Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

[quote name='slomka81']Witam Was bardzo serdecznie!!!
Trafiłam na post o Pikusi całkiem przypadkowo.Czasem zagladam na strone wielbicieli goldenków i tam był link do Waszefo forum.Historia tej suczki poruszyła mnie bardzo.Gdy tylko zobaczyłam zdjęcie tego kochajacego pyszczka.Zawsze chciałam mieć goldenka,ale kazdy piesek chwyta mnie za serce.Mamy z moim męzem owczarka niemieckiego mix- ma na imie Florka i też się przybłąkała do nas w okropnie ulweny dzień.Była "maleńka",ale od razu nam zufała.No i teraz jest z nami i bardzo ja kochamy.Jak zobaczyłam Pikusię od razu pomyślałam,że moglibysmy pomyslec o zaopiekowaniu się nia.Ale niestety mąż zciagnał mnie na ziemie.Jest florka-okropnie o nas zazdrosna i niestety nie mamy aż tak duzo czasu,by opiekować się schorowanym psiakiem.Strasznie jest mi przykro z tego powodu :( Jednak na pewno w moich okolicach będę również szukac domku dla tego pieseczka i będe tu do Was zagladać,jesli to mozliwe.Dziś tez przeleje jakis grosz na konto,by Pikusia mogła wracać do zdrówka :)
Wylałam wczoraj,czytając jej opowieśc trochę łeż,ale w głębi serca czuję,że z Wami, tak dobrymi ludźmi wróci d zdrówka i będzie szczęśliwa.
Dzis po pracy biegnę na pocztę coś płacic i proszę podrapcie Pikusie ode mnie za uszkiem :)
I dziekuję,że istnieją tacy ludzie jak Wy :)[/quote]
Witamy Ciebie Słomko serdecznie i dziękujemy za to, że tu zajrzałaś i wspierasz Pikusię.
Pikusia dziś o 18 dostanie ostatni na dziś i jutro posiłek... i bedzie przygotowywana do operacji.
Operacja jutro o 13.15
Bardzo proszę wszystkich wielbicieli naszej suni o ciepłe myśli i trzymanie mocno kciuków za powodzenie operacji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj [B][COLOR=royalblue]GoniaP i wszyscy wspierający Pikusię[/COLOR][/B] :)
Tak jak obiecałam wysłałam jakis grosz na leczenie psinki :) Mam nadzieję,że dotrze do Was jak najszybciej się da :)
Pikusia tak podbiła moje serce,że od rana siedziałam w pracy i zamiast się skupić nad tym,co robię myślałam o niej i o tym,że ludzie są tak okrutni i potrafia tak ranić bezbronne zwierzatka.
Ale jestem z Wami całym sercem i trzymam kciuki za jutrzejsza operację.
Najmocniej jak sie tylko da :) No i mam nadzieję,że los da jej jeszcze szansę być szczęśliwą i cieszyć się życiem :)
Czekam więc z niecierpliwościa na wieści o Pikusi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slomka81']
Tak jak obiecałam wysłałam jakis grosz na leczenie psinki :) Mam nadzieję,że dotrze do Was jak najszybciej się da :)
Pikusia tak podbiła moje serce,że od rana siedziałam w pracy i zamiast się skupić nad tym,co robię myślałam o niej[/quote]
Jeszcze raz dziękuję Słomko :lol:
Ja też tak mam, że trudno mi się skupić na czymkolwiek, bo w głowie tylko Pikusia i Pikusia...

