Jump to content
Dogomania

Maleńka Hopi wreszcie znalazła domek :)


snuszak

Recommended Posts

ja niestety wcale nie zawiele bo mozliwosci; miejsca /srodkow brak :( u mnie na wsi własnie raczej sporadycznie sie bezdomne zdarzaja 2-3 rocznie a koty to sa samowystarczalne za wyjatkiem mlodych,ktore choruja czesto. tego nie przygarne bo nie mam miejsca a do tego siora przyjezdza z psami jakos sobie radzi nie jest natretny(trzyma sie z daleka od ludzi) wiec nikt mu nic nie powien zrobic no ale wiadomo...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hopi sie przypomina jest dziewczyna zajeta ma nowa kolezanke i kolege.z kolega tak chłodno(obojetna)ale z kolezanka niezle sie zabawiaja;)
[video=youtube;ZmpLkpx1olc]http://www.youtube.com/watch?v=ZmpLkpx1olc&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']ale wielkie stado :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE]

to połączone na czas przyjazdu siory stada slaskie i moje:)
ja mam swego Lodka(zaadoptowany tymczas po roku kiblowania u mnie) i Hopi absolutnie do wydania cały czas i no telefonow brak.
siora ma Mele i tymczasa zasiedzialego Atosa (biduniek chora watroba, oczy wg.wetow jego serce praktycznie nie pracuje a on ma to w nosie i zachowuje sie jakby nigdy nic)

[quote name='Ajula']Mela jest przepiękna, czy ja dobrze pamiętam, że ona też uratowana przez Ciebie?[/QUOTE]

zaraz uratowana zyła sobie warunkach dla innego psa moze dosc dobrych wolna .ta slicznota byla psem podworzowym spala w budzie lub oborze.ale nie była wizana lancuchem i miała kasze z smalcem co dzien.jednak ona czula ,ze to nie dla niej i pchala sie do domu gospodarzowi,ktory starcil cierpliwosc i zapragnal ją wydac bo juz kija nie starczalo ,zeby ją odegnac spod drzwi;)wzielam ją dla kolezanki(tej od Pikusia ale jej nie chciala nie dojrzala jeszcze do psa wtedy...czekala na Pikusia widocznie jej byl przeznaczony :))i byla u mnie az zakosiła mi ją siora i traktuje jak ksiazniczke.

ps.po 3 miesiacach pojechalam z nia do tego godspodarza pokazac jak po fryzjerze wyglada Mela to warczala na niego i nie chciala wejsc do domu do ktorego kiedys tak sie pchala;)

[quote name='ania z poznania']Ale śliczna ta koleżanka :)[/QUOTE]

no ma uroku kunda a do tego b. madra i wierna

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']czy operowana łapka czuje się dobrze?[/QUOTE]

używa jej normalnie ;)
siora stwierdziła,ze jest z niej mala schizolka.boi sie jak przejezdza auto a okno jest otwarte,ze sufit sie wali i ucieka pod stół .ze dwa razy chciala siore ugrysc ni stad ni z owąd..bo ze za duzo pozwalała a przeciez jeszcze jest obca dla Hopi a z obcymi sie Hopi nie zadaje.ogolnie to Hopi b.dobrze przyjela gosci, obce psy bezstresowo odnalazla sie w wiekszym stadzie a Mele to juz wogóle polubiła.co nie znaczy ,ze najbardziej nie chciala by być jedynaczka ksiezniczka poprostu umie sie przyystosowac;)

ps.wspominalam o bezdomnym co sie pojawil we wsi taki chdziak ladnie sie podpasł musial go ktos ze wsi dokarmiac niestety z kolega zagryzl kure koledze sie upiekło bo tutejszy jego zabrala policja...bidok mam nadzieje,ze nie dostanie dozywocia.

