Jump to content
Dogomania

Psy ze schroniska w Kotliskach proszą o pomoc !!!!


wiktoria008

Recommended Posts

Domek bedzie sie kontaktował ze mna jutro , pani do jutra nie odbiera telefonu gdyz przebywa w Krakowie na badaniach .... jak tylko sie ze mna skontaktuje i bede miala jej osobisty numer to zaraz napisze a wstepnie naswietle jej sytuacje ... mysle ze napewno ktoregos psiaka zgodzi sie adoptowac jest na to zdecydowana .... moze zaproponowac im takiego psiaka ktory nie ma szans na adopcje . Chetnym nie przeszkadza wiek ani stan zdrowia sa gotowi pomóc bezwarunkowo ... taki psiak bedzie mial cieply i kochajacy dom i zapewnione dobre leczenie . Dam znac jutro i podam nr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fundacja BERNARDYN']Przed momentem rozmawialiśmy telefonicznie ze schroniskiem w Kotliskach. Lolity już nie ma, została adoptowana. Mamy zgodę na przyjazd do schroniska w sobotę dwóch wolontariuszek od nas, zostaną wpuszczone, nie będą mogły robić zdjęć. Nie mamy zgody na umieszczenie publicznie innych uzyskanych informacji. Do schroniska jadą Małgosia i Dorota ze schroniska w Skierniewicach.
Mamy wielką prośbę o podesłanie osobom, które chciały adoptować Lolitkę suni, która jest od tygodnia u nas (okolice Radomska), została przywieziona ze schroniska w Wojtyszkach, jest śliczna, łagodna i bardzo potrzebuje do domu, nazwaliśmy ją Klara. Zdjęcia są na fb, nie potrafimy przerzucić tutaj, może któraś dziewczyna pomoże. Można podać nasze telefony 601 32 22 00 lub bezpośrednio do opiekunki suni 601 622 433.[/QUOTE]



ciekawe co z lolitką -

Link to comment
Share on other sites

wątek tego miejsca - mordowni był juz dawno na dogo, starzy dogomaniacy pamiętają zapewne. Tu nic przez lata się nie zmieniło.
Ale zawsze jest nadzieja, zwłaszcza po dzisiejszym reportażu o Korabiewicach. I takie Radysy i takie Kotliska juz sie powinny zacząć bać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']a moze jakas telewizja by sie tym zajela? czy wolicie na razie tego nie nagłaśniać?[/QUOTE]
Własnie nagłaśniamy ,na razie osoby odpowiedzialne za akcję dostają pogróżki ,ale to było do przewidzenia ,są już tez wystosowane przeprosiny w związku z tym ,ze nie było przyjęte zawiadomienie w sprawie interwencji .....działamy dalej ,bierzcie udział na FB ,wysyłajcie maile ..skoro był watek na dogo ...i nic sie nie zmienia po latach trzeba próbować ,aby był jakikolwiek skutek ,mamy juz pewne materiały ,nie same domniemania

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dopiero weszłam na ten wątek.
Dramat, kolejny dramat:-(
Ale moją uwagę zwraca wygląd tych psów, one nie wyglądają jak większość psów w schroniskach.
One mają wyjątkową urodę.
Jakiś czas temu,z jakiejś strony, weszłam na stronę tego schroniska, tam gdzie są zdjęcia z podziałem na gminy.
I już wtedy zdjęcia jakoś nie pasowały mi do schroniska. Teraz widzę, że to właśnie ich strona.
One są przepiękne, nie mam pojęcia, dlaczego w tym miejscu jest tyle psich piękności???

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Awit tyle zostało piękności,bo nie zdążyliśmy ich wyciągnąć!!a teraz już nie mam tam wstępu.......:-(:-(:-(a my chciałyśmy im tylko pomóc!Dwa były u mnie na BDT w tej chwili Arnuś znalazł już domek a Koko została zobacz jaka to piekna sunieczkahttp://www.dogomania.pl/threads/219156-Koko-male%C5%84ka-%C5%9Bliczna-sunia-z-Kutna-ju%C5%BC-w-BDT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ja tego nie rozumiem, skoro pracownicy wyadoptowuja, sa mili przez telefon, to czemu nie chca wpuscic wolontariuszy???[/QUOTE]
No wlasnie Olena ...ja też sie pytam ,bo rozumiem ,ze jeśli ktos wyadoptowuje to jest jakiś ślad w papierach a tu jest napisane 0 adopcji ,ileś tam zabranych ...
a jak ktoś kto jest miły,opiekuje sie psami to psy troszeczkę inaczej wyglądają niż te na fotach...ja jestem mila dla takiego jednego psa i on mnie liże po rekach ,a nie kuli sie przede mną ze strachu ,chociaż jestem dla niego obca osobą ....
a no tak bo tu pracownicy sa mili przez telefon ,no dobre i to

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...