Jump to content
Dogomania

Łódź 2007


Viz

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dojazd jest rozny z roznych stacji :)

I dodjazd jest rozny w zaleznosci czy jedziecie srodkami lokomocji miejsciej ( tramwaj autobus)


Jesli wysiadacie na DWORCU FABRYCZNYM to wsiadacie w tramwaj Lini 4 i kierujecie sie w kierunku zwanym Helenowkiem:)

I pytacie sie gdzie jest szpital Bieganskiego - kazdy wam w tramwaju powie ( to jest przystanek przed cmentarzem Radogoszcz)
Postaram sie znalezc jakas mapke i wam rozrysowac :)

tylko dajcie wiecej szczegółów :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3789/mapaaakn9.png[/IMG]

tu gdzie czerwona kropka wsiadacie w tramwaj lini 4
[URL="http://www.mpk.lodz.pl/rozklady/kilin/0004/0004t011.htm?r=DĄBROWA%20-%20Dąbrowskiego,%20Kilińskiego,%20Piłsudskiego,%20Mickiewicza,%20Kościuszki,%20Zachodnia,%20Legionów,%20Nowomiejska,%20Zgierska%20-%20HELENÓWEK"]http://www.mpk.lodz.pl/rozklady/kilin/0004/0004t011.htm?r=DĄBROWA%20-%20Dąbrowskiego,%20Kilińskiego,%20Piłsudskiego,%20Mickiewicza,%20Kościuszki,%20Zachodnia,%20Legionów,%20Nowomiejska,%20Zgierska%20-%20HELENÓWEK[/URL]

tutaj macie rozklad jazdy z tego przystanku z którego tramwaj odjezdza ( w soboty i niedziele jezdza niestety rzadziej)


Musicie wysiąsc na przystanku ktory tam na tym rozkladzie nazywa sie przy ul Bieganskiego czyli na 15 przystanku :)

Jak dojsc do stadionu start zaraz opracuje

Link to comment
Share on other sites

Filonku Bezogonku bądz dobrą duszą i zmajstruj mapke dojazdową dla "samochodziarzy" Myslę że sporo osób tak się porusza na wystawy. Mnie interesuje szczególnie dojazd od strony śląska, Krakowa ogólnie południa Polski. :laola: Dzięki wielkie !!!

Link to comment
Share on other sites

chyba z kaliskiej nie jest wcale blizej a przynajmniej nie jest lepszy dojazd ( tzn jest ale z przesiadkami)

A mape postaram sie sklecic :) alet chwile potrwa bo ja w pracy jestem :)

do wystawy jeszcze miesiac wiec spokojnie wszystko wyjasnie wam :)

Porblem jest w tym ze powinnam dosc szczegolowa make dac w duzym powiekszeniu - a w takim razie powinnam wam mape wielkosci 2m na 2 m wstawic :evil_lol: a to jest niewykonalne na forum ;)

Ampak jak ty od slask jedzisz to masz pzekichane :) przez cała ŁOdz sie musisz przebic :)

Link to comment
Share on other sites

:roll: ja mam pytanko jeśli ktoś sie wybiera z szczecina na sobote lub niedziele najlepiej na 2 dni:) czy miał by wolen miejscedla 1 osoby i 1 lub 2 psiaków?? oczywiście pokrywam odpowiednią cześć kosztów związanych z transportem.
i czy jest jakiś hotel, pensjonat w okolicach wystawy godny polecenia (najlepiej w rozsądnej cenie:roll: )??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenduś']:placz: Nie mogę znaleźć, w jakim miejscu będzie odbywać się wystawa. Kto pomoże sierocie :razz:[/quote]

Dla osób, które już były :
wystawa jest w tym samym miejscu co zeszłoroczne wystawy ( zarówno majowa jak i wrześniowe ). W zeszłym roku, jak dobrze pamiętam, oddział do potwierdzeń dołączał mapki.

Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']
Jesli wysiadacie na DWORCU FABRYCZNYM to wsiadacie w tramwaj Lini 4 i kierujecie sie w kierunku zwanym Helenowkiem:)

I pytacie sie gdzie jest szpital Bieganskiego - kazdy wam w tramwaju powie ( to jest przystanek przed cmentarzem Radogoszcz)
Postaram sie znalezc jakas mapke i wam rozrysowac :)

tylko dajcie wiecej szczegółów :)[/quote]

Jednak w tej chwili w okolicach Dworca Fabrycznego są remonty i tramwaje jeżdżą objazdem. Niestety ja nie podejmę się tłumaczenia trasy dojazdu komunikacją, bo sam jestem zmotoryzowany. O zmianach wiem, bo akurat mieszkam w okolicy.

Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ampak']Filonku Bezogonku bądz dobrą duszą i zmajstruj mapke dojazdową dla "samochodziarzy" Myslę że sporo osób tak się porusza na wystawy. Mnie interesuje szczególnie dojazd od strony śląska, Krakowa ogólnie południa Polski. :laola: Dzięki wielkie !!![/quote]
Ja na 99% będę dojeżdżał z Tuszyna ( nawet w 2-3 auta ). W samochodach będziemy mieli szpice wilcze.
Ale jak wiedziecie do Łodzi ( od strony Piotrków Trybunalski - Tuszyn - Rzgów, ewentualnie Wrocław - Sieradz - Pabianice ) to musicie brać kierunek na Gdańsk. Na terenie miasta to są ulice dwupasmowe : al. Jana Pawła II i al. Włókniarzy ( a według starszych map na całej długości to al. Włókniarzy ).
Michał

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.mapa.lodz.pl/[/URL]

Ja korzystam z mapy w linku powyzej, od wjazdu z południa trzeba kierowac sie na Gdansk, Kalisz, torun, droga jest bardzo dobrze oznaczona. Po wjechaniu na Al. Włokniarzy ( szeroka 2 czy 3 pasy w 1 strone, skreca sie w nia przy stacji Statoil o ile pamietam) trzeba jechac dosc długo, jakies 10 minut :) az sie minie Tesco po lewej stronie, tam sa juz znaki na wystawe i multum samochodów z psami, wiec widac gdzie trzeba skrecic w prawo w ulice przy wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...