Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

ciotki co się dzieje ? przypadkiem na FB trafiłam na wpis , że ZWIERZAK się likwiduje ? Chciałam przekazać Wam 1%  i nie wiem co mam zrobić .

ŚTOZ jest w likwidacji - na razie konto działa, ale nie zbieramy 1%, bo nie wiadomo, kiedy proces likwidacyjny się zakonczy. 1% teraz przekazujemy  dla naszych psiaków kaliszaków poprzez Fundację Ostatnia Szansa

26910120_1081092292030732_8357176182632891312_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, jankamałpa napisał:

O Nicko żadnego sensownego pytania nie było ? A gdzie trafił Tobiś?

Tobiś pojechał na Śląsk. Ale nie wiem z którego ogłoszenia. na pewno do domu, niewychodzącego. Dziewczyny wklejały nawet zdjęcia z nowego domu

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, andzia69 napisał:

Tobiś pojechał na Śląsk. Ale nie wiem z którego ogłoszenia. na pewno do domu, niewychodzącego. Dziewczyny wklejały nawet zdjęcia z nowego domu

I nadal żadnych telefonów o psiaki - nawet o Nicko ? Doczytałam,że się likwidujecie, czy to znaczy, że przestajecie pomagać zwierzakom?

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, jankamałpa napisał:

I nadal żadnych telefonów o psiaki - nawet o Nicko ? Doczytałam,że się likwidujecie, czy to znaczy, że przestajecie pomagać zwierzakom?

Janka - zostają nam psy  - więc pomimo likwidacji stowarzyszenia nadal jesteśmy 'posiadaczami" 14 psów :( Musimy je jakoś utrzymac, leczyć w razie potrzeby - bo co mamy z nimi zrobić :( I nie przestaniemy pomagać :) Tylko będzie to nie pod szyldem śtozu, bo go nie będzie

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, jankamałpa napisał:

I nadal żadnego telefou?.

Był ze Śląska o Pippina 1 telefon, ale taki ...informacyjny - nic więcej. Jeszcze jeden pan dzwonił o Merry, bo mu się wydawało, ze to jego sunia...no ale wątpię, bo przecież ona od zmarłego właściciela i ponoć była tam od szczeniaka.

Nowe zdjecia Kaji

 

kaja3.jpg

kaja4.jpg

kaja5.jpg

kaja6.jpg

kaja7.jpg

kaja8.jpg

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, devoner napisał:

Nico chyba ma dom.ankieta wypadła bardzo dobrze rozmowa telefoniczna również.w środę wizyta pa.

 

 

18 minut temu, jankamałpa napisał:

O to już nic nie mówię tylko czekam na dalsze dobre wiadomości.

no i trzymamy kciuki

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2018 o 20:52, Aldrumka napisał:

 

 

no i trzymamy kciuki

Czy juz coś konkretnego wiadomo? Cierpliwość to nie jest moja najmocniejsza strona:)

Poszedł 1 % dla Was od mojej koleżanki na ten nowy KRS, ale druga dziewczyna wpisała ten  stary  i poszło na KRS  Zwierzka, mam nadzieję, że pieniąde do Was dotrą.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, jankamałpa napisał:

Czy juz coś konkretnego wiadomo? Cierpliwość to nie jest moja najmocniejsza strona:)

Poszedł 1 % dla Was od mojej koleżanki na ten nowy KRS, ale druga dziewczyna wpisała ten  stary  i poszło na KRS  Zwierzka, mam nadzieję, że pieniąde do Was dotrą.

jaanka wizyta właśnie się odbywa jak coś będę wiedziała to napiszę.ankieta wypadła bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, agat21 napisał:

Jest jakiś nowy KRS? Ja czasem puszczam kasę na "Zwierzaka", czy te pieniądze nie trafiają do Was? Proszę o aktualne dane w takim razie

  • Jest informacja kilka postów wyżej tu ją kopiuje:
  • ;
  • ;
  Dnia 16.04.2018 o 22:06, mdk8 napisał:

ciotki co się dzieje ? przypadkiem na FB trafiłam na wpis , że ZWIERZAK się likwiduje ? Chciałam przekazać Wam 1%  i nie wiem co mam zrobić .

ŚTOZ jest w likwidacji - na razie konto działa, ale nie zbieramy 1%, bo nie wiadomo, kiedy proces likwidacyjny się zakonczy. 1% teraz przekazujemy  dla naszych psiaków kaliszaków poprzez Fundację Ostatnia Szansa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...