Jump to content
Dogomania

Wrak jamnika, ślepy, głuchy, bezzębny-za TM[*]


sunia2000

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']Ale oliwa zostawia taki fajny film na nosku i przy okazji chroni przed słońcem, wiatrem i zimnem. :) Do środka (znaczy dodziobnie)dziadzio jak wszystkie moje psi tez dostaje oleje, ostatnio mają mieszankę rybnego i rydzowego.....[/QUOTE]
dodziobnie moja rodzina w całości dostaje olej lniany budwigowy :) i tran czyli....cukierki rybne :D (tak mówił mój syn, gdy był jeszcze malutki na tran)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Klaudus__'][I]Tak - wysłała.
Może w czasie się to rozciągnęło, ale "Klaudus" stara się słowa dotrzymywać - w razie wątpliwości mogę wkleić potwierdzenie nadania paczki.[/I][/QUOTE]

Nie fochaj się, mnie też pytano i bardzo serdecznie dziękuje za przesłanie u ulv na te "gadżety" to studnia bez dna. KAżda ilość jej się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [CENTER][B][SIZE=6][COLOR=darkorchid][B][IMG]http://nelly96.blox.pl/resource/dsddd.gif[/IMG] [IMG]http://republika.pl/blog_cv_4269363/6041635/tr/napis_zapraszam.gif[/IMG] [IMG]http://nelly96.blox.pl/resource/dsddd.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221281-Mega-Kiermasz-dla-dw%C3%B3ch-chorych-jamniczek-do-31.01.2012r.-do-19.00"]Mega Kiermasz dla dwóch chorych jamniczek do 31.01.2012r. do 19.00[/URL][/B]

[SIZE=5][COLOR=darkorchid][B] Gabuni i Deli/Dusieńki[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[I]Nie focham.
I jak tylko będę miała jakiekolwiek pieluchy to z przyjemnością prześlę - nie musi pies być stary by mieć problemy z moczem...
Moja amstaffka ma 6 lat i siura pod siebie jak nie wiem... - efekt uboczny sterylki...
Poza tym mam u siebie ok. 10 dziadków zalatwiających się pod siebie - wiem ile to kosztuje...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję :)

Ja chwilami nie ogarniam, co od kogo, tym bardziej, że dość rozpaczliwy apel o pieluszki porozsyłałam "po ludziach" ;)
Dziadzio to siusia, Kra leje jak hydrant.

W kwestii pieluszek- dziś mi sie udało dostać przecenione trzy paczki pieluszek z tesco, akurat na dziadzia, kosztowłay tylko 28 zł :)
Poza tym Nestorek jest psem absolutnie do kochania. To, jak się radośnie wita z wywęszonym człowiekiem, jaki jest przytulny, wesoły, kochany....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chyba faktycznie musiał coś wtedy pochłonąć, bo czuje się zdecydowanie lepiej- wystarczyła krótka głodówka, obyło sie nawet bez antybiotyku.
Poza tym, jak to dziadzio- drepcze, śpi, wcina... Mrozu nie znosi, wiec póki sie nie ociepli chociaż troszkę, obywamy się pieluszkami (dziadzio i tak spacery traktuje jak okazje bardziej do nawęszenia sie niż jako "toaletowe"). A w tej chwili widać, że wyjście na dwór sprawia mu spory dyskomfort, za to skorzystanie z pieluszki - wcale ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']dla Nestorka jutro przeleję 50 zł z pieniąków Jeżyka
[*]

na czyje konto przesłać pieniążki ?

post 903
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193158-Jeżunio-za-TM-(-żegnaj-maleńka-duszyczko?p=18530687#post18530687[/URL][/QUOTE]

na Ulv konto przeslij

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn'][B][COLOR=purple]Chyba faktycznie musiał coś wtedy pochłonąć, bo czuje się zdecydowanie lepiej- wystarczyła krótka głodówka, obyło sie nawet bez antybiotyku. [/COLOR][/B]
Poza tym, jak to dziadzio- drepcze, śpi, wcina... Mrozu nie znosi, wiec póki sie nie ociepli chociaż troszkę, obywamy się pieluszkami (dziadzio i tak spacery traktuje jak okazje bardziej do nawęszenia sie niż jako "toaletowe"). A w tej chwili widać, że wyjście na dwór sprawia mu spory dyskomfort, za to skorzystanie z pieluszki - wcale ;)[/QUOTE]
Całe szczęście!!! Mizianka dla Dziadusia i dużo przytulasków!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziadzio jest zadziwiająco wręcz zaradny. Doszedł do wniosku (skądiną całkiem słusznego), że w przedpokoju i w pokoju wieje po ziemi. w związku z tym przeflancował sie do kuchni, zaanektował koci koszyk-budkę i tam śpi zwinięty w rozkoszny kłębek. Budka stoi przy kaloryferze, od okna jest izolacja w postaci szafek. Rozpusta. Zdumiewające jest to, że ślepy jak krecik psiak nie tylko odkrył budkę z wąskim wejściem, schowaną w kącie, ale bezbłędnie wykorzystał to odkrycie..... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Dziadzio jest zadziwiająco wręcz zaradny. Doszedł do wniosku (skądiną całkiem słusznego), że w przedpokoju i w pokoju wieje po ziemi. w związku z tym przeflancował sie do kuchni, zaanektował koci koszyk-budkę i tam śpi zwinięty w rozkoszny kłębek. Budka stoi przy kaloryferze, od okna jest izolacja w postaci szafek. Rozpusta. Zdumiewające jest to, że ślepy jak krecik psiak nie tylko odkrył budkę z wąskim wejściem, schowaną w kącie, ale bezbłędnie wykorzystał to odkrycie..... :)[/QUOTE]

Obserwuję watek jamniczka i wzruszyłam się tą wiadomością. Jesteś wielka!

Niewidome psy radzą sobie bezbłędnie. Mój śleputek nawet sam wychodził do małego ogródka i sam wracał (skrobiąc łapką w drzwi na znak wyjścia czy wejścia). Myślę, że jamiś nie raz Cię jeszcze zaskoczy :). Ale się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']dla Nestorka jutro przeleję 50 zł z pieniąków Jeżyka
[*]

na czyje konto przesłać pieniążki ?

post 903
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193158-Jeżunio-za-TM-(-żegnaj-maleńka-duszyczko?p=18530687#post18530687[/URL][/QUOTE]

Madziu mogłabyś potwierdzić wpłatę pieniążków na wątku Jeżyka ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...