Jump to content
Dogomania

malutki trikolorek z budy ma swój DOM!!!


enia

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wanda szostek']I jak tam nasz Pimpuś?[/QUOTE]

dobrze :)
teraz ma nową zabawę poranną pt.:"zsuwanie sofy" gdy pościel złożona siada się na sofce i czeka aż pani zasunie :) :evil_lol:
znaczy się lubi jeździć:multi:
troszkę jest niepewny i tchórzliwy w dalszych rejonach osiedla, wtedy spaceruje u pani pod kurtką;)

Olusiu, masz fotki??:lol: masz, masz.....:lol:pokażesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a jak mamuśka?[/QUOTE]

Mamuśka biega teraz luzem, żeby mogła się rozgrzewać i dokarmić. Jak tylko słyszy męża to przybiega i czeka na jedzenie. Ona w swoim życiu nic dobrego nie zaznała i pewnie już nie zazna. Sąsiad jak postanowił się jej pozbyć to się pozbędzie, tak jak kiedyś Vegi, której nie udało mi się uratować.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]Tak dostałam urocze zdjęcia Pimpka niestety nie mogę[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]zlokalizować kabla do telefonu , dziś jeszcze będę szukać[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]ale miał chłopak szczęście . [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]Cały czas myślę jak można pomóc tej biednej Puni zanim [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][SIZE=3][FONT=Calibri]będzie za póżno . Może na mikropsach coś na jej tematwrzucić ?[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny- a może przydałoby się założyć Puni nowy wątek ? W tytule napisać coś przykuwającego uwagę- w stylu "Mała Punia"- zapadł na mnie wyrok, chce się mnie pozbyć, czy zdążycie mi pomóc ? itp." Wtedy może łatwiej będzie rozsyłać wątek itp, bo na tym trochę wsio się miesza- historia Pimpka i losy Puni. Ktoś kto nie zna wątku, nie śledził go od początku może się pogubić... Musi być zwięzłe i przejrzyste info o Puni i jej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Dziewczyny- a może przydałoby się założyć Puni nowy wątek ? W tytule napisać coś przykuwającego uwagę- w stylu "Mała Punia"- zapadł na mnie wyrok, chce się mnie pozbyć, czy zdążycie mi pomóc ? itp." Wtedy może łatwiej będzie rozsyłać wątek itp, bo na tym trochę wsio się miesza- historia Pimpka i losy Puni. Ktoś kto nie zna wątku, nie śledził go od początku może się pogubić... Musi być zwięzłe i przejrzyste info o Puni i jej sytuacji.[/QUOTE]
Evitko, dobra myśl.
Ja się piszę na spamowanie i rozsyłanie wątku Puni ;)

Link to comment
Share on other sites

to zaczynamy:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222669-Mini-sunia-Punia-na-krowim-%C5%82a%C5%84cuchu-ch%C5%82op-chce-si%C4%99-jej-pozby%C4%87!!!?p=18587702#post18587702[/url]
i ma się udać tak jak Pimpkowi!!!!!!!!!!;):thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Ale tam trzeba podać informacje:
imię, wagę, wiek, sterylka (tu wiemy, że nie), stosunek do innych psów/kotów, namiary na osobę pilotującą sprawę, kilka słów o charakterze psiaka.

INFO potrzebne![/QUOTE]
Sterylke obiecała suni Fundacja Kastor, szczepień brak, odrobaczała Wanda Szostek, ale nie wiem jak się udało, sunia jest w pobliżu Wandy, u chłopa, jak sie dowiedział, że ma byc wprowadzony podatek od psa, powiedział , że sie jej pozbędzie.....ile ona może ważyć? nie mam pojęcia, wiek ok. 2-3 lat? czy młodsza, Wanda?

Link to comment
Share on other sites

[B]Enia [/B]kabel zaginął pewno się znajdzie ale jak trzeba nie ma. Nie mogę wstawić zdjęć narazie . Za to rozmawiałąm z cudną Panią Pimka , Pimpek się rozkręca i próbuje rozrabiać
Pani nawet bardziej zakochana niż była / !/ Pimpuś się boi na spacerze dalej niż za okolice bloku wypuszcząc ale pracuje z Pańcią nad tym. Oprócz tego okazuję się być bardzo mądrym pieskiem - wszystko obserwuje , błyskawicznie się uczy i zapamiętuję . Można już temat przenieść do znalazły dom ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']to zaczynamy:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222669-Mini-sunia-Punia-na-krowim-%C5%82a%C5%84cuchu-ch%C5%82op-chce-si%C4%99-jej-pozby%C4%87!!!?p=18587702#post18587702[/url]
i ma się udać tak jak Pimpkowi!!!!!!!!!!;):thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE]

No to pierwszy etap drogi suni po lepsze życie i kochający domek pomyślnie zakończony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia88'][B]Enia [/B]kabel zaginął pewno się znajdzie ale jak trzeba nie ma. Nie mogę wstawić zdjęć narazie . Za to rozmawiałąm z cudną Panią Pimka , Pimpek się rozkręca i próbuje rozrabiać
Pani nawet bardziej zakochana niż była / !/ Pimpuś się boi na spacerze dalej niż za okolice bloku wypuszcząc ale pracuje z Pańcią nad tym. Oprócz tego okazuję się być bardzo mądrym pieskiem - wszystko obserwuje , błyskawicznie się uczy i zapamiętuję . Można już temat przenieść do znalazły dom ?[/QUOTE]

Czekamy na zdjęcia i wieści

Link to comment
Share on other sites

Cosik mi się zdaje ;), że mały Pimpulino/ Lakuś wygrał los na loterii :multi::

[IMG]http://img560.imageshack.us/img560/6826/49682720.jpg[/IMG]

[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4568/73374103.jpg[/IMG]

[IMG]http://img848.imageshack.us/img848/8171/48800495.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...