Jump to content
Dogomania

2 kg KIKA Pudelek - jest w cudownym DS !!!


Ewanka

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT] [COLOR=#008000][I]zapraszam na bazarek [/I][/COLOR][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226608-TOREBENCJE-KOSMETENCJE-LAPTOPENCJE-na-sieropsiniec-Ingi-mm-19-05-21"]TOREBENCJE-KOSMETENCJE-LAPTOPENCJE[/URL][/I][/B]
[/INDENT]

Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Są wieści od Kiki. Panie zakochane w sobie wzajemnie. Pani Stefania nawet przez telefon jest niezwykle ciepłą osobą, bardzo lubię z nią rozmawiać. Czasem dzwoni żeby pogadać. Ostatnie wieści są bardzo fajne, bo Kika już nie szczeka jak zostaje sama w domu. Przez kilka miesięcy szczekała a teraz chyba wreszcie uwierzyła, że to jej dom i że jej Pani wraca za każdym razem.

Link to comment
Share on other sites

MOŻE POMOŻECIE MI?
[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229087-raptem-2-KILO-ZAG%C5%81ODZONEJ-STARUSZKI-RATLERKI-kolejna-sierotka-w-sieropsi%C5%84cu-Ingi-mm"]raptem 2 KILO ZAGŁODZONEJ STARUSZKI RATLERKI - kolejna sierotka w sieropsińcu Ingi.mm[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Z przykrością przekazuję informację: 11 lutego Kika odeszła. Jestem pewna, że do ostatniej chwili była kochana przez swoją Panią. Pani Stefania bardzo po niej rozpacza :( Cieszę się, że ostatnie lata babunia spędziła w kochającym domu i przy kochanym człowieku. Śpij maleńka [']

Link to comment
Share on other sites

Filodendron, to prawda, ale i tak jest bardzo smutno, mogła kruszynka jeszcze cieszyć się życiem.

Napisałam w pierwszym poście informację o odejściu Kikuni,
ale nie wiem, jak się zmienia tytuł wątku?

Czy zmienia go mod, czy założyciel wątku? Kto wie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Ewanka']
Napisałam w pierwszym poście informację o odejściu Kikuni,
ale nie wiem, jak się zmienia tytuł wątku?

Czy zmienia go mod, czy założyciel wątku? Kto wie?[/QUOTE]
Zmienić tytuł może osoba, która założyła wątek, trzeba wejść w "opcje zaawansowane".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Zmienić tytuł może osoba, która założyła wątek, trzeba wejść w "opcje zaawansowane".[/QUOTE]

Oczywiście próbowałam w "zaawansowanych", zmienił się jedynie tytuł pierwszego postu, ale tytuł wątku pozostał niestety bez zmian.

[B]Proszę Moderatora o zmianę tytułu wątku na:

[*] 2 kg [/B][B]pudlisia [/B][B]KIKA odeszła za TM :(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']To dziwne, bo kiedy otwieram pierwszy post dowolnego mojego wątku i wchodzę w zaawansowane, jest linijka z tytułem, gdzie można wpisać i zmieniać wszystko.[/QUOTE]
Tak, to się zgadza, tylko, że tam jest wyłącznie tytuł PIERWSZEGO postu ... sprawdź, zmieniłam tytuł i ... pokazał się jako tytuł pierwszego postu, a nie dało się niestety zmienić tytułu całego wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Tak, to się zgadza, tylko, że tam jest wyłącznie tytuł PIERWSZEGO postu ... sprawdź, zmieniłam tytuł i ... pokazał się jako tytuł pierwszego postu, a nie dało się niestety zmienić tytułu całego wątku.[/QUOTE]
No i sprawdziłam! W tych wątkach, w których np. moderator dostawiał mi posty, nie mogę zmienić tytułu, tak jakby ten post nie był mój. W pozostałych zmiana tytułu postu pierwszego zmienia tytuł wątku. Ciekawe! Może tu też coś takiego było?

Link to comment
Share on other sites

Przy okazji poczytałam cały wątek. A wiecie, cioteczki, że ja adoptowałam Palucha też w roku 2011, w październiku, Karmelka-skrzyżowanie pudla z grzywaczem. Zmarł w listopadzie 2013, był u mnie dwa lata. To takie straszne, w jakim stanie ludzie potrafią wyrzucić starego psa na ulicę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']No i sprawdziłam! W tych wątkach, w których np. moderator dostawiał mi posty, nie mogę zmienić tytułu, tak jakby ten post nie był mój. W pozostałych zmiana tytułu postu pierwszego zmienia tytuł wątku. Ciekawe! Może tu też coś takiego było?[/QUOTE]
Cieszę się, że to potwierdziłaś :)

... wcześniej przecież zmieniałam tytuł wątku, gdy szukałam pomocy dla Kiki, potem jak poszła do DS ... i tego tytułu już nie udaje mi się zmienić, jakaś blokada? a może limit zmian wyczerpany?

Link to comment
Share on other sites

Jestem sąsiadka pani Steni...pewnie mnie panie pamiętacie...Przykro mi bardzo że Kika odeszła bo strasznie się do niej przyzwyczaiłam, ale to co przeżywa biedna pani Stenia to koszmar. Kika miała u niej cudowny domek, pełen miłości .. pani Stenia ją uwielbiała..Biegała z nia do weterynarza i leczyła do samego końca, trzymała ją w ramionach do ostatniego jej oddechu. Jest zrozpaczona i strasznie przezywa jej śmierc. ...Ciężko jej się pogodzić z tym że jej już nie ma..ale dziękuje Paniom , ze mogła choć przez chwilę stać się częścią zycia Kiki. Ulcia. pani Stenia prosi o kontakt z pania Anią... ponieważ nie moze się do pani Ani dodzwonić.

Link to comment
Share on other sites

Droga sąsiadko p. Steni! Może pokazać pani Steni potrzebujące następne pudeleczki? Tyle ich biedaków czeka, pudelków i nie pudelków, zdrowszych i ciężko chorych... Nie mówiłabym tak, gdybym sama nie wzięła po śmierci mojego Karmelka następnego psinka, a nawet dwóch...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...