Jump to content
Dogomania

MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!


kiyoshi

Recommended Posts

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D Pierwszy telefon w sprawie Mobiego- z gazety:)
Pan straszy, ale nie stary! bardzo sympatyczny, jednak za bardzo nie pytał o nic jedynie o dokładny namiar na schronisko. Chce jutro rano przyjechać i zobaczyć Mobiego (tylko ten termin mu pasuje, chociaż poinformowałam go o sobocie wolontariackiej więc może jeszcze przesunie termin).
Mam nadzieje, że będzie pani Ania jutro, bo ja pracuje...
Zaciskam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy jak to będzie z tym Panem. Pani Ania jutro będzie, więc jeśli przyjdzie to pokaże mu Mobiego!
Bardzo chciałabym, aby wypaliło, chociaż zdaje sobie sprawę, że może być różnie..

Dobra wiadomość jest taka, że Moby zmienił boks i teraz mieszka bez Maji!!! która ponoć ostro go traktowała!!!!
Pani Ania planowała umieścić z Mobiczkiem tylko Lutka...
Mam nadzieje, że teraz będzie mu lepiej:) Chociaż gdy zostawiałam go w boksie tak sie zapierał, wskakiwał aż na mnie, żeby go tylko nie zostawiać...strasznie mi go szkoda:(
Był tez potwornie głodny- zjadł 3 watróbki i 10 parówek!!!!!!musiałam iść nawet do sklepu dokupić jedzenia, bo Moby piszczał i wskakiwał na mnie, że jeszcze chce jeść.....:( a chudy jest ....bardzo....

Do soboty niedługo...jutro dzień uaktualniania ogłoszeń w necie...
niezależnie od tego Pana jutro, szukanie domku trwa...

Link to comment
Share on other sites

A Moby lubi suche? Dostałam od mamy trochę karm na próbę ale Tesla ich kompletnie nie chce spróbować. Gdy zmieszałam je z jej boschem to wybrała boscha resztę porozrzucała po podłodze w kuchni niczym kopciuszek ;D W mieszance Bosch z jagnięciną, 1st choice ryba+jagnięcina + coś jeszcze, chyba jakiś royal. Szkoda że by się zmarnowało a Moby pewnie by to wsunął jak szalony, dużo tego nie ma więc pewnie wsunąłby na raz lub 2 spotkania, ale zawsze coś bo pewnie biedakowi wielu witamin brakuje jeśli tak niedojada

Link to comment
Share on other sites

Nie dzwoniłam do schroniska więc póki co niczego nie wiem. Pan ze mną się też już nie kontaktował...
Wszystkiego dowiemy się więc jutro....

Vdova- co do karmy to trudno powiedzieć, mogłaby Mobiczkowi posmakować, a jak nie jemu, to jakiś inny piesek skorzysta:) także- zapraszamy na odwiedzinki:)

Link to comment
Share on other sites

Pan nie przyjechał:( :( :(
ALE!!

Zadzwonił:) Bardzo kulturalny i na poziomie człowiek, przeprosił mnie, że nie mógł być ani wczoraj ani dzisiaj, ale powiedział, że jakoś umówimy się na przyszły tydzień i że chciałby też trochę rzeczy dla schroniska przywieść- koce itd.
Może więc nie wszystko jeszcze stracone:)

Link to comment
Share on other sites

Patrze na nasze picasso i widze, że rewelacyjnych zdjęć z dzisiaj jest jeszcze więcej:)
Bardzo bardzo dziękuje osobom, które je zrobiły!!!! są wspaniałe!! i pokazują właśnie tą prawdziwą naturę MObiego!

