Jump to content
Dogomania

Gniewka-Wyzbyłam się marzeń, nie mogę uwierzyć w to że uśmiechnął się do mnie los:)


Igiełka

Recommended Posts

Odpisałam na maila (o kotach nic nie pisałam, powiedziałam, że to mogę sprawdzić, ale w tym przypadku to nie ma juz znaczenia...z wiadomych powodów - przeczytajcie odpowiedz, którą dostałam):

"Szkoda ale nie będe mogła jej zabrac. Mam 3 koty i mysle ze tak stary pies by ich nie zaakceptowal. Poza tym ona nie jest sterylizowana a ja mam 3,5 rocznego doga niemieckiego psa. Tak szczerze to ze wzgledu na niego przeglądalam pieski. Stracilismy 3 dni temu ukochanego 11 latka. Strasznie cierpimy, a moj pies ktory zostal sie sam nie moze przebolec straty. Nie zdawalam sobie sprawy ze psy tez tak intensywnie przezywaja strate przyjaciela. Jeszcze za wczesnie, ale tak wstepnie ogladam pieski. Interesuje mnie ewentualnie maleńka suczka towarzyszka zabaw i przyjaciółka dla mojego łagodnego olbrzyma.Pozdrawiam."

No szkoda...niestety Gniewusia nie jest wysterylizowana. Szukamy dalej!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']
No szkoda...niestety Gniewusia nie jest wysterylizowana. Szukamy dalej!!![/QUOTE]

przeczytałam całość i nie martwcie się Cioteczki znajdziemy najlepszy dom :loveu:

[quote name='nukujek']dobra, to macie i ode mnie:buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi:[/QUOTE]

super jak miło :lol: najważniejsze że dotrzymałaś słowa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki chyba jedynym problemem jest to, że Gniewusia nie jest wysterylizowana. Wyobraźcie sobie co by się działo, gdyby miała cieczkę...taki dog do niej...:shake:

A to kolejna odpowiedź od Pani. Dobry z niej człowiek...

"Tak, szkoda bo ona u mnie by byla szczęsliwa. Mialam 11 latka ktory 9 lat chorowal na padaczkę i zwiazanymi z tym innymi dolegliwosciami. Wiele bym dala by mogl zyc nadal. Chetnie bym się zajęła takim nieszczęsnikiem jak Gniewka. Ale nie uda sie tego pogodzić. Pozdrawiam serdecznie."

A może zapytam, czy nie chciałaby wykastrować doga:-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']Odpisałam na maila (o kotach nic nie pisałam, powiedziałam, że to mogę sprawdzić, ale w tym przypadku to nie ma juz znaczenia...z wiadomych powodów - przeczytajcie odpowiedz, którą dostałam):

"Szkoda ale nie będe mogła jej zabrac. Mam 3 koty i mysle ze tak stary pies by ich nie zaakceptowal. Poza tym ona nie jest sterylizowana a ja mam 3,5 rocznego doga niemieckiego psa. Tak szczerze to ze wzgledu na niego przeglądalam pieski. Stracilismy 3 dni temu ukochanego 11 latka. Strasznie cierpimy, a moj pies ktory zostal sie sam nie moze przebolec straty. Nie zdawalam sobie sprawy ze psy tez tak intensywnie przezywaja strate przyjaciela. Jeszcze za wczesnie, ale tak wstepnie ogladam pieski. Interesuje mnie ewentualnie maleńka suczka towarzyszka zabaw i przyjaciółka dla mojego łagodnego olbrzyma.Pozdrawiam."

No szkoda...niestety Gniewusia nie jest wysterylizowana. Szukamy dalej!!![/QUOTE]

Oj szkoda...

A moze masz inna psinke do zaoferowania Pani? Jesli nie, to ja robie tez Allegro innej trojlapce, moze podeslac linka tej Pani?

[URL]http://allegro.pl/niezwykla-roznooka-trojlapka-czeka-na-dobry-dom-i1975162438.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Oj szkoda...

A moze masz inna psinke do zaoferowania Pani? Jesli nie, to ja robie tez Allegro innej trojlapce, moze podeslac linka tej Pani?

[URL]http://allegro.pl/niezwykla-roznooka-trojlapka-czeka-na-dobry-dom-i1975162438.html[/URL][/QUOTE]

już podsyłam jej link:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']Cioteczki chyba jedynym problemem jest to, że Gniewusia nie jest wysterylizowana. Wyobraźcie sobie co by się działo, gdyby miała cieczkę...taki dog do niej...:shake:

A to kolejna odpowiedź od Pani. Dobry z niej człowiek...

"Tak, szkoda bo ona u mnie by byla szczęsliwa. Mialam 11 latka ktory 9 lat chorowal na padaczkę i zwiazanymi z tym innymi dolegliwosciami. Wiele bym dala by mogl zyc nadal. Chetnie bym się zajęła takim nieszczęsnikiem jak Gniewka. Ale nie uda sie tego pogodzić. Pozdrawiam serdecznie."

A może zapytam, czy nie chciałaby wykastrować doga:-D[/QUOTE]

nawet strach sobie to wyobrazić- jeśli chodzi o sytuację z cieczką :shake:
nie wiem a chciałabyś zapytać?

Link to comment
Share on other sites

A może zapytam, czy nie chciałaby wykastrować doga

Ja nie wiem, ale jak tak patrze dookoła to ludzie nie bardzo chcą kastrować psy, suczki jakoś chętniej sterylizują, mimo, że jest to bardziej skomplikowany zabieg. Ja z Łatkiem ide szybko to zrobić, bo potem same kłopoty mogą z tego wyniknąć, i Miśka też idzie "pod nóż" bo jej to chociażby względy zdrowotne nie bardzo pozwalają, i rozsądek podpowiada to samo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Dobra, musze na jakies dwie godziny zejsc z dogo, bedze pozniej. Jakby ta Pani byla zainteresowana Sniezka i miala jakies pytania, to niech wysle e-maila na adres e-mailowy, ktory jest w Allegro Sniezki. :)[/QUOTE]

ok, ja też zaraz uciekam...

Wiecie co, tak sobie myślę, że chyba źle to trochę napisałam do tej Pani...:roll: bo napisałam, czy nie myślała o kastracji chłopaka...Oczywiście miałam na myśli psa i Wy pewnie tez tak byście to odebrały, ale czy Pani to zrozumiała właściwie??..:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...