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hopi koncza sie leki nie wiem kupowac czy moze jaka 'ciotka poznanska 'mogłaby podskoczyc na polanke i przsłac do mnie? wetka mowiła,ze poczatek czerwca mamy sie pokazac na wizyte kontrolna ale wyglada wszystko ok wiec moze poczekac jeszcze i juz kontrole połaczyc z zabiegiem drugiej łapki za miesiac naprzykład?

Link to comment
Share on other sites

Hnikt nie zajrzy i nie pomoze....na szczescie zalatwiłam juz po znajomosci dzieki KB:)

Hopi ma najlepsza psiapsiułke sa z Mela nierozlaczne wogóle Hopi z wiekszym stadem troche sie cywilizuje...skoro one tak sie nie boja ,ze sufit sie zawali to moze sie nie zawali jednak, skoro one wcinaja suche karme to ja tez itd.siora juz jest swoja moze wszystko z nia robic ale dzis przyjezdza szwagier znów bedzie obcy obcy nie bawie sie z obcymi.

Link to comment
Share on other sites

naprawde az trudno uwierzyc,ze taka kruszyna i nie ma chetnych domkow.dziewczyna do rany przyłoz szczegolnie do swoich ;) kolanka przytulanki a kiedy nie mamy czasu dla niej to lezy spokojnie bezproblemowa psina.sliczna sie zrobila siersc gesta błyszczaca mila w dotyku juz nie linieje. delikatna istotka po burzy trzesla sie jeszcze z 10 godz.

wyraz najwiekszej ekstazy;)
[IMG]http://images40.fotosik.pl/1628/20eb4da78d883a4cmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images42.fotosik.pl/421/4a98e5747ce2eca3med.jpg[/IMG]

najlepsze psiapsiółki....
[IMG]http://images39.fotosik.pl/1581/c09cd0b22c1dc68amed.jpg[/IMG]
Hopula zakochała sie w Meli ale w Meli wszystkie psy i suki sie kochaja to przywodczyni urodzona kontroluje cale stado pilnuje, zeby konfikow nie bylo kiedy Lodek i Atos bucza na siebie to wchodzi miedzy nich liznie jednegi i drugiego rozladowuje napiecie:)kiedy Madryt uderzy Atosa ona juz jest do obrony itd.
rozrywana dziewczyna normalnie...
[IMG]http://images39.fotosik.pl/1581/209ac6d0de1fb1c5med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

zawiozłam Hopi w niedziele do ds .mała odrazu pooczula sie u siebie wskakiwala na kolanka pani kulała po kanapie do gory brzuchem wywalała .jak poszłam troche mina jej zrzedła ponoc troche teskni:(Hopcia to psina jednego własciciela tylko ze mna chciala wychodzic na spacery siore znała juz miesiac ale nadal nie chciała z nia wyjsc ...bidula teraz napewno przezywa mam nadzieje,ze szybko pokocha i zaufa nowej swojej pani...

Link to comment
Share on other sites

Hopi w DS :multi: strasznie się cieszę, ale jednocześnie martwię się, że tęskni za Rytką i Lodkiem......
trzymam kciuki z całych sił, żeby się dobrze zaaklimatyzowała
ps. a nowa Pani obiecała, że będzie dawała znać, co u księżniczki? może by na wątek zajrzała

Link to comment
Share on other sites

narazie otrzymalam wiadomosc,ze teskni,ze kupy i siki tylko na spacerku elegancko,ze na przemian stracha sie i okupuje łazienke(u mnie tez szukala najcichszego kąta w domu pod stołem często;))lub włazi Pani na kolanka.
do towarzystwa Hopi ma dwa koty;)mam nadzieje,ze wszystko sie uda zawsze sie martwie o te'oddane'zwierzaki....
poprosze pania moze cos sama tu napisze narazie wysledziłam zdjecie Hopi na FB z nowa Pania:)nie wiem czy moge przekopiowac bez zgody raczej nie...

ps.Pani obiecala kontynuowac leczenie w klinice na polance rowniez'zrobic' ta druga lapka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...