Jump to content
Dogomania

ADOPTOWANY!Shogun-bialy, cudny pies w typie owczarka w gdanskim schronie czeka na dom


BeataJ

Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeslałam na pw BeataJ, dane kontaktowe do pani ze schroniska u której można uzyskać wszelkie dane o psie. Teraz pozostaje nam czekać na wieści od BeataJ. Ponadto mailowalam z wolontariuszką z Kokoszek, ale od kotów, ona też jutro będzie dzwonić do schroniska.
Uzbrójmy się w cierpliwość.
A to link do innego psa z Kokoszek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34109[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Te dane kontaktowe podalam zakladajac watek.


SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZ[FONT=Tahoma]Ą[/FONT]T
Gda[FONT=Tahoma]ń[/FONT]sk - Kokoszki,
ul. Przyrodników 14
[EMAIL="[email protected]"][U][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/U][/EMAIL] (058 522-37-80 )
[URL="http://www.schroniskopromyk.pl/"][U][COLOR=#0000ff]www.schroniskopromyk.pl/[/COLOR][/U][/URL]

Adopcjami zajmuje sie Pani Kasia Zalewska, Inspektor d/s zwierzat. Kazdy zainteresowany psiakiem moze tam zadzwonic I sie dowiedziec o psa.
Ja na prawde nie jestem teraz w stanie zrobic nic wiecej….
Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Na podstawie otrzymanego pw, wygląda na to, że BeataJ nie zadzwoni do schroniska.
A swoją drogą to dziwne, założyć wątek i puścić na żywioł.
I po co był ten kontaktowy mail na allegro?[/quote]

Moja droga,

nie puscialm nic na zywiol. Sledze watek, odpisuje ludziom z allegro jak tylko potrafie, sledze watek na dogo. Skoro tak bardzo chcesz abym zadzwonila jaki problem podniesc sluchawke??? Nr przeciez znasz. Mi nikt nic wiecej nie powie, ja nie jestem tam wolontariuszka.
Ja po prostu NIC WIECEJ O NIM NIE WIEM. Mieszkam godzine od schroniska, pracuje do 16:00. Mimo to na prawde staram sie tam dojechac ale nie jest to latwe dla mnie. Zajmuje sie adopcjami dobermanow a tego bialaska po prostu zauwazylam podczas ostatniej wizyty.I wydaje mi sie, ze warto umieszczac chocby fotki psiakow. Zawsze jest jakas szansa, ze znajdzie sie osoba zainteresowana i podjedzie do schroniska. Takie jest moja zdanie.
Na przyszlosc prosze pomysl zanim napiszesz cos takiego.

Beata

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że zdecydowanie łatwiej jest, wypytać o psa będąc w schronisku, niż dzwonić osobie zupełni postronnej. Tym bardziej, że sama pisałaś iż byłas w schronisku i ponownie tam się wybierasz. Uważałam też, że skoro zalożyłaś wątek, i nie ma wolontariuszy, Ty popilotujesz w tym wypadku ew. adopcję. Widać się pomyliłam, za co Cię przepraszam.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany psem, znajdzie kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Wydaje mi się, że zdecydowanie łatwiej jest, wypytać o psa będąc w schronisku, niż dzwonić osobie zupełni postronnej.
[/quote]
Zgadza sie, dlatego kilka razy pisalam tutaj, ze JESLI uda mi sie pojechac do schroniska to postaram sie dowiedziec o psie jak najwiecej. Uwierz mi, ze ja jestem dla schroniska tak samo osoba postronna jak Ty.

[quote name='terra']Tym bardziej, że sama pisałaś iż byłas w schronisku i ponownie tam się wybierasz. [/quote]
Bylam ostatnio wlasnie wtedy gdy robilam te zdjecia. Wybieram sie tam ale nie jest to dla mnie takie proste. Tymbardziej, ze pomagam w opiece dobermanki, ktora mamy na tymczasie.

[quote name='terra']Uważałam też, że skoro zalożyłaś wątek, i nie ma wolontariuszy, Ty popilotujesz w tym wypadku ew. adopcję. Widać się pomyliłam, za co Cię przepraszam.[/quote]
Nie ma za co przepraszac, trzeba po prostu troszke uwazniej pisac swoje ewentualne watpliwosci.

Pozdrawiam
Beata

Link to comment
Share on other sites

Chciałam umieści ogłoszenia o psie na kilku portalach z których było sporo domków, ale teraz to sama nie wiem. Potrzebny chociac orientacyjny wiek i cos o nim, zachowanie do ludzi. Tego można dowiedzieć się tylko w schronisku, a ja z Pozannia trudno żebym dzwoniła do Gdańska kontaktować się o opis psa. A swoją drogą jest wybitnie pięknym psem, i gdybyśmy coś wiedzieli o nim na pewno znalazłby dom.

Może jednak ktoś jeździ do Kokoszek i zapyta o tego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Na podstawie otrzymanego pw, wygląda na to, że BeataJ nie zadzwoni do schroniska.
A swoją drogą to dziwne, założyć wątek i puścić na żywioł.
I po co był ten kontaktowy mail na allegro?[/quote]
Fakt, o psie nic nie wiadomo...ciężko nawet go ogłaszać bo co napisać, a psiak miałby z pewnością duże sznse na adopcje. Jednak to że beata wstawiła go na dogomanii to duży plus-to i tak lepsze niż przejść obok psiaka i zostawić go na pastwe losu. Ale beata jak następnym razem jakiś psiak "wpadnie ci w oko" to dowiedz się o nim cokolwiek..będzie łatwiej znależć mu dom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...