Jump to content
Dogomania

Calineczka młodziutka MIKRO sunia, wróciła do schroniska, a teraz znów W NOWYM DOMU!


kimiji

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='zozolina']Takie małe cos w kagancu.:stupid:...i co mozna z tym zrobic? a kenel nie wchodzi w gre?:PROXY5:kurcze 2 tyg zasmakowała miodu domowego i sru,,,,,:x[/QUOTE]

teraz to już nie ma znaczenia i tak ją oddali...:(

chyba, że znalazłby się dt, który popracowałby nad lękiem Calineczki

Link to comment
Share on other sites

Ja tak sie dopytuje bo tak se przegladałam ,wpadła w oko ale ja tez pracuje,tz tez,mam dzieciaki w wieku szkolnym i przedszkolnym,tak wiec bywałaby sama jakies 2 czasem 3 godziny a mieszkam w starym budownictwie,sciany prawie z papieru wiec pobiegałaby po okolicyjak zaczełaby drapac,ale tak se mysle o tej klatce,nie jest to przeciez jakas straszna rzecz chyba co?jak ona w schronie przeciez tez w klatce tak?i jak to znosi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Ja tak sie dopytuje bo tak se przegladałam ,wpadła w oko ale ja tez pracuje,tz tez,mam dzieciaki w wieku szkolnym i przedszkolnym,tak wiec bywałaby sama jakies 2 czasem 3 godziny a mieszkam w starym budownictwie,sciany prawie z papieru wiec pobiegałaby po okolicyjak zaczełaby drapac,ale tak se mysle o tej klatce,nie jest to przeciez jakas straszna rzecz chyba co?jak ona w schronie przeciez tez w klatce tak?i jak to znosi?[/QUOTE]

Dla niej boks jest wielki, bo to taka mała kruszynka. Znosi to całkiem dobrze, ma w boksie psiego towarzysza, więc jest z pewnością lepiej niż jak byłaby sama. Teraz najgorzej, bo śnieg spadł, coraz zimniej, a ona takie marne futerko ma.

Nauczenie psa przebywania samemu w domu poniżej 3 godzin nie jest aż takie trudne, tylko trochę pracy i cierpliwości potrzeba. Gorzej jeśli byłoby to więcej godzin. Nie wiem dokładnie po jakim czasie zaczynała drapać ściany, ale myślę, że nie mniej niż 5-6 godzin...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aeriel']Jest szansa na domek dla Calineczki, ale ciiii, nie zapeszajcie! :)[/QUOTE]

No to można się już przyznać ;) Dzisiaj wpisano moje nazwisko w jej kartę, odbiór małej w poniedziałek (nie znalazłam tak szybko opieki na ten weekend gdzie akurat tym razem nie mogę pojechać ze zwierzem ehh).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...