Jump to content
Dogomania

Niebrzydki,niegłupi,niestary i ...już nie sam! Lolek ma swoją Rodzinę!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy pamiętacie Tego Pana? Niedawno był pisklakiem.Dobrze że ludzkie dzieci nie rosną tak szybko to można się nimi nacieszyć
[IMG]http://imageshack.us/a/img33/6397/ptaszysko.jpg[/IMG]

a to rozhahana mordka niedawnego uciekiniera, obiecał że to było ostatni raz i póki co słowa dotrzymuje
[IMG]http://imageshack.us/a/img59/8959/lolosaw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lolka dorwał szalony fryzjer w mojej skromnej osobie.Maszynka poszła w ruch, jak na pierwszy raz, no cóż wyszło całkiem całkiem.Niunio był przegrzeczny, stał na stoliku i cierpliwie znosił moją naukę strzyżenia.Efekt...hmmm.... może to nie jest efekt sznaucerka o jaki nam chodziło ;-), ale przynajmniej chłodniej i te paskudne kleszcze łatwiej zlokalizować.Potem była kąpiel.Jutro zakładamy obrożę przeciw kleszczom, dodatkowo kropelki i już tak łatwo się nie damy babeszjozie.Pozwólcie, że fotkę wstawię po kilku dniach jak wyrównają się wszelkie niedoskonałości ;-) te pierwsze razy to zazwyczaj takie małoudane ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Lolutku i Lolutkowa Rodzinko! :)

Właśnie macie pierwszą wspólną rocznicę ,a dla Lolka to chyba też rocznica drugich (szczęśliwych niezwykle!) Urodzin....
Stworzyliście razem naprawdę fantastyczne trio i -mam nadzieję- w kwartecie też będzie Wam bosko!

Rocznicowe [B][COLOR=#ff0000]STO LAT [/COLOR][/B]-zawsze razem i zawsze -jak dotychczas-tak samo cieplutkich!

:bday:

:new-bday::BIG::tort::laola::cunao::tort::BIG:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...