Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

Guest kasia mierzejewska

Rozmawiałam z yumanji - Bella grzeje dupkę w domu, jest szalenie towarzyska - chce się bawić non-stop z innymi zwierzakami (i nie tylko). Uwielbia dzieci i bez towarzystwa, czy to ludzi, czy psów, więdnie psinka. Wiem, że dziś chciała wykąpać się razem z synem yumanji - próbowała wejść do wanny:) Wariatka:)

Czekam na fotki od yumanji i wtedy ruszymy z nowymi ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

[quote name='malagos']Kasiu, a taka mała sunia z cieczką z ulicy? Nadal jest? Miałam dla niej bdt u siebie, ale na jej watku była cisza, wzięłam Nockę z Kielc.[/QUOTE]

Ja jej nie widziałam już kilka tygodni, ale wczoraj rozmawiałam ze znajomą, która mowiła, że suka jest, nocuje pod balkonem (nie wiem jeszcze pod którym blokiem, ale się dowiem). Sunia jest dokarmiana ciepłym jedzeniem, ma zrobione legowisko z ubrań, ale problem jest taki, że podobno jest bardzo płochliwa i nieufna. Zjada miskę, jak jest sama, trzeba od niej odejść. Ta znajoma chciała ją wziąć do siebie na te zimne noce (tylko noce, niestety, nie ma zamiaru jej adoptować), ale suka uciekła, nie dała się złapać. Może być szczenna, bo, jak pisałam, niedawno miała cieczkę. Aha, nie pojawia się w ogóle w ciągu dnia, przychodzi tylko wieczorami. Sunia podobno bardzo źle znosi zimno - ma króciutką sierść, no i jest malutka.
Poszukam jej jutro wieczorem, ale obawiam się, że jej nieufność bardzo utrudni ewentualne złapanie. Zaraz wpiszę tą informację na jej wątku, może coś ruszy i znajdzie się jakiś dt dla niej?

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Tak, jest tu:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221072-Malutka-sunia-z-cieczką-na-ulicy...-Pułtusk-Bardzo-potrzebny-dt-ds[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Niestety, zupełnie nic. Czekam na nowe fotki od yumanji. Wykupiłam Belli nowy pakiet ogłoszeń i chciałabym wrzucić do nich już nowe zdjęcia.
Jestem naprawdę podłamana. Nie dzwoni nikt - jest tak już drugi miesiąc i ZERO telefonów - a pieniądze powoli się kończą. Nie rozumiem, o co chodzi

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='kabaja']z nowymi zdjęciami i ogłoszeniami Bella na pewno ktoś Belle wypatrzy ,bo jest przecudną sunią .[/QUOTE]

Mam nadzieję, że tak będzie.

Jednocześnie bardzo Was proszę, Drogie Cioteczki, o wsparcie finansowe suni:). Na razie są pieniądze na następne dwa tygodnie, począwszy od 21.02, potem będzie krucho.
Poza tym, strasznie mi tej małej szkoda. Wiem, że to pies wszędobylski, wszystkich kocha, ale chyba dobrze by już dla niej było, gdyby miała swojego ludzia nr 1 i nie błąkała się po świecie...

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Podnoszę do góry. Jestem naprawdę podłamana sytuacją z Bellą, nie dzwoni nikt. Czekam na zdjęcia od yumanji, ale jak na razie nie ma. Po prostu zrobię ogłoszenia ze starymi fotkami.
Do tego będę dziś musiała zapłacić za sterylkę Belli (350 zł) ponieważ akcja sterylkowa na razie nie jest w stanie tego zrobić. Pozbawia mnie to wolnej kasy i nie daje na razie możliwości zapłacenia mojej deklaracji za hotel Belli (150 zł) - sunia ma na koncie ok 180 zł w tej chwili, co starczy na następne dwa tygodnie. Nie chcę uderzać w rozpaczliwy ton, ale mam powoli dość. Obawiam się, że Bella może, niestety, skończyć w schronie.
Mazowszanka, ja też myślałam o bazarku, ale fantów trochę brak. Cos tam mam, ale to naprawdę niewiele.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kasiu[/B], u mnie fantów w bród.
Mam nawet scenariusz w głowie oraz część zdjęć. Cały czas robię nowe.
Chciałabym tylko poczekać aż klientki ochłoną i zdobędą nowe fundusze. Tak więc myślę o marcu.
Jeżeli Bella jest w tragicznej sytuacji to mogę założyć za hotelik i odebrać sobie z przyszłego bazarku.
Ale nie wiem czy tak można ?

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Malagos, te pieniądze będą mi zwrócone (a przynajmniej mam taką nadzieję), ale na razie nie wiadomo kiedy. Akcja ma problemy z wypłaceniem pieniędzy z obecnego konta (w grę wchodzą jakieś kwestie formalne, nie wiem dokładnie, o co chodzi ) i szuka następnego. Może to jednak potrwać. Za sterylizacje wykonane w listopadzie pieniądze wpłynęły dopiero teraz, po 3 miesiącach. Nie wiem kiedy wpłyną za grudniową sterylkę Belli. Być może będę musiała poczekać jeszcze kilka tygodni/miesięcy.

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], jesli możesz zrobic Belli nowe ogłoszenia, to bardzo Cię proszę, zrób. Ostatnio po Twoich ogłoszeniach mocno się ruszyło i było w sprawie Belli kilka telefonów. Podaj mi, proszę, namiary na swojego maila, podam Ci dane do ogłoszeń. Bella ma wykupiony pakiet, który nie został jeszcze zrobiony i wypuszczony, czekałam na fotki. Dostałam sms od yumanji, że postara się je wrzucić wkrótce.

Mazowszanka, jesteś niesamowita i bardzo Ci dziękuję, że cały czas jesteś z nami i podtrzymujesz na duchu. Nieźle się rozkręciłaś z tymi bazarkami. Bella ma na razie pieniądze za następne 2 tyg, tj. od 21.02 do 6.03, potem nie wiem jak będzie. Nie wiem też czy można tak zrobić z bazarkiem, jak piszesz, może trzeba zapytać moderatora?
Trochę złapałam 'stresa' przez to wszystko, nie chcę, żeby Bella trafiła do schronu.

Edited by kasia mierzejewska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...