych fociaszków zeby zrobić kalendarzyk...musisz na sobotnim spacerku napstrykać duzo duzo! :diabloti:

[quote name='dog193']Nooo, mnie sie pytać nie będa, ale i tak będe mieć kisiel w gaciach, bo każdy, kto będzie za mną jechać będzie widział mojego zajebistego pieska nie dość, że w bagażniku, gdzie zawsze jeździ, to jeszcze na klapie od bagażnika :diabloti:

Oczywiście. Bo wiesz, [B]u nas na Śląsku uczą kultury[/B] :evil_lol:[/QUOTE]

Szkoda, że Dolnośląskiego to już nie obejmuje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']jeszcze nie fiem :( bo nie mam tyle ładnych fociaszków zeby zrobić kalendarzyk...musisz na sobotnim spacerku napstrykać duzo duzo! :diabloti:[/QUOTE]

Ale Poli czy Magnusowi (uwielbiam jego imię - jak przeczytałaś książkę ode mnie to wiesz czemu :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']:D
Widzisz, narobiłaś wrogów nawet swoim rodzicom... Dodatkowo jesteś nieprzekonująca... Ach te złe fluidy :shake:
:lol:[/QUOTE]

to pewnie kwestia mojej gęby :evil_lol:
ale wierz mi jakbys zobaczyła tego foxa, to byś się rozpłakała. Koltun na kołtunie, brudny, smierdzi...w swoim zyciu był RAZ u fryzjera, wiecej nie pojechali bo się piesek denerwował... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ale Poli czy Magnusowi (uwielbiam jego imię - jak przeczytałaś książkę ode mnie to wiesz czemu :evil_lol:)[/QUOTE]
Obydwu, bedzie lans na nie-swmojego-nowego-psa :diabloti:

Czytam, już mi zostało jakies 80 stroniczek :-( dzisiaj łyknę. Fajnie sie czyta, w sobote poprosze pozostałe częsci :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Obydwu, bedzie lans na nie-swmojego-nowego-psa :diabloti:

Czytam, już mi zostało jakies 80 stroniczek :-( dzisiaj łyknę. Fajnie sie czyta, w sobote poprosze pozostałe częsci :eviltong:[/QUOTE]

No dlaczego mi się imię Magnus podoba to już wiesz :evil_lol: Dam Ci tylko 3 jak już bo ja czytam 5 :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']to pewnie kwestia mojej gęby :evil_lol:
ale wierz mi jakbys zobaczyła tego foxa, to byś się rozpłakała. Koltun na kołtunie, brudny, smierdzi...w swoim zyciu był RAZ u fryzjera, wiecej nie pojechali bo się piesek denerwował... :roll:[/QUOTE]

A on na dworze mieszka?

[quote name='Culineo']a pisałaś do nich na meila, czy na fejsie ? :D bo ja se jebne moje durne bydle na auto i lapka a co ![/QUOTE]
Na mejla ;) Zgapiary :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam sę po raz drugi, chyba coś mi usunęło Wasz wątek z subskrypcji...
Kiedy nowe fotki Jupiego? :diabloti: Foksterier krótkowłosy znowu wskoczył na moją listę ewentualnych przyszłych domowników, więc z uwagą muszę śledzić Wasz wątek ;)

Link to comment
Share on other sites

Chyba kogoś posrało :mdleje: Właśnie się dowiedziałam, że Jupi ma wziąć udział w niedzielnych zawodach w Krakowie :mdleje: Co prawda w 5 dywizji, więc bez boksu i z siatkami, ale... mieliśmy do tej pory 5 treningów, bez rozproszeń na dodatek. Nie wiem, jak oni to sobie wyobrażają, jutro jedziemy po raz pierwszy na trening drużyny, zobaczymy jak będzie, ale ja czarno to widzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...