Jump to content
Dogomania

GAJA psie dziecko uratowane od głodu i choroby - ma domek:)


Murka

Recommended Posts

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='handzia']Prześliczna sunia i chyba spokojna, bo tyle ładnych zdjęć udało się zrobić :) Cudny pycholek, tylko miziać i przytulać :loveu:[/QUOTE]

Spokojna jak to sceniorek ;)
Lubi podgryzać, mamlać, rozrabiać i przytulać się :loveu: Ale fakt, że ADHD to nie jest.
Sesja była zaraz po porządnym wyspacerowaniu i nakarmieniu, dlatego sunia taka błogo spokojna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj TZ był na dawnej posesji Gajki - woził jedzenie.
Psy wyglądają zdecydowanie lepiej, mają długie łancuchy ( o ich likwidacji jak na razie nie da sie rozmawiać), budy.
Wciaz brak wody w garnkach, ale mam nadzieję, ze i tego nauczy się własciciel psów.
Nie jest juz taki zdenerwowany jak dawniej, wyraznie ucieszył się na przyjazd kolejnej parii jedzonka.
Gajka jest szzęsciarą, ze nie musi tam zyc.

Link to comment
Share on other sites

Gaja została dziś zaszczepiona.
Dostała także nową super karmę:
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg59/scaled.php?server=59&filename=gajakarma.jpg&res=medium[/IMG]

Pewnie pochłonie ją dość szybko, bo codziennie zjada sporo, nadrabia zaległości. Karmy, z którą przyjechała już prawie nie ma... Za to wydaje mi się, że jest większa każdego dnia ;)
Myślę, że jej wystarczy zrobić allegro i np. Tablicę - od razu powinien się domek zgłosić. Tylko w tytule trzeba napisać, że w typie border collie.

Link to comment
Share on other sites

Próbuję robic trochę ogłoszeń - na razie Tablica. pl na Lublin
[URL]http://tablica.pl/oferta/sliczna-5-miesieczna-gaja-border-collie-mix-czeka-na-dom-IDuTwT.html[/URL]

i na Kraków
[URL]http://tablica.pl/oferta/border-collie-mix-5-miesieczna-gaja-IDuUQF.html[/URL]

Są zapytania o Gajkę - min kto z rodziców był border collie:cool3:
Dodałam więc w ogłoszeniu, ze suczka zostanie wysterylizowana.

No niestety usunieto ogłoszenie [B]na Lublin[/B] - moze ktos zmieni trochę treść i tutuł i wysle ze swojej poczty?
Przydałoby się Gajce, bo były juz zapytania...

Link to comment
Share on other sites

Na ogłoszenie odpisała pani:
Cytuję: "Pozdrawiam . Mam na imię Bożena mieszkam w Piotrkowie , mam 50 lat ,jestem odpowiedzialną osobą .Proszę o tego pieska . Problem widzę w odebraniu -może ktoś jest w stanie zabrać go przy okazji . może jakiś pks albo te eurolainsy czy inne które jadą do Piotrkowa po pasażerów na wyjazd za granicę . Piesek jest cudowny . kilka lat temu miałam podobnego ale nosówka ---nie udało mi się mu pomóc .

mam wnusię 4latka i zależy mi aby piesek był w dobrej kondycji - wygląda na takiego .

pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi ."

Dla mnie nie brzmi ciekawie...

Link to comment
Share on other sites

Handzia - wielkie dzięki za ogłoszenie:)
Dobrze by było, zeby Pani skontaktowała się z Murką, albo pprzedzwoniła do mnie....
Moze udałoby sie dowiedziec czegis wiecej.

[B]Kto jeszcze moze pomóc i zrobic ogłoszenie na Tabklica. pl na Warszawę?[/B]
Trzeba chyba zmnienic trochę tutuł, bo moga usunąć...

[quote name='maja7']Wreszcie znalazłam wątek Gajki!

Cudowne zdjęcia. Piękna z niej suczka, mam nadzieję, że tak samo szybko zauroczy jakiś domek jak Łatka![/QUOTE]
Witamy na wątku Gajki kolejnego Dobrego Duszka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Handzia - wielkie dzięki za ogłoszenie:)
Dobrze by było, zeby Pani skontaktowała się z Murką, albo pprzedzwoniła do mnie....
Moze udałoby sie dowiedziec czegis wiecej.

[B]Kto jeszcze moze pomóc i zrobic ogłoszenie na Tabklica. pl na Warszawę?[/B][/QUOTE]
Odpiszę jej, wcześniej nie umieściłam tel. Teraz już wstawiłam. Bo na tym ogłoszeniu na Kraków jest jakiś dziwny nr tel. Sprawdź Tolu, może coś się komuś pomyliło?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...