Jump to content
Dogomania

Swinka-makabra,czyli Klub Pomocy Świnkoosobom.SZUKAMY DT dla swinek,w calej Polsce!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daleko!!!!!!!!!!!!!
Wystarczy transport do Krakowa, Żywca lub Wadowic:) Aha, świntuch ma klatke, czy to tylko własność opiekuna tymaczasowego? Może się przdać, gdyby jednak się w mojej nie zakochał;)
Skąd wy jesteście?? Tzn gdzie teraz jest świnka?
Napewno dam świnkowi dobry dom, najlepszym dowodem jest to, że moja swinka osiągneła już duży wiek, i wcale nie bierze się jeszcze za tęczowy most. Znam się na opiece nad świnkami.

Link to comment
Share on other sites

powiem tak-jade do Krakowa z sunia Tine,do jej nowego domu,w przyszly weekend.
Swiniak jest niewykastrowany,a to oznacza,ze nie moze w ogole siedziec z samica,bo na swiat przyjdzie potomstwo :shake: ,ja tez mam samiczke i trzymam je z daleka.Nie chce mnozyc swinek,skoro tyle z nich nie ma domu i tak czesto ludzie pozbywaja sie domowych zwierzat
-oddaja na karme do ZOO,do sklepow,lub komukolwiek,kto sie nawinie.
Z ZOO uratowalam piec swinek ,zostalo ich tam 60....porzucone ,niepotrzebne zabawki.

Klatke tez mam pozyczona,to jest zreszta transporterek,o wiele dla wieprzka za mały. Musi wiekszy dom,bo i tak ma gruba doopke.

kastruje sie swinki i to jest prosty zabieg,ale pod narkoza,nie moge fundowac jej drugiej narkozy w tak krotkim czasie.

Wiec black sheep! :) przemysl jeszcze raz,czy dasz rade kupic druga klatke,uzgodnic z wetem przyszla kastracje Chrupka ,jezeli ma byc razem z samiczka (wiem,ze to straszne imie,ale musialam ulec mojej siostrzenicy) i jakby co,prosze o PW :)

przyznam sie,ze nawet moja mami jest pod urokiem Chrupka i jego łagodności...a przeciez na pewno boli go poopka i moglby byc drazliwy.

Link to comment
Share on other sites

brązowa gdzie ty wynalazłaś ten filmik:D:)

Oczywiście gdyby ten zabieg (kastorowanie) dało się przeprowadzić już u was, pokryłabym koszty. U nas pewnie też się da, ale może zabrzmi to trochę egoistycznie, ja bym chyba z nerwów zwariowała. Jak mojej śwince wyciągali rope, to prawie zemdlałam (wet pytał mnie, co zrobie, jak będę musiała dziecko urodzić;)) To samo jak wyciągali szy koci po kastracji. Ale jeśli do przyszłego tygodnia nie zdążycie, zawione Chrupka do naszego weta. Podobno samiczki mogą być w stosunku do siebie agresywne, więc może lepiej, że to on. Wet mówił, że moja już raczej nie może mieć młodych, bo jest za stara, ale lepiej nie ryzykować.

Link to comment
Share on other sites

Basia,rozsylamy maile,podroz jest dluga i jezeli okaze sie,ze dobry domek moze byc gdzies blizej,niech swiniak pojdzie blizej,zawsze latwiej mi bedzie po niego wrocic,gdyby cos poszlo nie tak.

Black sheep,nie wykastruje swinki,nie z tego wzgledu,ze wrazliwa jestem,ale to bylaby druga narkoza w ciagu tygodnia,nie moge go narazac.

Link to comment
Share on other sites

o Boże świnka :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Dopiero tutaj weszłam i jestem w szoku!! Jak można skrzywdzić tak totalnie bezbronne, kochane stworzonko :placz::placz::placz:

Jesli nie znajdzie się chętny gdzies bliżej, to wezmę ją z radością!!! Mamy już 2 samczyki, które są "dziećmi" mojej siostry i napewno nikt nie będzie miał nic przeciwko trzeciej (o ile napewno to chłopiec :cool3: żadnej kastracji nie będzie, bo nie ma po co).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Czy pucek jedzie do [B]black_sheep[/B]????
Brązowa, on tam miałby raj i cudowną, szaloną Pańcię :lol: Poczytaj kiedyś wątek Denisa, warto![/quote]
Dzięki Akucho:) Ja jestem za, ale decyzja należy do teraźniejszej opiekunki. To cięzka decyzja, bo ja mieszkam naprawde daleko od Gdańska, dokładie po drugiej stronie Polski, w Beskidach, blisko granicy ze Słowacją. Napewno dam mu wspaniały domek i pokocham całym sercem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...