Jump to content
Dogomania

Maltretowany Kaukaz Fletcher już w DT


plina

Recommended Posts

pinczerka_i_Gizmo, OTOZ Animals ma kontrolować sytuację ze swojej bazy w Gdyni.
Niestety do tej pory nie dostałam żadnych informacji odnośnie psiaka, ale mam nadzieję, że DT odezwie się na wątku....
Fletch ma tam ogrzewany kojec, ale my osobiście nie mamy możliwości pomagać w opiece nad Fletcherem, ponieważ dzieli nas ok 100 km...
Fletch, jak u ciebie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Słuchajcie, wątpię, żeby szanowna pani wet się jeszcze tutaj odezwała, dostała to co ma i tyle... Wątpię, że nawet gdyby DS sie znalazł to oddałaby Fletchera.[/QUOTE]

Dokładnie - jak jej nie chciano psa wydać, to się potrafiła produkować cały czas. Dopięła swego i ma wszystkich za przeproszeniem w dupie. Nie wierzę, że nie można znaleźć przez tyle dni choć 5 minut, żeby coś napisać. Tym bardziej, że wczoraj się logowała na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Dokładnie - jak jej nie chciano psa wydać, to się potrafiła produkować cały czas. Dopięła swego i ma wszystkich za przeproszeniem w dupie. Nie wierzę, że nie można znaleźć przez tyle dni choć 5 minut, żeby coś napisać. [B]Tym bardziej, że wczoraj się logowała na forum.[/QUOTE]

[/B]Naiwnie wierzyłam, że Pani Barbara nie ma zwyczajnie czasu na serfowanie po necie....
Prosimy o informację, jak się miewa Fletcher...!

Link to comment
Share on other sites

no tak.... a przeciez tak sie rozwijaly jej internetowe umiejetnosci jeszcze kilka dni temu.

wie pani co pani wet? zrobila pani sobie najlepsza wizytowke.... zadna tu obecna osoba, chociaz by sie bardzo starala, nie mogla by nas tak przekonac do pani osoby jak pani sama to zrobila.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...