Jump to content
Dogomania

Goldi trzęsąca kruszynka pomóżmy bo nie przetrwa zimy


kajak

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9536/sam2871t.jpg[/IMG]mięciutki -będzie jeszcze milutki jak ciałka nabierze,kupa była rano w salonie po nocy (zaschła:-(),ale rano już ok ,zobaczymy co będzie dalej,podałam mu stoperan -łatwiej było podać dużą tabletkę niż wcisnąć węgiel chciał mnie użreć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajak']mięciutki -będzie jeszcze milutki jak ciałka nabierze,kupa była rano w salonie po nocy (zaschła:-(),ale rano już ok ,zobaczymy co będzie dalej,podałam mu [B]stoperan -łatwiej było podać dużą tabletkę niż wcisnąć węgiel chciał mnie użreć[/B]:evil_lol:[/QUOTE]

jakiej konsystencji była kupa?
Stoperan.. nie lubię tego. Wstrzymuje perystaltykę jelit - czyli nie pozwala organizmowi pozbyć się toksyn, zatrzymuje je w środku. A węgla ile mu podałaś? Zrobiłaś zawiesinę czy tak w kapsułkach dostał?

Link to comment
Share on other sites

oj to niewiedziałam że tak to działa ,ale on wczoraj był półżywy,tylko spał i sr..ł:lol:
po tym leku jest dużo lepiej,pies wraca do zycia:p,ogólnie jest bardzo smutny jak na młodziaka moze to kwestia czasu,dzisiaj dostał trzy węgle w kiełbasce-kupy nie było

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuję podać Nifuroksazidum (Endiex) - lek przeciwbiegunkowy i na wszelkie zatrucia,historie żołądkowe.Też można podać Laremid lek tylko przeciwbiegunkowy nie leczący.Dwa leki kupuje się bez recepty w aptece.Ja mam zawsze w pogotowiu dla swoich tymczasowiczków i pomaga.Dwa dni podawania Nifuraksazidum załatwia sprawę.Bardzo często się zdarzają historie żołądkowe po schronisku.Natomiast jeżeli kupa jest zielona to uważam,że jest nie wesoło i trzeba zaliczyć wizytę u weta.Wet poda zastrzyki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Ja proponuję podać Nifuroksazidum (Endiex) - lek przeciwbiegunkowy i na wszelkie zatrucia,historie żołądkowe.Też można podać Laremid lek tylko przeciwbiegunkowy nie leczący.Dwa leki kupuje się bez recepty w aptece.Ja mam zawsze w pogotowiu dla swoich tymczasowiczków i pomaga.Dwa dni podawania Nifuraksazidum załatwia sprawę.Bardzo często się zdarzają historie żołądkowe po schronisku.Natomiast jeżeli kupa jest zielona to uważam,że jest nie wesoło i trzeba zaliczyć wizytę u weta.Wet poda zastrzyki.[/QUOTE]
Stoperan i laremid to to samo. A nifuroksazyd faktycznie fajna sprawa, tylko dosyć drogi(działa bakteriobójczo i nie wchłania się z przewodu pokarmowego). Węgiel też pochłania bakterie.
Zielone kupy zdarzał się i u mojej suni i węgiel załatwiał sprawę.

kajak, cieszę się, że jest lepiej! Zaraz napiszę Ci pw

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie:smile:. Szczotunia, moje śliczności, leży na kanapie "pani na włościach" ;). Dobre suczydło, dzieli się z Goldim swoim domowym szczęściem. Kajak, jesteś wspaniała :loveu:, dałaś serce i dom Szczotuni, a teraz ratujesz kruszynkę :multi:. Też uważam, że na sr...kę najlepszy Nifuroxazyd. Moje sznupy mają strusi żołądek, ale jak czasem łykną zdobyczne świństwo i zaczynają "strzelać" dalej niż widzą :evil_lol:, to tylko Nifuroxazyd. Mam nadzieję, że brzuszek Goldusia już ok. Pozdrawiam i mnóstwo mizianek dla Szczotuni i Goldinka :buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

Nie nie przekręciłaś Amik vel Didi ma się świetnie, lepiej chyba mieć nie może :loveu:
choć ciężko mu zrobić fotkę (unika aparatu jak może)to ostatnie jego zdjęcie, reszta na moim profilu fb :

[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=185557321528652&set=a.113376052080113.25461.100002231551302&type=1&theater[/url]

i tu wcześniejsze:

[url]https://picasaweb.google.com/111371046464231031138/AtacamaNemoDziadulek[/url]

Zawsze na spacerkach tak siedzi i czeka, obserwuje i pilnuje czy się nic nie dzieje w około, jeśli coś się zbliża od razu rusza do akcji :evil_lol: mówimy na niego strażnik teksasu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margo001']Oj grubas straszny :evil_lol: do tej pory potrafi wyjsc i co znajdzie to oszamie, pomimo ze w domciu same rarytaski :evil_lol:

Mam nadzieję że Goldi wybaczy :modla::modla: już z Didim zmiatamy ;)[/QUOTE]
Jasne że wybaczy -fajnie że jesteśćie wielkie dzięki -właśnie wstałam i niepewnym krokiem wchodzę do salonu ,jadalni,kuchnia-wszędzie czysto- kupska brak:multi::multi:.Goldek ma nieziemski apetyt ale nie ma się co dziwić.
Wczoraj dostał ryżyk z marchewką i odrobiną kurczaka x 3, żebrak z niego niezłyjak coś jemy skacze po kanapach i fotelach jak kot:evil_lol: z każdej strony byle tylko coś dostać.Z dnia na dzień się otwiera czasmi aż zabardzo:diabloti:,warczy jak go przeganiam z fotela od synka jak coś je,tak to wchodzi wszędzie,jeszcze niezdecydował się na schody.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']Jestem na zaproszenie:smile:. Szczotunia, moje śliczności, leży na kanapie "pani na włościach" ;). Dobre suczydło, dzieli się z Goldim swoim domowym szczęściem. Kajak, jesteś wspaniała :loveu:, dałaś serce i dom Szczotuni, a teraz ratujesz kruszynkę :multi:. Też uważam, że na sr...kę najlepszy Nifuroxazyd. Moje sznupy mają strusi żołądek, ale jak czasem łykną zdobyczne świństwo i zaczynają "strzelać" dalej niż widzą :evil_lol:, to tylko Nifuroxazyd. Mam nadzieję, że brzuszek Goldusia już ok. Pozdrawiam i mnóstwo mizianek dla Szczotuni i Goldinka :buzi::buzi:[/QUOTE]
Dziekuję za odwiedziny :multi::multi::multi::multi:
Szczotulec cudowny,słodka strasznie ,wszędzie ten swój gruby tyłek wciśnie:evil_lol:(jest na diecie), nie wiem czemu tak utyła nie rozpasam jej a tyje,ale czytałam ze po sterylce moze tak być.Szczota na krok nie opuszcza Goldiego tam gdzie on, tam ona wołam jego Szczota pierwsza.:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...