Jump to content
Dogomania

Gniewka-Wyzbyłam się marzeń, nie mogę uwierzyć w to że uśmiechnął się do mnie los:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='jaguska']Danusiadanusia aż się zawstydziłam :oops: ten bukiet należy się Wam którzy pomagacie tam na miejscu i w adopcjach, ja tylko pomagam troszkę tutaj, troszkę na miau w miarę swoich możliwości :-)[/QUOTE]
nie ważne!!! grunt, że masz ogromne serce i dla kociaków i psiaków, jesteśmy Twoimi dłużnikami:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']nie mam czasu teraz czytać całego wątku a ciekawa jestem bardzo ile sunia ma latek i dlaczego straciła łapkę, na pierwszym zdjęciu jeszcze chyba ma wszystkie[/QUOTE]

Gniewka od 9 lat jest w schronisku....trafiła tam jak miała przypuszczalnie 2-3 lata. Na zdjęciu łapki już nie ma...Gniewusia trafiła do schroniska ze złamaną łapką i trzeba było amputować, ale nie znam szczegółów i już się chyba tego nie dowiemy, bo nie ma zapisów na ten temat w karcie, jest tylko informacja o amputacji. Konecznie przeczytaj cały wątek;-) jak znajdziesz chwilkę oczywiście:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']I jak tam Gniewka :) ?
Ja jestem ciekawa skąd takie imię.[/QUOTE]

Z tego co wiem, to dzieci - wolontariusze z gimnazjum, którzy wyprowadzaja psy na spacery - tak ją nazwali;) Oczywiście imię można jej zmienić, bo jest stosunkowo "świeże" i jeszze się Gniewusi nie osłuchało:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']ja dziś znów tylko na chwilkę i uciekam już. Idę pod kołderkę, bo coś mnie chyba jakieś choróbsko próbuje dopaść, a muszę być w gotowości w niedzielę, bo przecież obiecałam, że odwiedzę Gniewusię:-)[/QUOTE]

mnie właśnie dopadło.....
nawet się położyć nie mogę, bo do dziesiątki dorosłych dołączyły 2 szczeniaczki, obowiązków przybyło....

ale Gniewusię wirtualnie odwiedzić na chwilę mogę...
kuruj się, żebyś na niedziele zdrowa była - i zdrowia Ci życzę !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']mnie właśnie dopadło.....
nawet się położyć nie mogę, bo do dziesiątki dorosłych dołączyły 2 szczeniaczki, obowiązków przybyło....

ale Gniewusię wirtualnie odwiedzić na chwilę mogę...
kuruj się, żebyś na niedziele zdrowa była - i zdrowia Ci życzę ![/QUOTE]

i wzajemnie:-) ja się trzymam narazie;-) weź tą swoją gromadkę blisko siebie i niech Cię grzeją:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']A może ktos ma ochotę wpaść w niedzielę do schroniska? Postać chwilę przy chionce, wymienić Gniewusi budę, posprzątać, wucałować sunię i zawieźć jej paczkę od Jaguśki?;) którą oczywiście malutka podzieli się z Fredzikiem vel Śleputkiem:p[/QUOTE]

Ja bym chętnie przyjechała, ale to tak strasznie daleko:(
Dziewczyny przy okazji czy możecie tu zaglądnąć?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218500-Dalmaty%C5%84czyk-Frodo-ju%C5%BC-w-klinice-za-jego-leczenie-do-zap%C5%82aty-mamy-730z%C5%82-pomocy!-([/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!
Dostałam taką wiadomość od Pani zainteresowanej pomocą Gniewce, tylko czy Wy zbieracie pieniadze na DT?
Jesli nie, to moze rozważcie platne ogloszenia w gazetach.

[I]Witam! Chciałabym spytać jak można zasponsorować Gniewkę. Sama mam stareńką suczkę i nie mogę patrzeć na jej los. Może pieniążek trochę pomoże. Ania, mój adres, bo ten jest męża to : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pozdrawiam![/I]

A ja wysle do Pani zaproszenie na wątek suni, pewnie będzie jej miło móc codziennie zaglądac do Gniewki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Dziewczyny!
Dostałam taką wiadomość od Pani zainteresowanej pomocą Gniewce, tylko czy Wy zbieracie pieniadze na DT?
Jesli nie, to moze rozważcie platne ogloszenia w gazetach.

[I]Witam! Chciałabym spytać jak można zasponsorować Gniewkę. Sama mam stareńką suczkę i nie mogę patrzeć na jej los. Może pieniążek trochę pomoże. Ania, mój adres, bo ten jest męża to : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pozdrawiam![/I]

A ja wysle do Pani zaproszenie na wątek suni, pewnie będzie jej miło móc codziennie zaglądac do Gniewki.[/QUOTE]

Super, że Pani zainteresowała się Gniewusią:multi: Narazie zdecydowałyśmy, że szukamy DS dla Gniewki. Mamy wpłacone na jej konto 460 zł, część przeznaczona będzie na budę, a to co zostanie - no właśnie...Na co przeznaczymy pieniądze, które zostaną? I na co możemy przeznaczyc wsparcie od Pani? Cioteczki piszcie!!!!!!!:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']Super, że Pani zainteresowała się Gniewusią:multi: Narazie zdecydowałyśmy, że szukamy DS dla Gniewki. Mamy wpłacone na jej konto 460 zł, część przeznaczona będzie na budę, a to co zostanie - [B]no właśnie...Na co przeznaczymy pieniądze, które zostaną?[/B] [B]I na co możemy przeznaczyc wsparcie od Pani? Cioteczki piszcie!!!!!!!:p[/B][/QUOTE]

Moze na weta, albo transport jak Gniewka znajdzie domek? Lepiej je zatrzymac narazie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...