Jump to content
Dogomania

Swinka-makabra,czyli Klub Pomocy Świnkoosobom.SZUKAMY DT dla swinek,w calej Polsce!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O tak świnki morskie są suuuuper! :loveu: Do póki w domu nie zamieszkały psy też taką miałam. Żyła u mnie 8 lat! Była cudna. Jak uczyłam się do matury nocami, to musiałam jej klatkę zasłaniać, bo światło chrabinie przeszkadzało i darła się jak szalona. Jadała tylko najlepsze frykasy, jak dawałam jej np. ogryzek z jabłka to kwiczała na mnie, że chce całe a nie jakieś resztki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moim pierwszym zwierzakiem też był świnek :loveu: Wogóle przez całe życie miałam świniaki - z kilkuletnią tylko przerwą, kiedy praktycznie każdej nocy śniła mi się świnka, seriooo... taka stara już jestem a ponoć świnki to dla dzieci... :roll:

Gratuluję black_sheep :cool: w sumie sprawiedliwie, bo u nas i tak 2 świnki a u Ciebie jedna.
Mimo to jakoś smutno że nie do mnie :-(

Link to comment
Share on other sites

heeej-świnka!
znalazłam link na świńskim forum.

Uważam że najlepiej jednak wykastrować i z samicą go trzymać niż do 2 samców. Próbowałam zrobić coś takiego i niestety kiedy młodszy samiec dorósł do wieku 9 miesięcy to zaczął bardzo dokuczać mniejszemu(ale starszemu) samcowi i trzeba było kupić 2 klatkę, bo niezłe chryje robiły, szczególnie około 2-3 w nocy. Jeszcze samiczki czy 2 samce z jednego miotu się dogadają ale jako 3 samiec do 2 które się znają bym nie ryzykowała...
Dlatego lepiej będzie świnkę ciachnąć i dać do towarzystwa samiczki (tylko poczekajcie po kastarcji z 10 dni bo krycie może być skuteczne jeszcze kilka dni po kastracji:evil_lol: ).
To ja wpiszę w świńskim forum że potrzebny transport do Krakowa, lub Wadowic, tak? A na transportowym jest? Świnka jest taka mała i niekłopotliwa, studenci na pewno jeżdżą do Krakowa.
Piękny jest świniak.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']nie wiadomo czy pojedziemy osobiscie do Krakowa,zaczne szukac transportu przez szczurze forum[/quote]
Brązowa, pamiętaj o Kuzynie Wspaniałym :evil_lol:, tym, który wiózł Zębatkę.
Konrad nadal jeździ Warszawa-Gdynia i odwrotnie, czasem jeździ też młodszy brat. Obydwaj deklarowali, że mogą przy okazji coś przewieźć.

Pisałam do Ciebie na pw, ale masz pełną skrzynkę :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1'][URL="http://www.youtube.com/watch?v=AIkdu7FY0Bw"][COLOR=red][B]TUTAJ[/B][/COLOR][/URL]

O rany! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: zobaczcie swiniaka black sheep! CUDO :loveu: :loveu: :loveu: zakochalam sie :) black sheep,masz dobry dom.[/quote]

:evil_lol: puszczam ten film b.głośno moim świniom. Piękna ta świnka. Gratulacje:p

Link to comment
Share on other sites

Dabrowka,ja Cie ozloce :) :) :) :)
Super,wspaniale! transporterek oczywiscie pozycze (da rade potem odebrac od nich,bo to moj jedyny i niezbedny),swinke dostarcze.Mam nawet taki pokrowiec (bo zimno) na transporterek zrobiony z nosidelka dla malych pieskow-CZERWONY W CZARNE KROPY,Kuzyn sie ucieszy :)
Pw poprosze!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']Warszawa Krakow jezdzi Bora, wiozla mi juz raz psa[/quote]
Perfi to poproś ją, żeby zajrzała na ten wątek i może się jakoś dogadają... b yle do Krakowa, a tam już po nią pojade. Nie wiem czy mam się już na poważnie cieszyć? Muszę się też z wetem na ciachanie umówić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...