Jump to content
Dogomania

Nuka- od 7 lat próbuje odnależć drogę do Ciebie :) Znalazłam Cudowny DS :):)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='tu_ania_tu']hmmm, takiego kilkadziesiąt kilo większego od tej oczekiwanej suni :)

czekam na telefon od Karoliny wobec tego[/QUOTE]

patrzę na Twój avatarek- czy dobrze myślę to wielkopies rasy dog niemiecki? :)

dobrze- Wszyscy siedzimy jak na szpilkach i czekamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dokładnie. Mam doga i jestem wolontariuszką Stowarzyszenia Dogi-Adopcje. Przyznam ze sprawdzanie domku dla malizny to wyzwanie ale po tym jak przeczytałam wątek i obejrzałam profil Karoliny na fb to wiem, że to będzie z jednej strony czysta formalność a z drugiej dla mnie wielka przyjemność poznać kolejne dobre serce ze Szczecina.

Przy okazji cioteczki z lubelskiego - mamy od wielu miesięcy pod Lublinem na DT wyciągniętego ze schroniska w Puławach psa w typie doga niemieckiego. Jakbyście mogły do niego czasem zajrzeć [url]http://www.dogomania.pl/threads/204656-Melman-dog-o-w%C5%82os-unikn%C4%85%C5%82-%C5%9Bmierci-g%C5%82odowej.SZUKA-DS[/url] a jeszcze lepiej miały pomysł na DS dla niego to jestem otwarta na propozycje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']dokładnie. Mam doga i jestem wolontariuszką Stowarzyszenia Dogi-Adopcje. Przyznam ze sprawdzanie domku dla malizny to wyzwanie ale po tym jak przeczytałam wątek i obejrzałam profil Karoliny na fb to wiem, że to będzie z jednej strony czysta formalność a z drugiej dla mnie wielka przyjemność poznać kolejne dobre serce ze Szczecina.

Przy okazji cioteczki z lubelskiego - mamy od wielu miesięcy pod Lublinem na DT wyciągniętego ze schroniska w Puławach psa w typie doga niemieckiego. Jakbyście mogły do niego czasem zajrzeć [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204656-Melman-dog-o-w%C5%82os-unikn%C4%85%C5%82-%C5%9Bmierci-g%C5%82odowej.SZUKA-DS[/URL] a jeszcze lepiej miały pomysł na DS dla niego to jestem otwarta na propozycje :)[/QUOTE]

podobają się nam dogi :) jeśli chodzi o wizytę to nie martw się napewno sobie poradzisz - Karolina jest bardzo sympatyczna :)

nie jestem z lubelskiego ale lecę na wątek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']Igiełko, Nesiula jest prześliczna i bardzo mi przypomina mojego pierwszego w życiu pieska. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć jej wspaniały DS. Wierze w to.
:angel:[/QUOTE]

Dziękujemy to dla nas miłe co napisałaś :) Rudosława też jest piękna tylko każda z suniek na swój sposób :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']Oj przepraszam Cię najmocniej, że nie napisałam nic o Rudosławie. Ona oczywiście też jest śliczna :) A czy ona jest u Ciebie na stałe czy nie? Bo rozmawiałyśmy o Nesiuli, stąd też mój komentarz dotyczył właśniejjej.[/QUOTE]

No co Ty nie masz za co przepraszać tylko żartowałam :) Rudosława jest nasza na zawsze- adoptowaliśmy Ją kilka lat temu ze schroniska- jest wspaniała i bardzo mądra :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']Tak to jest... człowiek ma wieści do przekazania a doga akurat umarło na cały dzień - wrrrr

Dziewczyny zbierajcie kase na transport!!!
Karolina zbez cienia wątpliwości nadaja się na dom dla Nuki.[/QUOTE]

Tak sobie juz myslalam, ze Karolina jej da wspanialy DS, ale dziekujemy za potwierdzenie! Super wiadomosc!!!:loveu::loveu::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Bardo dziękuję Aniu za wizytę i pozytywną opinie. Mam nadzieje ze nie bedzie to jedyne nasze spotkanie i nasze drogi jeszcze się skrzyzuja:)
Teraz zostaje nam zorganizowanie transportu. Jeżeli jestescie w stanie zorganizaować go do Warszawy 1-go grudnia do godziny 13, to Nuka ruszy dalej z moja kolezanka do Szczecina, jezeli nie to kombinujemy inna opcje. Nastepna data kiedy moja kolezanka będzie jechac z Warszawy do Szczecina to okolice 15-go 16-go grudnia, ale to kolejne prawie 3 tygodnie Nuki w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się PRZEOGROMNIE i myślę, że trzeba zrobić wszystko, by to był jednak 1 grudnia.
Profilaktycznie Nuce można zaaplikować jakieś łagodne kropelki uspokajające, czy środek przeciw chorobie lokomocyjnej.

A tempo, w jakim Nuka znalazła dom (a właściwie dom znalazł Nukę ;-)) - wytłumaczyć można jedynie czarodziejskimi własnościami kilku Pięknych Serc.
Igiełko - dziękuję za ten wątek!
Karolko - dziękuję za nowe życie Nuki!
Aniu - dziękuję za tak szybką wizytę, która "dała przepustkę" Nuce!

Link to comment
Share on other sites

Ogromna radość w sercu :loveu::loveu:

Wysłałam kilkanaście pw z prośbą o wizytę przedadopcyjną i udało się -odpowiedziała Ania zgodziła się odwiedzić Karolinę i tak ruszyła machina :lol::lol:
Bardzo dziękuje za sprawdzenie wspaniałego domku i coraz bliżej Jesteśmy spełnienia marzenia Nukusii :sweetCyb::sweetCyb::iloveyou:

trzymam mocno kciuki by zrealizowały się zamierzenia transportowe :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']Mam nadzieję, że bardzo szybko uda się zorganizować przyjazd Nuki do domu :loveu:[/QUOTE]
kurcze! my tu mamy problem, środek tygodnia i ranna pora (mówię o wyjeździe) czyli problemy z wolnym, żeby ją dowieźć, auto schroniskowe jest zepsute, szukamy prywatnie nawet po znajomych i klops:( , słuchaj a można ją zawieść we wtorek na noc do TEJ TWOJEJ koleżanki), bo nie damy rady , szkoda ją trzymać w schronisku skoro wszystko jest dograne prócz tego transportu, dziewczyny pomyślmy jak to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...