Link to comment
Share on other sites

Jedziemy Dalej:
18. Beata Ch. - 5zł
19. Agnieszka B. - 10 zł.
20. Irena S. - 20 zł.
21. Robert P. - 10 zł.
22. Rafał. H. - 10 zł.
23. Przemysław J. - 10 zł.
24. Karina K. - 10 zł.
25. Magdalena G. - 10 zł.
26. Janusz G. - 10 zł.
27. Magdalena W. - 5 zł.
28. Tatiana Ł. - 5 zł.
29. Justyna K. - 10 zł.
30. Michał. B. - 20 zł.
31. Urszual T-P. - 10 zł.
32. Michał W. - 55 zł.
33. Izabela Sz. - 10 zł.
34. Ewa C. - 50 zł.
35. Emilia P. - 10 zł.
36. Agnieszka K. - 25 zł.
37. Agnieszka B. - 5 zł.
38. Arkadiusz D. - 10 zł.
39. Ola L. - 5 zł.
40. Wojciech R. - 20 zł.
41. Studio Poligrafii i Reklamy Magoria - 10 zł.
[B]Razem - 345 zł.[/B]
[B]Razem z poprzednimi wpłatami - 412 + 345 = 757 zł. [/B]
I jeszcze otrzymałam zapłatę od kilku osób poprzez "Płatności allegro" ale nie umiem ich wydobyć , muszę się dowiedzieć na forum allegro jak mam to zrobić . Pozwolę sobie przelać te pieniążki na konto fundacji .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula1959']
[B]Razem - 345 zł.[/B]
[B]Razem z poprzednimi wpłatami - 412 + 345 = 757 zł. [/B]
I jeszcze otrzymałam zapłatę od kilku osób poprzez "Płatności allegro" ale nie umiem ich wydobyć , muszę się dowiedzieć na forum allegro jak mam to zrobić . Pozwolę sobie przelać te pieniążki na konto fundacji .[/quote] Dziekujemy bardzo w imeniu Pikusi.:lol: Anula, czy sprawdzałaś może czy te wpłaty to z tej pierwszej aukcji, czy może już też z drugiej?
Ta druga idzie kiepsko.. Czy wysłałyście maile do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych z SOS'em dla Pikusi?

Link to comment
Share on other sites

To trudno sprawdzić Gosiu, sadzę , że te wpłaty są pomieszane , musiałbym wydrukować wyciąg z konta /a mam niesprawną drukarkę / i sprawdzać wpływy z nickami z allegro . Da się zrobić ale na razie niestety nie. Wszystkim oczywiście nadal odpowiadam na bieżąco na maile i dziękuję za udział w aukcji. Staram się na tym panować i zaspakajać wszystkie życzenia . Pieniążki o których pisałam powyżej przelałam na konto fundacji, następny przelew jak znowu się trochę uzbiera.
Całuję i ściskam
Anula

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']Ja tez sie martwie o ta operacje. Czy serduszko Pikusi bedzie monitorowane caly czas podczas zabiegu? Czy narkoza bedzie wziewna? Ona juz nie jest mlodziutka... tak byloby chyba najbezpieczniej...[/quote]

Może ja odpowiem za Gonię, bo tak się składa, że wiem. Będzie monitorowane. Monitor pokazujący wszystkie najważniejsze parametry podczas operacji jest.
Pikusia nie jest młodziutka, ale też nie starowinka z niej:lol: . Bedzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']Może ja odpowiem za Gonię, bo tak się składa, że wiem. Będzie monitorowane. Monitor pokazujący wszystkie najważniejsze parametry podczas operacji jest.
Pikusia nie jest młodziutka, ale też nie starowinka z niej:lol: . Bedzie dobrze![/quote] basiaap, skoro Ty mówisz, że będzie dobrze, tak zapewne będzie...

Link to comment
Share on other sites

Pikulina, nie rób głupot, bo nam ciotki poszaleją (sama też taką ciotką jestem).
Sunia będzie w najlepszych z mozliwych rąk, pod tym względem jestm spokojna - musi być dobrze, skoro tyle osób myśli ciepło o suni.
Wysyłam całą furę najlepszych fluidów jakie mam w sobie.
Trzymaj się Pikusiu, trzymajcie sie dziewczyny!!!

Doktorku - trzymam kciukasy!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...