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hr39id7PBKs/T1JejKoGARI/AAAAAAABuLo/b1Z8bi6P9yA/s640/P1110006.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NfzrLNgmybc/T1Jej1wHa-I/AAAAAAABuL0/6SF1lgANAB8/s640/P1110008.JPG[/IMG]

a tutaj widać jak bardzo Moby jest chudy
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6VCtEwLx3cU/T1JehNU6zRI/AAAAAAABuLQ/GW3QPoeNWaw/s512/P1100963.JPG[/IMG]

a tutaj Moby i jego współlokator Lutek:)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CaNvX5nX7qM/T1JehfUWglI/AAAAAAABuLY/BTt7LN_urBM/s512/P1100967.JPG[/IMG]

a tak kończy się każdy wolontariacki spacer:(
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-B1jYn3ozmjA/T1Jelcy8m0I/AAAAAAABuMA/GFjC1cwrI2U/s512/P1110074.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

aeriel..czy to mój komputer szwankuje? gdy wchodze na tablica.pl i ogłoszenie MObiczka wogóle nie widac tam zdjęć...
o co chodzi?
czyżby coś się na tablicy pozmieniało?


a tak w ogóle- bardzo dziękuje w imieniu Mobisia za ogłoszonko:D

Link to comment
Share on other sites

Mobiś nadal w schronisku. Pan się jednak nie odezwał, więc sama nie wiem co o tym myśleć. Moby dzisiaj znów był bardzo głodny. Pochłaniał dosłownie wszystko i bardzo prosił o pieszczotki....nie chciał też za żadne skarby zostać po spacerze w boksie....
Na parkingu zatrzymuje się przy każdym aucie, sprawdza, czeka...jakby miał nadzieje, że to właśnie po niego ktoś przyjechał, że wreszcie odjedzie stąd na zawsze...
Czasem tak mi źle gdy na niego patrze:( chciałabym zmienić jego los...a jest tak ciężko...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo jest mi żal Mobiczka :(

Nie mogę zapomnieć wizyty w schronisku gdy niecały miesiąc temu przyjechałam z rodzicami po Timonka. Gdy pracownik schroniska przyprowadził go pod biuro i Timon nas zobaczył, wydał z siebie tak nieprawdopodobny skowyt, że w życiu czegoś takiego nie słyszałam. To brzmiało jak krzyk rozpaczy, błaganie o pomoc które przeszyło mnie na wylot...

Jest mi strasznie żal tych biednych psiaków w boksach, Boże, co one muszą przeżywać... :(

Link to comment
Share on other sites

DzisiaJ mOBIŚ POSZEDŁ DO DOMKU!
Jaki to domek?
Młode małżeństwo, myślę, że ok. 30-35 lat, baaardzo sympatyczni, przyszli po Krówkę- amstafkę a wyszli z chudzinką kundelkiem:)
Od razu spodobał im się Moby, był chyba pierwszym pieskiem do którego podeszli. pani zakochana w nim, widać, że jeśli tylko będzie grzeczny to ułozy się wszystko dobrze, bo ludzie z sercem:)
Opowiedziałam im całą historię pieska i też powiedziałam o lęku, gdy zostaje sam, ale okazało się, że oni pracują zwykle na zmiany, tzn. jak Pani wychodzi Pan jest itd. i w sumie w domu nie ma nikogo góra 2 godziny. mam nadzieje, że Mobiś tyle wytrzyma:0 Trzymajcie kciuki.
Wymieniliśmy się telefonami i obiecali mi, że gdyby cokolwiek się działo od razu dadzą mi znać. zaprosili też na odwiedzinki, bo nie dało się zauważyć jak bardzo z Mobisiem jestem zżyta.
Maluch zresztą ciągle oglądał się na mnie i za bardzo nie rozumiał czemu z kimś innym spaceruje a nie ze mną, ale potem już zajarzył i pmaszerował dzielnie do swojego ciepłego DOMKU!
Ciesze się tak bardzo i mam tyle nadziei w związku z tym domem.
Absolutnie nie dopuszczam, że spotkam go jeszcze gdziekolwiek poza jego domkiem!!:)

Powodzenia najdroższy! Zasługujesz na to:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...