Jump to content
Dogomania

Nuka- od 7 lat próbuje odnależć drogę do Ciebie :) Znalazłam Cudowny DS :):)


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trafiłam tutaj z banerrka , tak się cieszę że psinka znalazła domek;) bo czytając pierwszą stronę martwiłam się, że tak długo przebywa w schronisku :-( ale całe szczęście , będzie miała domek:multi: wraz z Toffikiem pozdrawiamy serdecznie i tulimy Nukę !:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']Dzisiaj weszłam tu pierwszy raz w zupełnie innym celu. Szukamy z przyjaciółmi domu dla Łatka - w jego przypadku jest bardzo duża szansa, że sprawa zakończy się pomyślnie. Nie wiem czemu ale weszłam na posty dotyczące NUKI i to ona mnie znalazła :) nie ja ją:)[/QUOTE]

przeznaczenie:-D jestem taka szczęśliwa:-) że się odnalazłyście w końcu!!! Nuka czekała na to tyle lat...

Link to comment
Share on other sites

Jutro wyjeżdżam, wracam w niedzielę, także przez chwilę może mnie nie być na wątku. Jutro też dzwonię do schroniska(niestety nie będę miała kiedy podjechać osobiście) i przekaże tą wspaniałą wiadomość. A my cioteczki organizujemy transport:-) Macie jakieś pomysły, propozycje? Ja ewentualnie mogę dowieźć Nukę do
Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']Ja czekam z niecierpliwością na informacje od Was.[/QUOTE]

Postramy się zorganizować wszystko jak najszybciej:-) Czy ktoś może pomóc przy transporcie? Nie wiem czy uda mi się dorwać jakiś komp w weekend (jadę na szkolenie trenerskie z profilaktyki psich pogryzień;-)), jeśli nie to w niedzielę wieczorem późnym jestem znów z Wami;)

Link to comment
Share on other sites

Piękne wieści i - oby tak dalej :-)!

Czy już jest ktoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej?
Jeśli nie to tu:
[url]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=15[/url]
są osoby z zachodniopomorskiego deklarujące pomoc.

A tu są osoby ze Szczecina, które logowały się na dogomanii po 5 listopada:
[url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1322206963-6f085e19ff34e28ef316c7d270dee4d28cf4651d&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Szczecin&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=2011-11-05&lastpostbefore=&sort=username&order=[/url]
Może ktoś znajdzie trochę czasu w weekend ;-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']Dzisiaj weszłam tu pierwszy raz w zupełnie innym celu. Szukamy z przyjaciółmi domu dla Łatka - w jego przypadku jest bardzo duża szansa, że sprawa zakończy się pomyślnie. Nie wiem czemu ale weszłam na posty dotyczące NUKI i to ona mnie znalazła :) nie ja ją:)[/QUOTE]


to cud jakiś ! weszłam tu taka smutna, poczytałam od początku, upłakałam się znów..... teraz wracam i na końcu wątku znajduję taką wspaniałą wiadomość
jeszcze mi trudno się uśmiechać, ale przez łzy jednak się uśmiecham z radości i wzruszenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Piękne wieści i - oby tak dalej :-)!

Czy już jest ktoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej?
Jeśli nie to tu:
[url]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=15[/url]
są osoby z zachodniopomorskiego deklarujące pomoc.

A tu są osoby ze Szczecina, które logowały się na dogomanii po 5 listopada:
[url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1322206963-6f085e19ff34e28ef316c7d270dee4d28cf4651d&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Szczecin&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=2011-11-05&lastpostbefore=&sort=username&order=[/url]
Może ktoś znajdzie trochę czasu w weekend ;-).[/QUOTE]

Czy któraś z Was cioteczki mogłaby zorganizować wizytę przedadopcyjną? Może udałoby się właśnie w weekend? Mnie nie będzie 3 dni, za chwilę zamykam kompa i dopiero w niedzielę będę...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Piękne wieści i - oby tak dalej :-)!

Czy już jest ktoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej?
Jeśli nie to tu:
[URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=15[/URL]
są osoby z zachodniopomorskiego deklarujące pomoc.

A tu są osoby ze Szczecina, które logowały się na dogomanii po 5 listopada:
[URL]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1322206963-6f085e19ff34e28ef316c7d270dee4d28cf4651d&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Szczecin&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=2011-11-05&lastpostbefore=&sort=username&order=[/URL]
Może ktoś znajdzie trochę czasu w weekend ;-).[/QUOTE]

Jolu bardzo dziękujemy :)

[quote name='nukujek']Czy któraś z Was cioteczki mogłaby zorganizować wizytę przedadopcyjną? Może udałoby się właśnie w weekend? Mnie nie będzie 3 dni, za chwilę zamykam kompa i dopiero w niedzielę będę...:-([/QUOTE]

wspaniale że tutaj takie dobre wieści- uszy do góry- będzie dobrze :lol:
Ze Szczecina jest jeszcze Greven ( super Ciotka) od jakiegoś czasu nie ma już Jej niestety na dogo ale spróbuje się z nią skontaktować- potrzebujemy nr tel i dokładnej dzielnicy/adresu żebym wiedziała co powiedzieć w jakim rejonie miasta potrzebna jest wizyta- oczywiście podane na pw :lol:

Sprawdzałam na zumi trasę przejazdu :lol:
Biała Podlaska- Szczecin łącznie 728 km
Biała Podlaska-Wawa wychodzi 158km
Wawa- Szczecin jest 575 km

jakbyście pojechali trasą o której myślę byłoby bliżej jeszcze do celu o jakieś 41 km
tylko wtedy trzeba byłoby nie kierować się na stolicę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...