Jump to content
Dogomania

Goldi trzęsąca kruszynka pomóżmy bo nie przetrwa zimy


kajak

Recommended Posts

O kurcze 9.00 to trochę wcześnie. Nawet jak naściemniam to i tak nie urwę się z roboty.
Trzymam kciuki. Jak będą problemy - pisz - dzwoń.

Jak będziesz chciała pomocy w adopcji Zgredka czy znajdy odezwij się.
Ja w necie nie pomogę bo wolę schronisko lub ganiać akitę po polach ale poprosimy Dominikę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok fajnie dzięki za wsparcie,napewno w sprawie adopcji Zgreda dam znać, bo w sumie to moja pierwsza nie licząc mojej:lol:
Znajdka narazie potrzebuje się zaklimatyzować chociaż dzieciaki jak usłyszały że Goldkiem jest ktoś zainteresowany to podniosły straszny raban.Niestety ciężko będzie się rozstać z każdym z nich mimo wredoty :evil_lol: to kochamy i dajemy się kochać:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy już po wizycie,bardzo fajni ludzie,powiedzieli że nie przyjechali go zobaczyć i się zdecydować bo byli już zdecydowani,właśnie są po stracie swojego pieska z tego samego schroniska.Goldi był na tyle wredny że najpierw się przymilał,a póżniej jak pani wracała z toalety zaczął gryżć panią a właściwie to jej bluzę dzięki Bogu że nie ją:modla: ,ale to ich nie zraziło,bo mieli już pieska z charakterkiem i są raczej doświadczeni w temacie.Postaram się go trochę wychować do tego czasu:razz:a chcą jak najszybiej go mieć.

Link to comment
Share on other sites

oczywiście po wizycie ugryzł mojego syna w pupsko,został natychmiast skarcony i wygoniony z pokoju na swoje posłanie,zobaczymy czy to będzie dla niego lekcja,szkoda nam się z nim rozstawać,taki prawdziwy Zgred:evil_lol::evil_lol: i potrafi się fajnie przymilać.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Goldek pokazał ząbki panu doktorowi:biggrina: i pan stwierdził ze jest lepiej(tez to zauważyłam)sierść jest w lepszej kondycji ,przytył z 6,6 na 8,90 w niecałe dwa tygodnie a dostaje jeść trzy razy dziennie,dostał szampon leczniczy na stany zapalne skóry, w styczniu do kontroli,a Szczota ma zapalenie narządów rodnych plus zatkane czopy okołoodbytowe(chyba tak to się nazywa) antybiotyki plus zastrzyki i wizyta i srodek na pchły( dla całej trojcy)= pusta kieszeń:-(:-(:-( no ale damy radę,ja nie wiedziałam że tyle kasy idzie jak pies choruje, bo zawsze miałam zdrowe:razz: a odrobaczanie to zadne koszty,ale co się nie robi jak się tak kocha:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nieźle przytył.
Wydatki przy chorym psie czasem idą w tysiące i nie mam na myśli operacji ani nagłych wypadków. Niestety, zabawa w BDT to jedno z droższych hobby :/ U mnie przez tydzień psiak pochłonął chyba ponad 4 stówy i musiałam posiłkować się bazarkiem. Ale to nic - świadomość, że ma dom, że ma pełny brzuszek i ciepło wynagradza wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

To fakt j fajne jest móc zobaczyć radość i szczęście psiaka -teraz to wiem jaka to przyjemność dawać:lol:.
A co do Zgredka to nie myślałam że znajdzie tak szybko nowy domek, to mój pierwszy podopieczny i bardzo mi zależy zeby dobrze trafił i będzie niedaleko ,gdzie zawsze mogę zobaczyć co u niego:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajak'] Szczota ma zapalenie narządów rodnych plus zatkane czopy okołoodbytowe(chyba tak to się nazywa) antybiotyki plus zastrzyki i wizyta i srodek na pchły[/QUOTE]
Mam nadzieję, że wet przede wszystkim wyczyścił gruczoły okołoodbytowe (wycisnął wydzielinę), bo z tego smrodek niewąski. No i trzeba teraz regularnie sprawdzać i wyciskać, bo jak ma tendencję do zatykania to będzie się powtarzać. Pozdrawiamy Rodzinkę i futra :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...