Jump to content
Dogomania

Cierpliwie czekałem pod szpitalem - dlaczego śmierć Cię zabrała...|ON-kowaty


Lobaria

Recommended Posts

Azalio , "4 łapy" maja nowiutki sprzęt USG, wiem, bo diagnozowali jamnika sasiadki, ktory zachororowal akurat, gdy byl pod moja opieką.
AlfaLS, oto numer telefonu do nich: 531 22 99 44. Warto z nimi porozmawiać, bo koszty transportu do Wrocka + cena USG we Wro będą b. wysokie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Alfo LS,jeśli chodzi o USG Miki,to w Jeleniej Górze nikt nie zrobi tego dobrze,zapewniam.We Wrocławiu robiłam USG mojej suni u dobrego radiologa i weta dr.Siembiedy,o tomografie nie wiem,ale Jelenia napewno nie ma,tylko Wrocław.[/QUOTE]

[quote name='beta ata']Azalio , "4 łapy" maja nowiutki sprzęt USG, wiem, bo diagnozowali jamnika sasiadki, ktory zachororowal akurat, gdy byl pod moja opieką.
AlfaLS, oto numer telefonu do nich: 531 22 99 44. Warto z nimi porozmawiać, bo koszty transportu do Wrocka + cena USG we Wro będą b. wysokie.[/QUOTE]
Dziękuję pięknie że pamiętacie o naszej Mikuni. Telefon już notuję. Będziemy się naradzać co robimy dalej...

Link to comment
Share on other sites

[B]najmocniej przepraszam za offa, ale szukam ratunku dla Rawskich psów:( a obecnie dla suni [U]mix rhodesian[/U] :(:( zobaczcie i jak możecie ślijcie dalej
dziękuję i przepraszam:)[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220381-*Rawa-Mazowiecka*-sunia-mix-rhodesian-%C5%9Bpi-na-klatce-schodowej-PILNIE-DT-i-sterylka[/url]

Link to comment
Share on other sites

Tuliczek jest grzeczny i nauczył się jeść ładnie suchą karmę ;) Teraz zjada wszystko co ma w misce, a nie wybiera tylko to gotowane, jak to robił na początku ;) Póki co dostaje jeszcze mieszane, ale jak się zrobi ciepło to myślę, że spokojnie suchą karmę będzie jadł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...