Jump to content
Dogomania

Foks i zwierzyna - czyli Jupi, Milka i Łatek :)


dog193

Recommended Posts

[quote name='Fauka']Mnie ostatnio znajoma powiedziała, że z problemem psa, klatki i rodziny radziłą sobie tak, że założyła kłódki :diabloti:[/QUOTE]

Wtedy pewnie zostałabym ściągnięta do domu z imprezy ;) Już kilka razy była taka sytuacja, ależ byłam wściekła :diabloti:

[quote name='a_niusia']moi starzy sami maja klatke dla swojego kundla i biedny pies legowiska nie mial nawet przez 1,5 roku zycia...tylko kraty:)))[/QUOTE]

Ej... mój pies do teraz nie ma legowiska, właśnie mu klatka za nie służy :P

Swoją drogą witamy pierwszy raz w galerii, Fauka ciebie też :D

[quote name='Naklejka']Tylko ja mam takich zajebistych rodziców, którzy mi psa z klatki nie wypuszczali i ogólnie nie ingerowali w to, co z nim robię? :evil_lol: Ale ten pies długo nie był akceptowany i nikt go nie dotykał nawet :lol:[/QUOTE]
Widocznie tak :D



Wróciliśmy z treningu w warunkach survivalowych, ale Jupsowi nie przeszkadzał deszcz ;) Za to przeze mnie na końcu robił cały czas jeden błąd - wypuszczał piłkę w okolicach pierwszej, albo nawet drugiej hopki przy biegu z powrotem. Czemu? Bo bardzo mądrze za jeden przebieg nagrodziłam go jego piłeczką funny :grins: I piłki tenisowe przestały mieć dla niego wartość, biegł po nią jak na skazanie i właśnie biegnąc z powrotem wypuszczał, bo przecież ja mam funny, to co tam jakaś tenisowa... Wściekła jestem na siebie, bo przeze mnie kilka biegów z rzędu miał nienagrodzonych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']przy dźwiękach które ona z siebie wydaje nie jest mi ciężko w to uwierzyć :diabloti:[/QUOTE]

oj tam oj tam :evil_lol: Tylko jak zarzynane prosie :lol:
Ale po zlocie i tak jest lepiej bo ma ogarniętą klateczkę w domu tylko nie po za :diabloti: A nóż bym sobie poszła i ją zostawiła w obcym miejscu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ej chyba nie pierwszy raz, bo mam was w subskrypcjach i z powietrza sie tam nie wzieliscie:)))[/QUOTE]
Aha, no być może, nie kojarzę teraz :D
Ale da się dodać temat do subskrypcji bez udzielania się w nim :lol:


Ano, Prosiak dźwięki wydaje urocze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Wtedy pewnie zostałabym ściągnięta do domu z imprezy ;) Już kilka razy była taka sytuacja, ależ byłam wściekła :diabloti:[/QUOTE]
Spoko, mnie ściągneli zkoncertu bo nie wyszłam na wieczorny z psem a nikomu nie chciało się mnie wyręczyć :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Tylko ja mam takich zajebistych rodziców, którzy mi psa z klatki nie wypuszczali i ogólnie nie ingerowali w to, co z nim robię? :evil_lol: Ale ten pies długo nie był akceptowany i nikt go nie dotykał nawet :lol:[/QUOTE]

Czy ten pies nie ma oczu i nie pacza? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']u mnie jak nie ma taty i ja wyjade, to z psem musi koleżanka wychodzić, bo mama nie wyjdzie, ale mi sie na szczeście nie wpierdala , a tata mnie poucza, chociaż żadnej komendy go nie nauczył nigdy... cholera mnie bierze, ale co zrobić...[/QUOTE]
No u mnie z ojcem też spoko, wyjdzie zawsze z psem, kiedy akurat mnie nie ma, a on jest :)

[quote name='Okamia']Ona jest z patoli to co się dziwisz :evil_lol:

Ty rób lepiej pieskowi jakieś zdjęcia i wrzuć :eviltong:[/QUOTE]
Ano tak :D

Mam jeszcze twoje ze zlotu do wstawienia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Spadaj! Nie mogę, mam alergię :roll: Chciałabym jakiegoś zwierza niepsiego, z takich "zwykłych" to właśnie jakiegoś króla, a z "innych" szopa pracza :loveu:[/QUOTE]

WEŹ SZOPA :loveu: Będziesz go brała na zlociki jako atrakcje turystyczną :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']WEŹ SZOPA :loveu: Będziesz go brała na zlociki jako atrakcje turystyczną :evil_lol:[/QUOTE]

I będę pobierać opłaty za głaskanie szopusia :loveu: Masz rację, biorę! :loveu: Może w Rumuni są jakieś bezdomne szopy do odstrzału? :hmmmm: Uratowałabym takiemu zycie i jeszcze na tym zarobiła :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Tylko ja mam takich zajebistych rodziców, którzy mi psa z klatki nie wypuszczali i ogólnie nie ingerowali w to, co z nim robię? :evil_lol: Ale ten pies długo nie był akceptowany i nikt go nie dotykał nawet :lol:[/QUOTE]

moi też się nie wtrącają, ten jeden raz wypuścili go, bo naprawdę świrował, a mój ojciec nienawidzi jak pies wydaje dźwięki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Spadaj! Nie mogę, mam alergię :roll: Chciałabym jakiegoś zwierza niepsiego, z takich "zwykłych" to właśnie jakiegoś króla, a z "innych" szopa pracza :loveu:[/QUOTE]

Króliki sa najlepsiejsze w pakiecie :loveu: Jeden królik to totalny bezsens :D
Szopa? :diabloti: Na uja ci szop? :evil_lol:

[quote name='motyleqq']moi też się nie wtrącają, ten jeden raz wypuścili go, bo naprawdę świrował, a mój ojciec nienawidzi jak pies wydaje dźwięki :diabloti:[/QUOTE]
Hehehe, i wzięlaś mudika? :evil_lol: Z tego co widziałam, czy słyszałam raczej, to dźwięki wydaje i to wybitnie wkur..zające :D

Edited by dog193
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Króliki sa najlepsiejsze w pakiecie :loveu: Jeden królik to totalny bezsens :D
Szopa? :DIABLOTI: Na uja ci szop? :evil_lol:


[B]Hehehe, i wzięlaś mudika?[/B] :evil_lol: Z tego co widziałam, czy słyszałam raczej, to dźwięki wydaje i to wybitnie wkur..zające :D[/QUOTE]
Bo szopy som ładne :loveu:

Haha o tym samym pomyślałąm :P Aga, przyznaj się - tatuś leci na psychotropach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...