Jump to content
Dogomania

Czarny wybrał wolność... uciekł od swojego "cudownego" właściciela...


Vutz

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mtf zalesie']szkoda kasy dla takiego dziada ,psy sie gubia,lepiej zbieraj na hotel,wplace jednorazowo 100zl,stalych mam za duzo[/QUOTE]

bardzo ci dziękuję. :)

[B]myślę intensywnie nad zgubieniem się psa[/B], ale to trzeba zrobić BARDZO OSTROŻNIE...
bo tam są też koty na tych działkach... a facet groził już tej karmicielce, że jak mu zginie ten pies, to ona kotów już nie znajdzie...
ta karmicielka trochę podkarmia tego psa i druga to ta bezdomna co mu podrzuca jedzenie...
a facet od czasu do czasu tylko mu przywali.... i tyle...

postaram się być u psiaka w piątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ultrafiolet88']ja nie czaje, dziewczyny, jak to powiedzial, ze zabije? jak to powiedzial, ze juz nie znajdzie kotow? przeciez takie tekst to mozna zglosic chyba na policje? w glowie mi sie to nie miesci, nie mozna nic z tym zrobiic?? poprosze numer konta, grosik wplace:([/QUOTE]

wysłałam ci na PW - badzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

zaraz, z kasa cienko, ale kazdy jakis fancik ma; trzeba sie zebrac do kupy, posciagac te fanty albo w jedno miejsce, albo zdjecia zebrac i bazar robic; ja cos od siebie dorzuce; moge tez zrobic ten bazar, ale wirtualnie, czyli wysylacie mi zdjecia z opisem i cena sugerowana od ktorej zaczynamy licytacje i rura do przodu; potem kazdy co dal fant zajmuje sie wysylka; to dziala, takie bazarki dobrze sie sprawdzaja o ile ludzie sa powazni;
tylko, ze marnie widze wyciagniecie psa z tego wiezienia; menelowi dawac 500 zlotych, czy nawet 300 to przesada; ze tez takich sk..wialych dziadow ta ziemia ciagle nosi... nie da sie odebrac skoro nie karmi?
a jak te nastepne bedzie zle traktowal to tez bedziemy wykupowac? menel zwietrzy interes...:cool3:
w jakich okolicach jest pies?

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Vutz,dziękuję...nie mam czasu teraz czytać załego wątku,ogarnęłam tylko wstęp i ostatnie posty,ale chyba wiem o co caman...
Ja też nie jestem za tym żeby menelom dawać kasę za psy,ale czasem jest to jedyne wyjście żeby uratować zwierzaka...co prawda jest jeszcze jedno,ale to już nie nadaje się do podania na forum...

Link to comment
Share on other sites

Niestety w tej chwili nie jestem w stanie pomóc finansowo... ;(

Vutz napisz tutaj: [FONT=Times New Roman][URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB!/page182"]http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB!/page182[/URL] i poproś o pomoc![/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman]Na pewno będę tu zaglądać! :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

samo nagranie grozb plus zdjecia jak bije ,oswiadczenia ze nie karmi /swiadkowie sa anonimowi/i na policje-wplace ci ale nie zgadzam sie aby kasa poszla za wykup psa, tylko na ahotel -wyczul ze ci na psie zalezy .jak mu zaplacisz to wezmie nastepnego i bedzie powtorka.wystarczy nagranie grozby odnosnie zabicia aby menelowi odebrac zwierzeta,-tyle psow nie ma kasy na hotele .napisz moze do fundacji pana wypycha chyba agros sie nazywa oni czesto maja w sadach sprawy zwierzat ,albo na stronie tozu-tez odpowiadaja co mozna i jak pomoc

Link to comment
Share on other sites

pies pewnie nie ma szczepienia przeciw wściekliźnie-to kolejny haczyk, o który warto zaczepić.musi mieć takze stały dostep do wody.Może ma jakieś zmiany świadczące o chorobie. gdyby przy tym pochodzić, facetowi by się szybko odechcialo psa, a jeśli by się nie zastosowal do zaleceń-utraciłby go.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']samo nagranie grozb plus zdjecia jak bije ,oswiadczenia ze nie karmi /swiadkowie sa anonimowi/i na policje-wplace ci ale nie zgadzam sie aby kasa poszla za wykup psa, tylko na ahotel -wyczul ze ci na psie zalezy .jak mu zaplacisz to wezmie nastepnego i bedzie powtorka.wystarczy nagranie grozby odnosnie zabicia aby menelowi odebrac zwierzeta,-tyle psow nie ma kasy na hotele .napisz moze do fundacji pana wypycha chyba agros sie nazywa oni czesto maja w sadach sprawy zwierzat ,albo na stronie tozu-tez odpowiadaja co mozna i jak pomoc[/QUOTE]
no wlasnie, tez pomyslalam o nagraniu grozb:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie'] ... wplace ci ale nie zgadzam sie aby kasa poszla za wykup psa, tylko na ahotel ...[/QUOTE]

mtf zalesie - to akurat mogę ci obiecać, bo ja też nie jestem za daniem dziadowi kasy...

czy ktoś z was zna link do wątku kudłaczy ?

Link to comment
Share on other sites

jestem , podnoszę psiaka .
aż strach pomyśleć co może spotkać tego psiaka.
Dzisiaj odszedł Baks , taki los zgotował mu człowiek, zagłodził psa na śmierć , :( nie dało się Baksa uratować , i aż ciary mi przechodzą na myśl , ze czarnulka też ktoś może skrzywdzić :(:(

Link to comment
Share on other sites

Czarny nie wygląda na chorego, wychudzony też nie jest... tyle, że jego "niby" pan postanowił go się pozbyć w mało wyrafinowany sposób... :(
bo nie szczeka i nie zagryza wszystkiego co się rusza... ten gość wymyślił sobie agresywne psy i takich szuka... a ten jest dla niego zbyt łagodny...
jutro jadę do Czarnego i postaram się cykną jakieś nowe fotki... może dziad będzie to zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

jak mu taki lagodny ptaki dusi to jak wezmie cos agresywnego to nie tylko reszte kur/kaczek, ale nawet dziada moze zadusi (w sumie by sie sytuacja wyjasnila chociaz); ale argumentacja prosto z d..py; moim zdaniem jedyne rozwiazanie to zabrac dziadowi psa, ale przy asyscie policji (i nagrac te grozby jak dziewczyny sugeruja)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...