Jump to content
Dogomania

Nuka- od 7 lat próbuje odnależć drogę do Ciebie :) Znalazłam Cudowny DS :):)


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aida']A co oczekujesz:evil_lol: Jeżeli chodzi o Nukę to wszystko co by zapamiętała ten pobyt.
Jeżeli chcesz przyjechać z Nuką to serdecznie zapraszam.[/QUOTE]
Asia mówi, że Danusie nie pasują do tego zestawu, teraz poważnie - awaryjnie przyjmuję taką opcję, rozmawiałam wczoraj z Asią, tylko ja mieszkam 50 km od Białej Podlaskiej i Asia nie chce mnie!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']Asia mówi, że Danusie nie pasują do tego zestawu, teraz poważnie - awaryjnie przyjmuję taką opcję, rozmawiałam wczoraj z Asią, tylko ja mieszkam 50 km od Białej Podlaskiej i Asia nie chce mnie!!!!:)[/QUOTE]

A tak poważnie to Asi samej może być trudno jechać tym bardziej że będą to pory wieczorno nocne czyli może się załapiesz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']Asia mówi, że Danusie nie pasują do tego zestawu, teraz poważnie - awaryjnie przyjmuję taką opcję, rozmawiałam wczoraj z Asią, tylko ja mieszkam 50 km od Białej Podlaskiej i Asia nie chce mnie!!!!:)[/QUOTE]

o Ty łobuzie:eviltong: chcę Ciebie i Danusie i Paulinki pasują przede wszystkim, bo to Wy umieściłyście zdjęcie Nuczki, które wypatrzyła Igiełka i worek się rozwiązał:loveu:

dziś koleżanka da mi odpowiedź, czy przejedzie się ze mną i Nuką, a jeśli nie to dam radę;) chodzi o to, że Radzyń tak jak napisała Danusia jest jakieś 50 km od Białej (w stronę Lublina) i to zupełnie nie po drodze z Białej do W-wy...także w drodze powrotnej to dodatkowe 50 km, albo i więcej do pokonania:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']o Ty łobuzie:eviltong: chcę Ciebie i Danusie i Paulinki pasują przede wszystkim, bo to Wy umieściłyście zdjęcie Nuczki, które wypatrzyła Igiełka i worek się rozwiązał:loveu:

dziś koleżanka da mi odpowiedź, czy przejedzie się ze mną i Nuką, a jeśli nie to dam radę;) chodzi o to, że Radzyń tak jak napisała Danusia jest jakieś 50 km od Białej (w stronę Lublina) i to zupełnie nie po drodze z Białej do W-wy...także w drodze powrotnej to dodatkowe 50 km, albo i więcej do pokonania:-([/QUOTE]
czyli raczej nie wezmę udziału w tym przedsięwzięciu?, ale Asia jest odpowiedzialną osobą i jeśli uzna, że mam jechać to jasne, że jadę, jeśli nie to będę czekała na wątku na informacje z przekazania Nuki, dobrze , że wszystko jest już dograne, wszyscy tu przebywający są fantastyczni:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']ciekawa jestem jak będzie z przyuczeniem Nuki do załatwiania się poza domem[/QUOTE]
myślę, że to kwestia czasu, ale już pisałam wzięłam dzikusa z tego schroniska, jest u mnie ponad rok i zdarzyło się jej tylko jeden raz nasiusiać, w miejscu gdzie leżała spanielka starszej córci, z którą się nie lubią do dzisiaj, wszystko jest do opanowania, domek musi być wyrozumiały na początku, bo i gdzie miała się tego nauczyć?

Link to comment
Share on other sites

Domek jest bardzo wyrozumiały:) Misia która jest z nami od dwóch miesięcy notorycznie sika i nie tylko:) Ale nauczyła się przynajmniej robić to na matach, które wystawiane są coraz bliżej drzwi. Coraz rzadziej zdarza jej się trafić poza matę:) Ogarniemy, w razie czego mamy Aniu mamy jeszcze Dianę, która na pewno coś poradzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...